Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Zabajonku dziękuję za szybką odpowiedź :) Iwona, zostałam bez słów i bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona - no to niezły \"pomysł\", mogłabym wpaść na takowy, ale w ramach odstępnego i \"spadku\" po dziecku, ale nie jako prezent:-o Ojej, ale ludzie mają nieraz ... naprawdę lepiej nie dac nic niż zrobić z siebie pajaca:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tak na koniec dnia by się z wami przywitać i życzyć miłego weekendu, mój niestety będzie pracowity :-o od tygodnia mam młyn nie mam czasu nawet pospać w dzien :-o chyba mnie opie...ycie :-p ale muszę pokończyć projekty przed połową września a teraz najwiekszy kociokwik mam...marzę juz o Mazurach i odliczam każdy dzien, dobrze że mam męzusia który robi mi obiadki i chodzi koło mnie :-).... Larusia👄 bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, strasznie bym chciała byś juz niedługo ogłosiła te super nowinki. będę trzymać kciuki do upadłego:-D co do środowiska które zmieniłaś na inne, to daj sobie troszkę czasu, musicie wszyscy się do siebie przyzwyczaić, nauczyć się i dotrzeć. początki czesto bywają trudne, ale z pewnością będzie lepiej - ja jak przypomnę swoje początki z teściami to szkoda gadać a teraz teściowa mi obiadki gotuje (jak jest w domu, bo obecnie siedzi na Mazurach i chyba nie ma zamiaru wracać, teść powiedział że ona boi się płaczu dziecka, że nie chce tego słyszeć , jak dla mnie może tam już zostać :-Dhahahhahahaha) wierzę że się ułoży, uszka do góry👄 Asiulku👄fajnie tak poczytać co to Sandrunia juz umie :-) Ty to już mamusia pełną gębą - jak kilka tu dziewczyn, żadna sprawa nie przeraża na wszystko jest sposób:-) Strasznie szybko czas leci, nawet nie wiem kiedy a pamiętam jak pisałaś o swoich dwóch kreskach a teraz drugich, kurcze, nawet nie wiem kiedy a mi w niedzielę 3 miesiąc minie :-) szybko nie?.......tylko ja taka niecierpliwa jestem czasem patrzę na to moje brzusio i myślę kiedy ono się pojawi na całego :-) a te niby ruchy które czułam, to chyba mi się przewidziało, bo już tego nie czuję.... to rzeczywiście byłoby za wcześnie.... sysiaczku👄 dobrze że napisałaś, bo już się martwiłam.... wiem że obiecałam mało pracować lub wcale, ale na razie chyba to nie możliwe, firma zaczyna działać, zlecenia są, na razie to co sobie obiecuję to żeby pokończyć największe rzeczy do połowy września, wyjechać na miesiąc na urlop i pokończyć wszystkie projekty do grudnia....codziennie sobie to obiecuję :-)....... zaskoczyłaś mnie tym że Tomcio przytył, może on ma problemy z przemianą materii i trzeba udać się do dietetyka? 20 kg to sporo ale chyba nie aż tak dużo mój chrześniaczek wazy 16 kg i ma 2,5 roczku i ja bym powiedziała że chudzinka z niego - a zapewniam Cię że jestem krytyczna jeśli chodzi o nadwagę dzieci...więc może nie jest tak źle....i w cale ja tez nie chcę słyszeć o jakimś zespole, póki co wierzę jak Ty że Twój synek jest zdrowy....chodzisz z nim na basen? fajnie jest jak maluszki pływają, ja osobiście polecam, też niedługo idę popływać z moim maleństwem :-) na razie on u mnie w brzusiu :-D trzymam kciuki za wizytę👄 a jak się Tobie żyje? napisz coś o sobie... Iwonka👄 to mnie rozbawiłaś..... chyba trzeba