Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

Witam! My z mężem zaczynamy staranka dopiero w czerwcu, ale już odstawiłam pogułki i zażywam kwas foliowy. Co prawda troche się boję, ponieważ miałam problemy przy starankach i z pierwszą ciąża, ale mój Mateusz wyrósł na dorodnego kawalera :) Mam zespół policystycznych jajników dlatego tymbardziej sie boje tych starań. Pozdrawiam serdecznie :) Dziękuję za maila z info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę bardzo....
witam. mam 26lat. od roku staramy się z mężem o dziecko... narazie brak efektów. mąż często wyjeżdża w delegacje i to nam utrudnia trafić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę bardzo....
od roku też nie biorę tabsów, miałam do października bardzo długie bo nawet 60paro dniowe cykle. teraz wszystko jak w zegarku ale podejrzewam też że przez te rozregulowane cykle było straconych tyle miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beetle
Czesc dziewczyny, ja tez bede starajaca sie mausia... Pod koniec zeszlego roku stracilam ciaze, i na maj-czerwiec zyczynamy staranka. Tez mam policystyczne jajniki, wiec bez wspomagaczy sie nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem już sama gdzie mam pisać ;-) mam nadzieję, że dziewczyny przejdą do nowej części, gorzej z tymi które nie zaglądały często i będą miały problemy z odnalezieniem topiku.... mam nadzieję, że to ostatnia przeprowadzka w tym roku - chyba że wszystkie zaciążą i założymy topik dla mam i ciążarówek :-D witam nowe dziewczyny :-) może tabeleczki wkleimy co? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
ja tez chce byc ale starania odlozone na za kilka miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika1978
Ja tez dolaczam do was! Zaczynam starania w kwietniu. Miesiac temu mialam poronienie...:( Mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jak coś :) Będę i tu i tam! Dopóki reszta się nie przeniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduje :):):) tam jeszcze napisałam co myśle Golka nie przejmuj się debilnymi wpisami kochana, Twoje szczęscie jest najważniejsze :):):):):) witam nowe dziewczyny:):):):) i chciałam tylko zaznaczyć żeby sobie pozmienialy nicki na czarne, to unikną złośliwych podszywań pod ich wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie :D Luty byl pierwszym miesiacem (cyklem) naszych staran. Miesiaczke mam dostac w tym tygodniu (ale dokladnie kiedy to nie wiem, bo mam czesto neregularna. Ostatni cykl trwal 30 dni, a poprzedni 26...), takze zobaczymy. Narazie zadnych przeslanek dzidziusiowych nie mam, wiec podejrzewam, ze jeszcze sie nie udalo...albo moze za wczesnie na jakies znaki-sygnaly?:) Zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulejka
I ja właśnie chcę zacząć się starać. Mój błąd był taki, że najpierw zwlekałam strasznie, odciągałam, nie chciałam wręcz, a teraz bardzo chcę i dlatego cholernie boje się, czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulejka, ja tez sie boje. Boje sie, ze sie nie uda...Tabletek nie biore od 3 lat, wiec system hormonalny powinien byc u mnie uregulowany, a nie jest, bo mam nieregularne miesiaczki, co moze swiadczyc o wielu sprawach...o ktorych boje sie pisac. Mam 28 lat i zobaczymy jak to bedzie. Musze byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo laseczki gdzie jesteście ? co tu takie pusteczki, nie mówcie że dacie sie złośliwcom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam Wszystkich :-) a raczej Wszystkie ;-) jestem dziś pierwszy dzien w pracy i tonę pod tysiącami maili, procedur, zmian , uregulowań...kiedy ja to wszystko ogarnę? :-o a jak strasznie nie chciało mi sie wstawac rano, żeby zdążyć do pracy :-( lenistwo mi sie podobało :-) U mnie poza tym wszystko ok. Sysiu, na szczęście, już mi z piersi nie cieknie. Skończył mi się tez okres i mam nadzieję, że następny przyjdzie regularnie, tj. po 27-28 dniach. Pozdrawiam nowe Koleżanki i czekam na resztę Starych ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulejka
Bilardzistka, a ja nigdy nie brałam żadnych tabletek hormonalnych, i cykle mam regularne, a mimo tego boje się. Współżyjemy właściwie bez żadnych zabezpieczeń już od dwóch lat, wprawdzie nieregularnie, bo MM albo w delegacji, albo ja przemęczona na amen, unikaliśmy też dni płodnych. Ale zaczynam mieć obawy, że skoro przez 2 lata nic się nie stało, to może w ogóle mi nie wyjdzie. A teraz bardzo chcę. Od tego zależeć będzie nasz związek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulejka
