Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekv

Czy mogłabyś być z dziwkarzem

Polecane posty

"może jakieś konkrety?" konkretem jest ten temat... pozujesz na osobę uduchowioną i mocno wierzącą, nawet jesli nie napisalas tego wprost to taka byla intencja.... a ziejesz jadem w tym temacie, aż zacząłe,m nad zaszczepieniem się przeciw Tobie zastanawiać :P Rozumiem, ze religijnosc niejedno ma imie, fray Tomas de Torquemada i Girolamo Savonarola to Twoi guru, Święte Oficjum to Twoja ukochana instytucja, ale Chrystus mowil, by nadstawiac drugi policzek... zrób to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiemy już, że nie miesza się Boga do pewnych spraw (może jednak rozwiniesz jakich?), że w religii się wybiera co chce i co pasuje." dzięki temu nie muszę jechać totalną hipokryzją i mówię wprost jak jest. I prawda jest taka, że tak posępuje zdecydowana więszkość zdewociałych wiernych, tyle tylko, że tak jak Ty, nie przyznają się do tego głośno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna czy dwie dziwki byłabym w stanie jakoś przetrawić, ale 8 lat z dziwkami już nie :) gdyby facet powiedział mi, że 8 lat pukał dziwki to zostawiłabym go - przynajmniej na dzień dzisiejszy :) jesli więc jesteś egoistą to nie mów jej nic, jesli ją szanujesz i dajesz jej prawo wyboru to powiedz wprost i pozwól jej zadecydować czy chce się w to pakować. Ale pamietaj, jesli jej nie powiesz zawsze już będziesz się bał, że to się wyda. Na swoim przykładzie powiem Ci, że nie powiedziałam mojemu obecnemu mężowi o kilku nastoletnich wybrykach (nie żadne seksualne przygody, innego typu rzeczy), mówiąc o byłych facetach też pominęłam kilka szczegółów i choć tego nei żałuję do dzisiaj gryzą mnie cholerne wyrzuty, musiałam zerwac kontakty z paroma osobami, które mogłyby coś o tym pisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zapytaj oczywiście że musisz jej czy prosiła Cię o rasistowskie insynuacje" nie ja pisalem o ukrainskich dziwkach... dlaczego musiała podać ich narodowość? bezpodstawnie??? poza tym gdzie tu rasizm??? ukraincy i my, jestesmy tą samą rasą - nie wiedzialas o tym? :P na dodatek - ona niczego nie mówiła, tylko pisała... tak wiec jesli jej coś wkładam, to raczej pod palce :P trochę precyzji proszę, bo sie z Tobą rozmawiać nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Będę za jakieś pół h i to skomentuję" będziesz za pół hipokryzji? :P a moze za pół hamulca? :P albo pół hadziny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam było
komiczne, napisz jakie miałeś doświadczenia z dziewicami miałeś chociaż jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
więc jak powiem coś nie na temat to wybacz.NIGDY nie mów kobiecie że chodziłeś na dziwki, możecie sobie żyć długo i szczęśliwie pod warunkiem że ona NIGDY się o tym nie dowie. Wiesz-w mężczyźnie chodzącym na prostytutki jest coś tak żałosnego że chyba niewiele jest kobiet które po takim wyznaniu bedą w stanie cię szanować i z tobą być. To jest maje zdanie. Komiczne,jak tam poroże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no ja akurat predzej wybacze dziwke niz kolezanke z pracy" bezzębna---> rozumiem, że piszesz to w kontekście zdrady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem 2 dziewice... a co? doswiadczenia są takie, że nie chce ich po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyy
komiczne -zamknij na chwile\"jadaczkę\" bo za często i gęsto tutaj Ciebie- głowa boli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
dlatego piszę że to MOJE zdanie-ja brzydziłabym sie takiego faceta, poza tym mówimy o czasach gdy nie byli razem-a ta koleżanka z pracy to chodzi ci o zdradę chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne,jak tam poroże" miałaś racje - moze być większe, ale juz tylko nieznacznie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam było
No, możnaby się czegoś nauczyć od ciebie jakbyś napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
moje pytanie zostało niezauważone więc sobie wrzasnę;) JAK TAM TWOJE PORŻE E KOMICZNE???? urosło już, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
a jednak zauważone ;) nowa dała ci po rogach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi o tym nie wiadomo, ale rogi rosną :P moze to moja rogata dusza tak na nie wpływa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
rogata dusza:o bleeee aż mi się czasy harcerstwa przypominały, nie wiem czemu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no ja akurat predzej wybacze dziwke niz kolezanke z pracy" ja z dwojga złego tez prędzej przłknęłabym dziwkę, niż koleżankę z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasno i rzeczowo
NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bawiłem sie w harcerza... zawsze mi sie to infantylne wydawało tak wiec nie trafiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawiść kobiet do kolezanek z pracy ich facetów mogłaby zjednosczyc swiat pod wspólnym sztandarem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
nie wiem czy mam tyle wyobraźni żeby stwierdzić czy wolę faceta co chodził na dziwki czy faceta który mnie zdradzi :o to tak jakby sie zastanawiać czy wolę się utopić czy wpaść pod ciężarówkę- kurcze nic z tego nie wolę ! Nie mam ochoty "przełykać" ani zdrady a ni takiej przeszłości. W nic nie celowałam, po prostu tekst mi się źle skojarzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, a z kim faceci najczęściej zdradzają? właśnie z koleżanką z pracy :) kobiety zresztą też, tylko, że faceci jeszcze nie są na tym punkcie przeczuleni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzębna - akurat ja bym tych suk od siebie nie dmuchnął na pewno.. ale pewnie masz racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×