mieć niezły tupet, brak wychowania i nie wiem czego jeszcze żeby proponować używane rzeczy na prezent, szkoda że zużytej pieluchy tetrowej Ci nie zaproponowała co za baba ja bym powiedziała jej coś, w ogóle bym się nie cackała, wystarczy się jej spytać czy nie ma nic przeciwko jak na urodziny jej dziecka dasz jej używaną zabawkę po bratanku lub siostrzenicy(tak dla przykładu), co tam że troszkę zniszczona niech się jej dziecko pobawi.....normalnie mowę mi odjęło, chyba gdybym ja była w takiej sytuacji powiedziałabym że nie musi przychodzić na chrzciny, bo nie chciałabym jej widzieć....nie wiem co chciała tym Tobie udowodnić ale mnie ktoś taki by czymś takich obraził ..... ale ludzie potrafią być durni....... widzę że oglądanie wózeczków, hmm, ja mam już swój upatrzony typ, ale póki co nie wchodzę tak ostro na stronki - nie żebym była przesądna ale ani nie mam ochoty na razie ani czasu zbytnio...., na początku wrzesnia natomiast lecę po ciuszki ciążowe bo jakoś mi ciasnawo w moich spodniach, choć waga niby nie poszła w górę(od początku czerwca 1,5 kg).... to po domu chodzę w dresach lub rozpiętych jeansach :-P moje typy wózeczka to : http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=953975 http://64.233.183.104/search?q=cache:OG41pzf89CoJ:www.wozkidzieciece.pl/index.php%3Fd1%3D9%26d2%3D1148%26d3%3D-1%26d4%3D0%26id%3D449%26p%3D0%26x%3D0%26p1%3D0%26p2%3D0%26session%3D%26k%3D0%26dd%3D2%26pp%3D1+Emmaljunga+camo+pink+gondolka+-+Sport&hl=pl&ct=clnk&cd=3&gl=pl :-D kolor Camo pink :-) jakoś tak przypadł mi do gustu ale możliwe że katalog się zmieni bo od września nowe mają wejśc mam nadzieję że będą równie urocze i solidne.... na tym zdjęciu -przewijając w dół pani ma fajny wózek z fotelikiem własnie camo pink:-) http://www.ceneo.pl/1065969 no narazie na tyle oglądania :-) Suzinko👄 nie denerwuj się zaczekasz do wtorku a tam okaże się że beta będzie piekna i bedzie widać coś malutkiego w pęcherzyku :-) trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze :-) co do bóli to ja czasem jak za długo posiedzę lub pochodzę, postoję to boli mnie brzusio, musze wtedy się połozyć i wszystko wraca od razu do normy, maluszek wie co dobre :-Dhahhahahha ale ból jest inny jak na @ i słabszy jakby.... ile Mati ma latek, oj będzie ciężko z tym przedszkolem ale może nie tak źle, ja nawet nie chcę myśleć o tym, chyba mojego bąbelka nie puszczę do przedszkola :-Dhahahhahahah jak przyjdzie pora..... gosiaczku👄 jestem w szoku, nawet nie wiem i nie mogę sobie wyobrazić co kieruje takimi osobami jak Twój M :-o nie wiem czy nie szkoda słów by to opisywać.....jestem pełna podziwu dla Ciebie że tak się trzymasz i dajesz sobie radę, musisz być wyjątkowa❤️ i z pewnością taka jesteś.... a synuś ma już pół roczku? kurcze kiedy to minęło.... :-) dobrze że masz kochane dzieciaczki i zaradną i pomocną córcię, będzie Ci dzięki niej lżej..... Andziu👄jak tam Nadiunia👄 ? Paulus👄 jak się czujesz? jak mężus zareagował na wpadkę ;-) ? Poziomka 84👄 dawno temu to i ja mierzyłam temp i sluz by sprawdzić czy mam owulację, z pewnością jest to jakaś wskazówka dla rozpoczynających starania....powodzenia :-) no nic uciekam odpoczywać...... miłego wieekendu jeszcze raz buźka dla Wszystkich 👄 PS: w poniedziałek