Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko78

Dziewczyny, które chcą być mamusiami cz. I

Polecane posty

hejka :):):):):) Estelko kochanie jestem :):):):) staraj się nie myśleć o tym do poniedziałku (choć wiem jak to cholernie trudne) z całego serca Ći życzę żebyś w poniedziałek miała dla nas dobre wieści :):):):): TRZYMAM KCIUKI !!!!!! Szczęściara hop hop hop odezwij się :):):):):)? u mnie dziś piękne słoneczko i super nastrój :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka ja wpadam codziennie bo cos mi sie przestawaiło że Ty testujesz we śreodę ale w poniedziałek to ok uffffffffff. ja w każdym razie trzymam kciuki na pewno beta będzie wysoka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane U mnie niestety porazka, @ przylazla juz w sobote 22. Mialam jeszcze jakies nadzieje ze to implantacja po na poczatku tylko plamilam , no ale nastepnego dnia juz watplwiosci zostaly rozwiane. Ja juz czuje sie ok nie mysle , na odreagowanie zaczelam powoli odmalowywac sciany w domu. Najciekawsze jest to ze w dniu punkcji dowiedzialam sie , ze moja psiapsiulka jest w ciazy i jak by nam sie udalo to terminy porodu byly by w identycznym czasie. no ale coz mam jednego kochanego skarba i zostalo mi go tylko rozpiszczac ;). Estellko a za ciebie trzymam wielkie kciukasy tobie kochana musi sie udac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarko, tak mi przykro! ale widzę, że dzielnie się trzymasz - to godne pochwały! Ja mam doły od kilku dni i przeczucie, że się nie udało :-( w poniedziałek się okaże... Foli, bardzo, bardzo dziękuję Ci za paczuszkę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarko nawet nie wiem co Ci napisać. Trzymaj sie dzielnie dla Nikosia. Jesteś silną kobietką i dasz radę. Buziaczki 👄 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, współczuję ci wiem przez co przechodzisz :( niestety. a powiedz, nie podejmiesz już więcej prób? Ja mam problem z podjęciem decyzji bo w czwartek dostalam ataku bólu brzucha i podejrzewają kamienie w woreczku, choć jeszcze nie wiadomo ale bóle mam co jakiś czas i do tego po 17 dniach dostałam @ więc caly organizm fiksuje. Jak bede miała coś z przewodem poarmowym to odpuszczam bo od czasu ost. in vitro mi szwankuje a nie chcę ryzykować. Ale powiem wam, że przez 3 dni się zwijałam z bólu i nie wiedziałam co mi jest i wtedy stwierdziłam właśnie, że nie mogę nadwyrężać zdrowia jeśli coś okaże sie nie tak to nie będę ryzykować. Mam już jeden cud w domu i będę sie nim cieszyć a może kiedys się uda :) Estelka, nie ma za co:) trzymam kciuki bardzo mocno :) Mam nadzieję, że przełamiesz tą złą passę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziś jestem chodzącym stresem i nie mogę sobie ze sobą poradzić. Dziś dowiem się czy mam szansę zostać mamą i lęk przed tym, że nie uda mi się mieć swoich naturalnych dzieci, rujnuje mnie psychicznie...przepraszam, że gadam tylko o sobie...mam nadzieję, że mnie rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro.... strasznie mi przykro:( przytulam Cię❤️ Estelko trzymam kciuki z całych sił, mam nadzieję ze się udało❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, doskonale to rozumiem, to uczucie jest przerażające :( ale wierzę, że ci się uda. A o której masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie🌻 mnie też ta smutna wiadomość od szczęściary👄 przybiła troszkę, mam nadzieję kochana że niedługo będziesz mogła się cieszyć