ja też niebawem skończę 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-D🌻 Moja kwiaty na ogrodzie oszalały :-Dhahahahha🌻 wyszły jakby nigdy nic, nawet te których sie nie spodziewałam i listki sa na żywopłocie :-D🌻 ja będę tu pisać, nie wchodzę już na poprzednią cześć by nie robić jakiś mieszanek :-) Witam nowe dziewczyny i oczywiście zachęcam do rozmów , trzymam kciuki za staranka i fasoleczki👄 Zabajonku👄 Ana👄 bilardzistka👄 jeśli to Twój pierwszy cykl to nigdy nic nie wiadomo, zaciskam kciuki i czekamy na dobre wieści fasoleczkowe🌻 Estelko👄 leniuszku nasz kochany, trzema coś robić by nasze życie miało jakiś sens i całość :-) z czasem przyzwyczaisz się, a jeszcze troszkę to czerwiec przyjdzie i wyjazd Twój :-) ja zadzwoniłam dziś do novum by dowiedzieć się o wyniki, otóż: - męża wyników jeszcze nie ma- może w środę zadzwonię... - przeciwciała tarczycowe super poziom !!!! jestem szczęśliwa z tego powodu :-) - cholesterol :-( dla mojego zaskoczenia i zaskoczenia wszystkich za wysoki, HDL - dobry jest w normie, natomiast LDL i całkowity dużo za dużo - jestem w szoku bo ja należę do osób odżywiających się zdrowo, kiedyś byłam nawet wegetarianką przez 3,5 roku... nawet nie wiem do kogo mam iść z tym cholesterolem, mężus mówi że czeka mnie dietetyk, czytałam że to może być dziedziczne - mój dziatek ze strony mamy miał coś z chorobą wieńcową - umarł na wylew :-( cholercia jak nie urok to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiczka-moj M. tez walczy z wysokim zlym cholesterole. nasza koleznaka lekarka uprzedzila, ze badanie anlezy wykonac na dobe (lub 12 godzin)-nie pamietam dokladnie bez spozywania pokarmow miesnych. no i wysoki ch. jest tez uwarunkowany stresem. Wiec byc mzoe te 2 rzeczy sie nalozyly?? Ja mojego karmie tranem, czyli tabsami z omega # i duzo oliwy z oliwek. Ale on non stop na stresie jedzie, wiec nie spodziewam sie rewelka wynikow. Ja tez niedlugo sobie zrobie ch. bo u mnie tez to dziadzostwo w rodzinie jest (mizdzyca u babci). Poza tym norma. nic sie nie zdieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Sabra.............trójmiasto.........03.06.07....Amelka i maciuś Gosiaczek76.....Morąg..............18.02.08...urodziła synusia Granini.....Gdynia................14.09.O7.............. .Szymonek enigmaa.....Katowice.............08.04.08............... będzie Marysia Iwona 77...Zambrów.............13.05.2008............ będzie Miłoszek maklady......zach-pomorskie......??????????????????????? ?? Kamcia1985....Warszawa........24.09.2008................ ??.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto AnA 30............28.01.......30-34.......?...............nie licze juz... beti78............06.07......26 ......01.08...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......22.08..........27-28 ........ 38 m-ce.... okolice Warszawy (starająca-adoptująca) JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Menia21.......27.05.....?............?..........Trzebiat ów Judyta73......04.12......28........?..........Szczecin Emika..........15.02......29-35.......Warszawa - ICSI nr 2 może wiosna-lato2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......27........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko👄 dziękuję, wiesz, ale ja mnóstwo ryb jem, w oliwie z oliwek, w ogóle oliwę też w sałatkach, zajadam Omegę 3 więc jestem zaskoczona...ale zobaczymy co lekarz powie, chyba powinnam iść do internisty i dietetyka... pamiętam jak kiedyś lekarka w szpitalu(2001r) powiedziała mi - wypisując mnie,że nie wolno mi przytyć w ciąży i że mam niski cukier i najprawdopodobniej będę mieć cesarkę......zbytnio nie wiedziałam o co chodzi, no bo skoro lekarz tak mówi to musi coś w tym być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilardziskta
Mam prawie pewnosc, ze sie niestety nie udalo....dzis po poludniu pojawily sie jakies plamienia i brzuch boli mnie jak na okres, wiec czuje, ze miesiaczka tuz-tuz...niestety...no cos, za ok. 2 tygodnie kolejne proby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mulejka
Bilardzistka, nie załamuj się! :) Po pierwsze, nie znaczy wcale że od razu po pierwszej próbie musi się udać, po drugie słyszałam, że na początku takie objawy przypominające miesiączkę mogą się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×