mam badanko usg specjalistyczne ciążowe....nie wiem na czym ma polegać, podobno wykonuje się je w 12 tyg. ciązy więc idę. mam nadzieję, że będzie wszystko w porządeczku, trzymajcie kciuki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika Mateusz urodził się 22.12.2005r, więc w tym roku w grudniu skończy 3 lata. A Ty zawsze o każdym pamiętasz i dla każdego masz dobre słowo :) Dziękujemy za ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na momencik bo mam chwilkę czasu :-) witam serdecznie Wszystkie 🌻 Suzinko👄 dziękuję Ci serdecznie za miłe slowa 👄 widzę, że nie wszystkie stronki wózeczków weszły więc poprawiam :-) http://www.wozkidzieciece.pl/foto_plus/emmaljunga/citycross/CityKorg2008CamoPink.jpg mam nadzieję że to wejdzie; http://64.233.183.104/search?q=cache:zbrg9HiW-TIJ:www.wozkidzieciece.pl/index.php%3Fd1%3D9%26d2%3D1148%26d3%3D-1%26d4%3D0%26id%3D1452%26p%3D0%26x%3D0%26p1%3D0%26p2%3D0%26session%3D%26k%3D0%26dd%3D2%26pp%3D1+Emmaljunga+camo+pink+gondolka+-+Sport&hl=pl&ct=clnk&cd=4&gl=pl całusiam i zmykam pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma odezwij się i napisz co się tam u Ciebie dzieje? Jak teściowa? A dziś pustki, wszystkie odpoczywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tylko na chwilę dziś. Niestety zmarła wczoraj chrześnica mojego R która chrorowała na raka bardzo złośliwego.Jutro skończyłaby 24 lata zostawiła 3 letniego chłopczyka i męża :( U mnie jakos leci juz coraz lepiej się czuje psychicznie. Pomine to wszystko co sie u nas teraz dzieje nie warto strzępić języka tak jak juz auważyła Emika.Będzie co ma byc a ja jestm na prawdę silna teraz to wiemjak to przezyła i wiele raniących mnie słów to jeszcze wiele zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - to straszne co piszesz:( Taka młoda dziewczyna, Boże, malutkie jeszcze dziecko :( We mnie zawsze jest bunt przeciwko takim tragediom :( nie rozumiem dlaczego muszą umierać tak młode osoby? dlaczego tak malutkie dzieci zostają bez matek, przecież on nawet nie będzie jej pamiętał za dobrze:( straszne :( CO do twojej sytuacji zapewne masz rację, lepiej nie roztrząsać, twoja siła leży w spokoju i dzieciach, to twój motor, więc na pewno dasz radę. Emika - nu nu nu !!! Ja ci kiedeś przepowiedziałam i coś czuję, ze ty naprawdę na porodówkę z laptokiem pojedziesz :-D CO do usg dzisiejszego , to zapewne będziesz miała sprawdzaną przezierność karkową maluszka i lekarz obejrzy, czy dobrze wykształciły sie jego narządy wewnętrzne. To jedno z dwóch najwazniejszych w ciązy usg, kolejne to połówkowe, miedzy 18 a 22 tc sie robi. Bo reszta usg w ciązy to raczej dla frajdy jesli ciąża jest ok. Mój gin uwaza za zbytek robienie co wizytę, tym bardziej ze badania co do szkodliwosci czestego usg są niejasne jeszcze, ale pewne jest ze ultradźwięki nie sa obojętne dla delikatnego maluszka, chociażby pod tym względem, ze ewidentnie mu się tym "przeszkadza". Moja Ola nie lubiła jak miałam usg, zawsze byla pobudzona, niepsokojna, a wręcz zdenerwowana, a w ciązy miałam robione usg z 5 razy moze przez lekarza i 3 razy w szpitalu, ale to byl juz dopper, głównie przepływy maciszno-pępowinowe sprawdzali. Raz nawet jak przyfastrygowała mi z brzuch w nerwie, to az lekarz poczuł, bo brzuch