kolejnym maleństwem👄 foli👄 kurcze faktycznie coś nie tak z tym Twoim organizmem, ale mówiłaś że poczekasz na wiosnę z podejściem do in vitro, czy to aktualne? czy chciałaś wcześniej? mam nadzieję, że to nic poważnego, zdrówka życzę👄 Estelko👄 nie wiesz jak ja się tym Twoim testowaniem stresuję, od rana chodzę nakręcona, trzymam ogromne kciuki musi być beta pozytywna, nie może być inaczej👄 kurcze no.......ten rok trzeba zakończyć szczęśliwą informacją fasolkową..... ......a ja byłam w piątek obejrzeć moją niunię, no i widzieliśmy piękną córcię, lekarz zadowolony z ciąży, wszystko jest prawidłowe córcia ma 800 g i ponad 20 cm od główki do pupki - czyli pewnie ponad 40 cm - ależ mam długą córcię ;-) laseczka będzie jak trzeba :-) Troszkę gin moją sytuacją wagową się zmartwił, bo powiedział, że niby po mnie nie widać kilogramów ale waga pokazuje że się nieźle rozpędziłam, no i dostałam dietę, zero słodyczy, soków, mało owoców, dużo warzyw, zero smażonego i tłustego więc same widzicie, kurcze najgorzej będzie z tymi słodyczami bo święta nadchodzą, buuuuuuu 😭 no ale jak mus to mus...... na szkołę rodzenia jesteśmy umówieni na 6 stycznia, wtedy tez obejrzymy szpital dokładnie. Jestem bardzo zadowolona z gina i kliniki do której teraz chodzę (polecam jakby ktoś chciał Septima Med) kameralnie - bardzo, wszyscy skaczą nad tobą i w ogóle..... Dostałam też witaminy bo gin mówi że po Twarzy mi widać brak żelaza -no krew ostatnio często z nosa mi leci więc może dlatego, więc dostałam Feminital czy coś takiego.... no to tyle chyba u mnie..... a 22 grudnia mamy usg 4D....... na razie uciekam bo tydzień zapowiada się pracująco..... miłego dnia życzę i będę wpadać tu po wieści od Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :):):):) Szczęściara kurcze przykro mi, nie wiem co Ci napisać bo wiem że w sumie żadne słowa w takim momencie nie pomagają, mam tyklo nadzieję, że uda Wam się rozpieszczać nie tylko jedną perełkę :):):):) Estelka trzymam kciuki cały czas !!!!!!!!!!! o której idziesz na betę? życzę Ci żeby się udało :):):):):) Foli :):):) byłaś u lekarza z Twoimi dolegliwościami? mam nadzieję że to nic poważnego i pozwoli jednak jeszcze raz Wam spróbować :):):):):) Zabajonka, Asik, Nadwiślanka, Słonko, Maklady, Aga, Andzia, Emika, Paula, Sysia, Iwonka.....i pozostałę laseczki oddzywajcie się :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Emika szybciutko się odezwała :):):):):) cieszę sie że z córcią wszystko dobrze :):):):) ja jak tylko skonczymy kosmetykę w domciu (malowanie, tapetowanie odswieżanie) to zrobię jakieś fotki i pośle Wam mój brzuchol :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem i ja, choć na słówko. szczęsciaro - kurczaki, przykro mi:-o nawet nie wiem co napisac, foli - choroba jasna, mam nadzieję, ze dolegliwości to nic powaznego, ale rzeczywiście lepiej dmuchac na zimne i sprawdzić co sie dzieje. Narazie chyba za wczesnie by mówic o pewnikach, przeciez mozesz sie podleczyc jesli cos chwilowo szwankuje i najwyzej spróbowac podejsc do programu nieco później niz myslałaś. Estlka - trzymam kciukaski!! Kurcze, szkoda, ze takich wyników nie podają od razu. Ana - a jak ty sie czujesz? Doczytałam wczesniej jak lekarz pojechał ostro:-o szkoda słów i rzeczywiście, lepiej zmienic, a nie stresowac sie nim. Ale pacan! EMika - oj dietka powiadasz? Ja nawet jakbym chciała sie rozbujac to nie dam rady, brzuch jak i w pierwszej ciązy mam wysoko, uciska na