Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

witam :-) ufff, ale sie naszukałam tego wątku, gapa, nie mogam znależć :-o miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko to dodaj sobie do ulubionych to nie bedziesz miała problemu :) Foli trzymam mocno kciuki!!!!! Szczesciaro - za ciebie rowniez!!!!! A ja jutro mam dzien biegania po lekarzach!!!!!! Rano ide do gina na usg połówkowe a popołudniu do dentysty buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - jak odpalasz neta to na górze na pasku narzędzi masz taką ładną żółta gwiazdkę z napisem ulubione :) jak na to klikniesz to otworzą ci się z lewej strony ekranu zapisane strony www i tam jest opcja dodaj i klikasz potem ok i tym sposobem masz zapisaną stronkę w ulubionych. Następnym razem tylko klikasz w tego linka i od razu pojawia ci się ta stronka :) A ja dzisiaj byłam na usg, moje dziecie nie dość że leniwe to jeszcze uparte. Nie wiem kto zamieszkuje u mnie w brzuszku. Jestem trochę zawiedziona, bo myślałam ze już dzisiaj się dowiem :( a tu D..U..P..A !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Estelki
albo na głownej stronie kafeterii masz odnośnik - Moje tematy. Dodajesz tam do 20 topików, które chcesz czytać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Estelki
albo weź instrukcję obsługi komputera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, Paula ja właśnie myślałam o jakiejś opcji dodania do ulubionych wątków na stronie kafeterii. Jeśli chodzi o dodanie strony do ulubionych w przegladarce, to wiem jak to robić, ale nie chcę zapisywac tego adresu na firmowym komputerze - po co ktos ma widzieć, jakie mam ulubione strony ;-) A wogóle to dostałam @ i od jutra robię zastrzyki w brzuch, a w poniedziałek kontrola. Mam nadzieję, że moje pęcherzyki będą pięknie i dorodnie rosły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko my znow razem sie pecherzykujemy. Tylko teraz to bedzie ten naprawde szczesliwy raz. U mnie estradiol dzis wynosil 562,1 . Wiec rosnie tak jak trzeba. Lekarka powiedziala , ze prawdopodobne 9-10.11 . bede miala punkcje. A 18 mam urodziny wiec mam nadzieje , ze bedzie ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro , ile kuz dni robisz sobie zatrzyki? cały czas Menopurem? w której klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane kafeteryjki :-D 🌻 na początek moc kwiatuszków wirusków przesyłam i całusiam strasznie Was mocno :-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja właśnie wróciłam, nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkiego więc wybaczcie że dziś tak króciutko będę pisać. Zajrzałam tylko do staraczek naszych kochanych i brzuszatek przewspaniałych ;-) Foliczku👄 bardzo mi smutno się zrobiło jak przeczytałam co u Ciebie, trzymam kciuki za kolejne - może tym razem szczęśliwe - tego życzę Ci z całego mojego serduszka, podejście 👄 Estelko👄 szczęściaro👄 trzymam kciuki widzę że ruszyłyście pełną parą :-D, oj posypią się jeszcze maluszki u nas, posypią ;-) cieszę się że u brzuchatek wszytko dzieje się dobrze :-) a co u mnie, tak na prędce, to na razie super, ciąża rozwija się, córcia kopie aż brzuszek podskakuje, strasznie lubi pogawędzić(na razie porozumiewając się kopniaczkami przez moje brzusio) z mamusia i tatusiem wieczorkami, coraz częściej już w ciągu dnia. Uwielbia wodę, jak się kąpię to az brzusio mi faluje z radości, lubi chyba jak jej śpiewam, nucę lub puszczam muzyczkę bo się szybko uspokaja :-) jak się zadomowie i rozpakuję to pogadamy wiecej, tymczasem buziolki przesyłam wszystkim :-) dziękuję za zdjęcia, niedługo zobaczycie moje z brzuszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko zastrzyki robie od 17.10. Ale tym razem strasznie mozolnie nam to idzie. Cale szczescie juz sie odblokowalam i pecherzyki ladnie rosna bo na prawym jajniku mam ich juz 6 wiekszych i sporo malutkich, no i na lewym okolo 5 i reszta malutkich. ale pewnie jutro juz bedzie wiecej. A ja chodze do takiej mojej kochanej lekarz, ona kiedys wspolpracowala z mganem(cos takiego ) i z Bocianem. Ale od jakis 2 lat juz chodze do jej wlasnego gabinetu. jestem z niej bardzo zadowolona, strasznie dba o pacjetki i to nie tylko te od In vitro. Nawet za zastrzyki menopuru place po 82 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za ciuki:) Ana, Paula, Emika fajnie, ze dzieciaczki zdrowo rosną :) Pewnie się już nie możecie doczekać aż na świat przyjdą :) Estelka, szczęściara mam nadzieję że my też niedługo jak pójdziemy na usg to będzie to ciążowe usg a nie do sprawdzenia pęcherzyków :) Zabajona, a co u ciebie??? Andzia, jak tam Nadia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam wczoraj u gina. Maluch ma 95mm i waży 175g, jeżeli chodzi o ciażę to wszystko raczej ok., natomiast od środy borykam sie z bólem gardła i uporczywym kaszlem. Na gardło mam bioparox a na kaszel flawamed, natomiast ten kaszel mnie strasznie dusi i meczy a lekarz rodzinny nawet mnie nie osłuchał :( Do tego moje dziecko dziś już 3 dzień jak wstaje z temp. 38,5 :( Ma leki ale widocznie one nie działąją na niego. Koszmar jakiś, mam już dosć chorób, lekarzy i leczenia :( Sorki,ze tak o sobie... Foli, szcześciara codziennie o Was myslę i trzymam kciukasy, będzie dobrze. Wiem, ze nam wszystkim fajnie sie tak pisze, że bedzie dobrze, a Wy i tak pewnie sie stresujecie i zastanawiacie co dalej, ale musicie byc dobrej myśli i być pozytywnie nastawione. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!! ps. Jeżeli znacie jakieś sposoby na duszący kaszel i bezpieczne w ciąży to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, ja miałam tak w pierwsze ciąży na samym początku i powiem ci szczerze, że najbardziej pomogło mi wapno z wit c 2x dziennie + inhalacje z rumianku (świeżyrumianek zaparzałam w misce i wdychałam) - niby nic ale naprawdę mi pomogło, trafilam na fajnego laryngologa, który raczej był przeciwny silnym lekom w ciązy i wyleczył mnie tymi inhalacjami a straciłam kompletnie głos i strasznie męczył mnie kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli dziękuje. A to wapno, to wapno musujące tak? A czy w aptece dostane świeży rumianek, czy w zielarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wapno to tabletki musujace z wit c, a rumianek to mi wtedy ktoś kupił więc nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, ten w saszetkach chyba tez mógłby być ale napewno ma słabsze działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kaszel bardzo pomocna jest herbatka z majeranku. Łyżkę majeranku zalać w szklance wrzątkiem i pić ciepłą. Smakuje trochę jak mięta, ale na kaszel działa rewelacyjnie i nie szkodzi w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estella Estella
Obok tematu jet taki + klikasz go i masz dodany w moich tematach:) potem tylko na stronie głównej forum klikasz moje tematy i masz bez szukania:) P.S. trzymam kciuki za Foli,Estellę i szczęściarę i wszystkie inne szczęśliwe mamuśki i przyszłe mamuski.... pozdrawiam serdecznie🌻 podczytująca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):):):) oj Foli żebyś wiedziała że tak jest, ja chciałabym żeby już był maj żebym mogła zobaczyć i przytulać maleństwo, mój mąż nie może się doczekać kiedy będzie mógł wszystko kupować :):):) Emiczka:):):) świetnie że już jeteś fajnie że Ty i córcia czujecie się dobrze, widzę że córcia szaleje rośnie z niej mała wiercipięta :):):):) Suzinko zdrówka życzę :):):):):) Foli, Estelka, Szczęściara nie puszczam kciukasów dziewczyny !!!!!!! trzymamy razem z maleństwem :):):):):) a gdzie reszta laseczek? Zabajonek, Enigma, Andzia, Maklady, Asik, Nadwiślanka, Słonko, Iwona, Gosiaczek i reszta babeczk odezwijcie się :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie niestety skończyło sie na antybiotyku doustnym, duomox 750 :( Wczoraj tak mnie dusiło, że wieczorem wylądowałam na dyżurze lekarskim i niestety, aby uchronić mnie przed zapaleniem płuc musiał mi przepisac antybiotyk, podobno w miarę bezpieczny dla maluszka. Oby tylko nic gorszego sie nie działo, bo dziś strasznie mnie mięśnie brzucha bolą od tego kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara26
hej kochane ja jestem juz po pregnylu i jutro ide na punkcje. tylko walnelam gafe zamiast o 21.15 zrobic zastrzyk z pregnylu to ja sierotka zrobilam o 20.15. jak sie zorientowalam to myslalam , ze dostane zawalu. Oczywiscie napisalam sms do mojej kochanej pani lekarz no i oddzwonila mowiac , ze najwyzej bede pierwsz do punkcji . i ze nic takiego strasznego sie nie stalo. ale przez pierwsze 5 minut stalam blada jak sciana i nie wiedzialam co mam zrocic. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarko trzymamy za Ciebie kciuki, najmocniej jak sie da!!!!!!!!!!! Foli za twoje testowanie również, odezwij się potem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko, dużo zdrówka! Szczęściaro - mocno trzymam kciuki, abyś miała piękne pęcherzyki, z których będą piękne zarodki i dzidziuś! Foli, o której jutro robisz betę, mam nadzieję, że po wyniku będziesz płakała łzami radości! trzymam moooocno kciukasy Ja jutro idę na pierwszą kontrolę, po 4 dniach prania potrójenj dawki Menopuru. Mam nadzieję, że pęcherzyki rosną i to z jednej, jak i z drugiej strony! Emiczko, gratuluję rozbrykanej Dziewuszki! Nadwiślanko, odezwij się, myśle cały czas co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO Szczęściaro już po punkcji? Foli, hop, hop ja byłam na kontroli, mało tych pęcherzyków, ale doktor stwierdził, ze to lepiej niż miałoby być więcej i mniejszych, bo w końcu chcemy przyjąć jeden zarodek. w lewym 3 pcherzyki, w prawym 2 - jak dalej będzie dobrze szło, to juz za tydzień będę po punkcji :-) odzywajecie się Dziewczyny ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Szczęściaro, Foli hop hop :):):) trzymam kciki !!!! Suzinka życzę Ci żebyś jak najszybciej wyzdrowiała i już nie stresowała sie takimi przypadłościami :):):):) ściskam mocno Estelko to trzymam kciuki za pęcherzyki :):):):):) dziewczyny czekam na dobre wiadomości od Was :):):):) u mnie dziś piękny słoneczny dzień, weekend spędziłam w szkole a dziś czuję się jakoś tak wyjątkowo dobrze i pozytywnie beż jakiś specjalnych powodów :):):):) jeżeli chodzi o samopoczucie to nadal nie nękają mnie jakieś uciążliwe dolegliwości oprócze tego że nadal jestem śpiąca i generalnie śpie więcej niż kiedykolwiem, ale to raczej na dobre mi wychodzi :):):):):):):) no ja również nadal proszę pozostałe laseczki o meldowanie się i choć ktrótki wpis co u Was ? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×