podskoczył dość mocno. A to bylo na połowkowym, kiedy lekarz próbował podejrzeć jej buzię. Dupinke pokazywała od początku chętnie, ale buzi nie chciała :p:p:p Suzinko - i jak tam? Estelka, enigma, Asia babeczki wszystkie - melduneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, ale to i tak dopiero 5 tydzień, więc serduszka jeszcze nie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale przynajmniej pęcherzyk i może już jakiś zarodeczek będa widoczne, przynajmniej tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi opóżna sie okres 10 dni zrobiłam test i wyszedł negatywny co jest nie tak pomocy :(mam od 3 miesięcy regularną miesiączkę i sutki mnie bolą piersi i mam ciągle zmienne smaki ???po jakim czasie robi się test ciążowy może za wcześnie zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara tak mi przykro. Myślałam ostatnio o Tobie. Eliza23 wykonaj powtórnie test lub zrób test z krwi (ten na pewno prawdę Ci powie), albo udaj się do lekarza jak @ nadal nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Wczoraj nie miałam netu :( Lara tak mi przykro :( trzymaj się kochana. Następnym razem się uda. Nie poddawaj się. Trzeba walczyć! Jesteś dzielną dziewczynką i dasz radę. Wierze w ciebie!!!!!!! Wiem że to smutne, sama to kiedyś przechodziłam i w sumie każda z dziewczyn z tego forum. Suzinko trzymam dzisiaj za ciebie kciuki. Mam nadzieję że moje przypuszczenia sa trafne ;) Eliza23 powtórz jeszcze raz test. Jeśli wyjdzie ponownie negatywny a @ brak to idż do lekarza i zrób bete. Wtedy to sie przekonasz na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie :-) na początek piękne ciążowe kwiatuszki dla starających się :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 gosiaczku👄 przykra historia z tą chrześnicą :-( aż żal ściska serce jak musi być ciężko.... co do Twojej postawy, to już pisałam Ci kilka krotnie że jesteś wyjątkowa i strasznie mi miło że Cię tu mamy i Cię znamy, bo jesteś dobrym przykładem, że trzeba być silnym pomimo wszystkich okoliczności - dla swoich dzieciaczków❤️ jestem pod wrażeniem jaki duży jest Twój synuś, świetnie się rozwija :-) i pięknie Twoja córcia wygląda na tym zdjęciu w sukni białej :-) jaka to okazja była? Zabajonku👄 no wiem że miało być inaczej, sama jestem już zmęczona i mam dość pracy, ten rok jest dla mnie ciężki pod względem pracy bo mało mam odpoczynku....zwłaszcza teraz jak szybko trzeba wszystko kończyć a inwestorzy nic nie rozumieją, mam tylko nadzieję,że pokończę wszystko do 15 września i wyjadę.... a Ty byłaś na tym usg już? co do wczorajszej wizyty ;-) to poszłam na początku na akupunkturkę się troszkę wyciszyć i podziałało nie tylko na mnie, potem poszliśmy na usg ciążowe specjalistyczne - o tym co piszesz Zabajonku👄 przezierność karkową itp. robiło się to przez brzuszek :-) męzuś był pod wrażeniem do dnia dzisiejszego ciągle mi o tym mówi :-D przeżywa jak nie wiem co :-Dhahhahahah mnie interesowało czy wszystko jest ok :-) no i badanie wyszło dobrze, ale dzidziuś po akupunkturce sobie pospał i jak gin mocniej pocisnął sonda po brzuszku to najpierw się wyciągnął(tzn wyprostował nóżki) i skopa :-Dhahahhaha chyba ze 3 razy, widać było że spał i robił tak bo mu się przeszkadzało, potem dr chciał