Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekv

Czy mogłabyś być z dziwkarzem

Polecane posty

Gość nie chce mi sie czytac całosci
gorzej0jestem z KAFE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo i tak musiałabym skończyć zaraz dyskusję" boisz sie konfrontacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale w 2-3 godziny w sobotni wieczor mozna cos sensownego wyrwać..." ale to jest czysty fuks, który się zdarza jeden na ...ileś tam babki z górnej półki nie latają po mieście i nie czekają, aż je ktoś wyhaczy po 2 lub 3 godzinach (w najbardziej optymalnej, wyjątkowej sytuacji przynajmniej ten jeden telefon, ta pierwsza radnka musi być :P) ale nie licytuję się w temacie, bo nie wyhaczałam babek po 2 lub 3 godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
;) a kogo Ci przypomina?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazdemu kogos przypominam.... jestem istotą z waszych najgorszych koszmarów... czaje sie w zakamarkach, tych najmroczniejszych, waszej świadomosci... to mnie widzicie, gdy kątem oka dostrzegacie niewyjasniony ruch w miejscach z kórych mrok wyssał światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
raz sie wyhaczy, raz sie nie wyhaczy :) (przez jakie h sie to pisze :o ) ja kiedyś po koncercie wyhaczyłam takie mięsko że ....ajjjj, czemu w Polsce tak mało przystojnych facetów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaale ja nie mowie o seksie po 2-3 godzinach.... bo faktycznie cos sensownego poznac i po 2-3 godzinach przeleciec to niemozliwosc.... mowie po poderwaniu... z mozliwoscia kontynuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
jak z moich najgorszych koszmarów to jesteś pociągiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
Rafał, gdziekolwiek teraz jesteś.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna - pudło :P Klaudka wie jak mam na imie i moze zweryfikować prawdziwosc mojej odpowiedzi... a z brakiem przystojnych facetów - przesadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ---> jak padło "pierwsza randka" to od razu Ci się lampka w głowie zapaliła o co chodzi :D :D była mowa o zdradzie i mnie się tak akurat skojarzyło ;) Nie zrozumieliśmy się. No ale głodnemu chleb na mysli - widocznie jestem jednak bardziej zbereźna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
jak to przesadzam-miał 193 wzrostu, długie włosy, zajebistą sylwetkę, małą pupcię, przystojną twarz-ilu znasz takich???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest jeszcze taka ewentualność, że jacek - imię to ściema" nie, to nie Jacuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimuru
łachudra ten facet o którym myslisz pisze nadal ale nie pod nickiem Komiczne.... Bywa w godzinach pracy i uzywa jednego ze swoich nickóe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimuru
Ja też nie:P ma nicka litery i cyfrę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli muszą mieć akurat 193 cm wzrostu, to faktycznie niewielu :P oraz Klaudi - wiedziałem, że Ty babka z fantazją jestes - ale nie wiedziałem, żę tylko Ci jedno w głowie :P a serio - chodzilo mi o zdrade - tzn sex... ale to oczywiste, ze nic sensownego sie w 2-3 godziny nie wyrwie i nie przeleci... tzn minimalne prawdopodobienstwo... ale mozna poderwac, umowic sie i przelciec na 1 randce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam :P ale to jest prawie że ostatni nick który jeszcze tu kojarzę, teraz same nowe "twarze", więc nasunęło mi się, że o nim myślisz ;) widać niejeden Jacuś krąży po kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×