podejrzeć co tam ma między nóżkami (bo już można było coś zobaczyć) ale moje maleństwo zawstydziło sie chyba i obróciło się na boczek pupcią do ekranu i poszło spać:-Dhahhahahah i tyle z oglądania :-Dhahhaha cieszę się że badanie wyszło dobrze, to mnie troszkę uspokoiło :-) Suzinko👄 trzymam kciuki za usg i dzidziusia, daj znać bym nie musiała do rana trzymać rąk zaciśniętych bo musze popracować :-) a potrzebuję paluszków do pracy na kompie :-) eliza👄 proponuję zrobić beta hcg z krwi i będziesz miała pewność.... trzymam kciuki Larusia👄 zobaczysz że i na Ciebie przyjdzie czas, wycisz się troszkę, spróbuj kochana, musisz się czymś zająć by nie myśleć, bardzo Cię przytulam❤️ Paula👄jak się czujesz? .....ostatnio oglądałam film z ciężarną w roli głównej i bardzo mi się spodobała odpowiedź na pytanie jak się czujesz, ciężarna odpowiedziała : \" jak słoń z zatwardzeniem \" śmiałam się pół dnia :-) mam nadzieję, że Ty lepiej się czujesz niż słoń :-) dziewczyny a jak z Waszą wagą? ile przybrałyście i przybieracie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-tak tylko pobierznie przejrzalam co u was. Sorki, ale juz sie tlumacze. Od 14 sierpnia bylam w szwajcraii na urlopie. Zjazdzilam wzdloz i szerz... Chcialam sie podzilic wrazeniami, jak bylo cudownie, ale nie zczas na to :( Wczoraj 1szy dzien w pracy i tel z domu, ze bliska osoba z rodziny jest w ciezkim stanie. Dla mnie rozpacz. Dzis jestem w pracy. Jutro tam jade zobaczyc sie ...moze ostatni raz. Choc dzis jest lepiej. Trudno mi i ciezko. ale jakos sie trzymam. Nie placze... Wybaczcie...Ale prosze, nie komentujcie, nie wspolczujcie. Nie lubie tego. Jestem pogodzona z tym, bo takie jest zycie. jedni sie rodza, inni umieraja. Ale jak poczytalam, ze przywoluje cie mnie do tablicy, to zameldowalam sie. Lara-dam dobra rade. Skoro juz teraz sa robelmy, a wlasciwie jakies niekomfortowe sytuacje to uwierz mi, smiem powiedziec, ze przyjdzie czas, ze bedzie koty z rodzina meza drzec. Nie wiem czy dobrze doczytalama (przepraszam), ale zrozumialam,ze macie mieszkac razem z rodzina meza. Cokolwiek o tym nie mowic ja uwazam, zemieszkanie razem z tesciami lub innymi osobami wczesniej czy pozniej wyjdzie kimus na szkode. Szkoda by psuc juz na wstepie uklady z rodzina... Zawsze lepiej jak jest dobrze z tesciami/ rodzina mzeza. Larus-czy nie za czesnie i nie za szybko na rozpacz?? Jestes tuz po slubie, a jak juz teraz bedziesz sie stresowac ciaza, to co bedzie dalej??? Kochana, daj sobie czas! bez paniki, pozol organizmowi na swobodne dzialani. Ja sie stralam ponad 4 lata, a mzoe i wiecej (nie stosowalismy zabezpieczenia do slubu, tj od 7 lat!!), wiec zalecam rozwage! Asia, Iwonka i inne kobietki-dziekuje ze sie o mnie upominacie.... Cokolwiek sie dzieje, ja zawsze mylse o was. Gosiaczek-przykro z powodu smierci tak mlodej osoby. Moja kolezanka ma 32 l. i bierze chemie-rak wezlow chlonnych. na tego raka umarla ok. 10 lat temu jej siostra. Na szczescie to wczesnie wykryte i jest szansa na calkowite wyleczenie. nie mniej jednak takie choroby sie zdarzaja.... brak slow. A co Ty teraz planujesz? Mieszkacie razem z M?. jak corcia znosi wasz sytuacje? Czy lumaczysz jej i rozmawiasz z nia na ten temat??? Slonko-znikals... co z Toba?? Sysia-kiedy ostatecznie wyjasni sie sprawa z Tomciem? To na pewno ciezkie zyc w tych niepewnosciach. Czy tak, czy tak. Jestem dobrej mysli, choc na pewno to co przezywasz to ja tego nie zrozumie. Co do wago synka, to stosujesz diete wg jakis porad, czy swojej wiedzy? Nie znam sie na tym, ani na prawidlowych wagach dzieci. No bo i skad... skoro ich nie mam. Ale Tomus o ile pamietam jest jeszcze za maly, aby wazyc 20 kg. mzoe trzeba zasiegnac porady dietetyka, fachowca. Bedac w swiss rozmawialam z ciocia, ona ciagle uwaza na to co je. Ma tone ksiazek i zuo mi o tym opowiadala (ostatnio odchudzala meza, bo okazalo sie ze ma problemy z sercem). News ktory od niej uslyszalam, to to, ze nic tak nie szkodzi na wage jak cukier, to ma zwiazek cos z insulina. podobno nawet tluszcz nie powoduje tyle tycia, co cukier. I to nie tylko ze slodyczy, ale tez z owocow, szczegolnie winogron i innych slodkich. Czy Tomus dostaje slodycze? czy slodzisz mu napoje? Moze nie trzeba az tak drastycznie nic robic, wsytarczy wlasnie ograniczyc slodycze i zmienic owoce. Czy on duzo ma ruchu? jest aktywnym dzieckiem? Cy Ty i maz macie prawidlowe wagi, czy ktores ma nadwage? czasem sa rozne obciazenia genetyczne, ktore wplywaja na nadwage... Emiczko-a ty rosnies:)!! Ty i Twoj cud:)!!! dziewczyny jesli sie nie pojawie jakis czas, to nie znaczy ze nie mysle o was..... Usciskam was mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :):):):) wracam do Was wypoczęta, szczęśliwa, wyspana iz naładowanymi bateriami :):):):):) dziś wpadam tylko żeby się przywitać, jutro postaram się nadrobić zaległości i poczytać co u Wasmoje forumkowe koleżanki :):):):):) Jak wszystko ogarne to wyśle Wam też pare wakacyjnych fotek i opowiem jak spędziliśmy ten miły czas :):):):) buziaki ogromne dla Was, pozdrawiam wszystkie dziewczyny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ fajnie poczytać o Waszych wakacjach, ja też chce wakacji 😭 ale może niedługo sobie odbiję :-) Anuś👄 czekamy na zdjęcia :-) juz sobie wyobrażam jaka opalona jesteś :-) i na wieści..... nadwislanko👄 tak myślałam że urlopujesz, Szwajcaria powiadasz, hmm tylko na razie pomarzyć u mnie, też czekamy na zdjęcia, bo już miałam Ci lanie sprawić że się nie odzywasz, ale jesteś usprawiedliwiona👄 :-) ....ja taka do bicia jak do tycia :-Dhahhahah żartowałam sobie..... czekamy na wieści od Ciebie biuziolki serdeczne🌻 ja nadal pracusiam, ale odrywam się czasem na 5-10 minutowy spacerek po domku..... foli👄 słoneczko👄 enigmuś👄 co tam u Was? szczęściara👄 odezwij się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) 🌼 Dziekuje za słowa wsparcia i sprowadzenie do pionu , wiem ze nie ja pierwsza i ostatnia staram sie dlugo ale czasem takie mysli czlowieka nachodzą - ze robi sie przykro i trzeba sie wygadac :) Emiczko ciesze sie ze u Ciebie wszystko oki :) oby tak do konca :) Suzinko gratuluję :) Ana ja tez czekam na fotki :) Lara 👄 Zabajonka, Asia, Enigmaa. Iwonka, Nadwislanka, Paula, Gosiaczek, Sysia, Foli, 👄 🌼 Pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny 5 tc, jest 8 mm pęcherzyk ciążowy, kolejna wizyta za 3 tyg i wtedy powinno już byc serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko - bardzo się cieszę.Gratuluję z całego serducha!!!!! Napisze tylko tak: A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!! ❤️ ❤️ Teraz dbaj o siebie kochana :) Nadwiślanka, Ana - ciesze się że wypoczełyście na wakacjach, bo to bardzo ważne. Każdy potrzebuje relaksu. Ja również poproszę o fotki :) Emika - ja jak narazie czuję sie b. dobrze. Prawie w ogóle nie mam objawów ciążowych. Wczoraj wieczorem trochę dopadły mnie poranne mdłości :P i najlepsze jest to że pomogły mi kwaszone ogóry!!!!!!! Mój mężuś śmiał sie ze mnie, bo jak wracaliśmy od teściowej to musieliśmy wstąpić to sklepu po ogóry i całe pół kilo wpierdzieliłam w aucie po drodze na działkę hihihihihi Ciuchy nadal noszę swoje, jak narazie to mi brzucha w ogóle nie wybiło. Po mnie nie widać że jestem w ciąży ani trochę!!! Energii mam za dwóch. Ostatnio trochę przecholowałam z pieleniem w ogródku i potem wieczorkiem pobolewał mnie brzusio :( Wiem dostanę na gołą dupę za to :( ale już przystopowałam. Zwolniłam tempo. Trochę cycki mnie bolą, ale tak poza tym to ok :) Ja stawiam na dziewczynkę, bo ta ciąża jest zupełnie inna niż z Patrykiem :) Jak słoń to jeszcze się nie czuję ale z tym zatwardzeniem to gorzej!!!! Ja pierdziele to jest porażka!!!!!!! A-psik - po to tu jesteśmy. Żeby każda mogła wylać swój żal i żeby się wzajemnie wspierać. Rozumiem cię doskonale. Pisz jak najwięcej Pozdrawiam wszystkie babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj babole! A-psik , na pewno jest cięzko, ale doczekasz się i ty, wiem jak brzmi to gdy myśli się o tym, ze chce sie juz i teraz, ale uwierz mi, doczekasz się i będziesz najszczęsliwszą osobą pod słońcem. EMika - ciesze sie, ze badanko ok. Ja tez je mialam w 12 tc. I wypoczywaj wiecej (przyganiał kociol garnkowi, sama nie mam czasu na odpoczywanie). Paula - ja tez inaczej sie czuję, a mimo to nie obstawiam nic, bo ja mialam tak zeswirowany cykl, ze choc powinna byc na 99 % baba, to jednak dopuszczam, ze spełni sie ten 1 % prawdopodobieństwa, ze bedzie facet. A tez czuję sie nieco inaczej, choc niestety fatalnie i zazdroszczę kobietom, które czują sie jak naładowane energią. Ze mnie ją wysysa w ciąży. Rodzić mogę codziennie, jesli to mają byc porody jak mialam z Olą, ale z noszeniem ciązy mam problem, zawsze coś sie przyplącze i źle sie czuję. Jak nie urok to ... CO do ogórków, to nieźle, ja nie mam az takich \"chcic\", chociaż w ostatnia niedzielę M przegoniłam na działke, bo mi sie jabłka z drzewka chciało, okreslonego slisle drzewka - ktore rodzi twarde, soczyste i słodkawe owoce, mniam. Zżarłam dwa naraz:-D nadwiślanko, Ana - ciesze sie ze urlopy udane. Suzinko - no i widzisz? Mówiłam ze pecherzyk bedzie? Jak u Kargulów i Pawlaków - miał byc dzik i jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzionek:-) A_psik👄kochana nie jest tu ważne by Cię do pionu sprowadzać, choć jak Ci to pomaga:-) to czemu nie, będziemy to robiły jak najczęściej :-D ale to, byś również Ty uwierzyła, że przyjdzie na Ciebie kolej, tak jak na mnie w najmniej oczekiwanym momencie, zapewniam Cię że w tym miesiącu w którym się nam udało, zupełnie nie myślałam o dziecku :-) ale zawsze Go pragnęłam najbardziej na świecie, tylko zaczęłam sobie uświadamiać, że jak nie mam na coś wpływu to nie mogę z tym walczyć i ciągle byłam i nadal jest ciekawa co Bozia mi szykuje w życiu, bo wszystko co się w nim dzieje ma swoją kolejność i swój cel, cokolwiek by to było.....będzie dobrze, wierzę w to, będę modlić się za wszystkie starające się by doczekały się niedługo swych pociech👄 🌻 Suzinko👄 bardzo bardzo się cieszę, że się udało :-D hurra, z resztą w to nie wątpiłam ;-) gratuluję serdeczniutko👄 Pauluś👄 hmm, ogórki?ja miałam na początku raz na nie ochotę, ale wczoraj mnie od nich odrzuciło, natomiast mam ochotę na małe co nieco :-) czyli jakąś czekoladkę, ciastko itp....za ten ogródek to ja tez powinnam Ci nakopać, ale skoro obiecujesz że już przystopowałaś to nie ma sprawy, mały wybryk usprawiedliwiony;-) mój ogródek niedługo zarośnie, i ja niedługo muszę usiąść w rabatkę, ale cieszę się bo mężuś mi pomoże :-)Mówisz o dziewczynce, hmm, fajnie byłoby co? a masz jakieś imiona ewentualne przygotowane? ja szczerze mówiąc na razie tylko myślę o tym by dzidzia była zdrowa, z jednej strony bardzo bym chciała córcię, ale jak synuś będzie tez będę szczęśliwa :-) ....ja az takiego zatwardzenia nie mam, może dlatego że dużo piję płynów - na przykład jak nigdy ciągle piłabym Ice Tea Lipton Lemon, jem tez dużo warzyw, owoców i tylko pieczywo razowe, no i owsiankę, więc rzadko zdarzy mi się zatwardzenie, natomiast cierpię z powodu problemów ze snem, niezależnie czy śpię w dzień czy nie (jestem oczywiście bardzo zmęczona i śpiąca) to nie mogę zasnąć do późna, potem budzę się w nocy na siusiu raz lub dwa i znowu nie mogę zasnąć, wiercę się itp. koszmar..... ciekawe co u innych, ;-) całusiam i miłego dnia życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka, hehe ja też nie mogłam spać w nocy. Mówią, że o tej porze o której się budzisz to będzie budziło się dziecko. U mnie się sprawdziło .... heheh Tak czytam i czytam i aż miło, że mamy tyle ciężaróweczek na topiku. Chrzciny przebiegły rewelacyjnie. Malutki tylko pod koniec mszy sobie gaworzył. Dziewzcyny, nie wiem jak to jest z tym u Was, ale z mojego doświadczenia 3 m-ce na chrzciny to jest super. Dziecko już trzyma główkę, nie ma już takich dolegliwości jak kolki, zatem w kościele spisuje się dobrze. Były razem z moimi chrzciny innych dzieci. Były one dużo mniejsze i non stop płakały. A mój patrzył się na księdza, mówię Wam super to wyglądało. Może pod koniec tygodnia będą zdjęcia to Wam wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka - no nie wiem jak to jest z budzeniem, ale mozliwe ze coś w tym jest. Ja z Olą budziłam sie 2 razy w nocy i Ola tez maks. 2 razy mi sie budziła. Teraz budzę sie raz, góra dwa (rzaaadko) na siku i to tak kolo 2 w nocy, albo wrećz kolo 4 juz. Hehe, nie smiem marzyc o takim luksusie. My Olę chrzciliśmy jak miała 10 tygodni, całą mszę przespała, włacznie z obrzędem chrztu, nawet sie nie zbudziła. Miała tak lekkie zasypianie gdy tylko czula ze jest opatulana jak na spacer, ze oczy opadały jej w mig :p:p:p budziła sie w domu dopiero hehe. DObrze z nią miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja nadal się boję i drżę, czy wszystko będzie dobrze, czy będzie serduszko i wogóle. Dziś mam dzień na płakanie. Karty ciąży też jeszcze nie mam założonej, dopiero 15.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×