zołądek i watrobę, przez co jesc za bardzo nie mogę, poza tym staram sie unikac zgagi, a ta czasem pojawia sie jak przesadze. No waga też rośnie i brzuch też, rosnie w szpic, naprawde jest inny niz w ciazy z Olą, taka piłka. No i nie powiem, ten mały człowieczek czasem traktuje mnie jak boisko, kopie gdzie popadnie:p Asia - ty już finiszujesz, jejku, jak to zleciało. Trzymam kciukaski z szczęśliwe, szybkie i lekkie rozwiązanie. A gdzie enigma? Mało jej tu (przyganiał kocioł ...). Andzia - jak Nadusia? Oki dziewczynki, ja spadam, bo juz długo siedze i musze zmienic pozycje (miednica boli pieuńsko). Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, pocieszę cie, że ja też teraz słodyczy nie mogę :( mam dietę. Najwazniejsze, że z dzidziusiem wszystko ok. Na wiosnę chciałam zrobić ale muszę mieć układ pokarmowy sprawny bo leki b. wpływają na wątrobę więc zobaczymy Zabajona, no wreszcie sie odezwałaś :) ale rozumiem, że ciężko ci przy kompie wysiedziećjuż. Ana, byłam u lekarza odesłał mnie do gina, u gina wszystko ok i odesłał mnie na usg brzucha :( więc tak sobie biegam od jednego do drugiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Zabajonek jest :):):):):):) pięknie :):):):):) widzę że masz małego piłkarza w brzuszku :):):):) ja czuje się dobrze, do tego że jestem śpiąca już się przyzwyczaiłam i jak potrznuje to poprostu śpie :):):):):) mąż mi pomaga we wszystkich, martwi się o nas i chciałby żeby już był maj maleństwo z nami i wszyscy zdrowi :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, te kamienie to nie przelewki? może wykruszanie trzeba robić? moja mama miała takie kamienie i straszne ataki bólu, ale bała się :-o iść do lekarza, aż w końcu zemdlała z bólu i niestety poszła \"pod nóż\" - a jakby zrobiła ten zabieg wcześniej , nie byłby tak drastyczny! Ana, ja już jestem po teście - koło 13.00-14.00 mają być wyniki z laboratorium i wtedy ma do mnie zadzwonić mój lekarz, ale czy to zrobi o 14.00 czy o 18.00 nie wiem...i boję się nawet myślec o tym telefonie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, jeśli po 16.00 to ja poproszę smsa bo netu nie mam w domu i nie wytrzymam z niewiedzy. Oczywiscie czekam na dobre wieści, naprawdę mam nadzieję, że tak będzie. Nie piszę, żebyś się nie denerwowała bo to nie realne i nic moje słowa nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka będe zaglądać i czekać na informację od CIebie - powodzonka !!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Podczytuję Was cały czas i też nie mogę się doczekać wyniku bety Estellki :) trzymam kciuki za pozytywny wynik Estellko :) Emiczko - brzusio jest fantastyczny :) nie wiem czemu ale jak patrze na Ciebie z tym brzusiem Twoim to łezki się w oku kręcą :) tak bardzo tego pragnęłaś :) a córeczka to chyba modelka będzie bo wymiary ma rewelacyjne :) tylko weź potem urodź taką dużą pannę :P AnA - dzięki za pamięć :) a Twoich zdjęć to się doczekać już nie mogę :) no a podejrzewasz już czy to chłopczyk czy dziewczynka?? Foli - mam nadzieję, że szybko się wyjaśni co Ci dolega i ból szybko pójdzie w zapomnienie :) Zabajonku - no to chłopak jak się patrzy, brzuszek sam mówi za siebie :) a jak Oleńka?? Szczęściaro - główka do góry widocznie to nie ten czas ale jeszcze wszystko przed Tobą na pewno się uda :) Andzia - nie wiem czy pisałam o tych zdjęciach co dostałam od Ciebie ale Naduńka jest przesłodka no i te kiteczki :) śliczna :) Iwonka - jak Miłoszek?? jak z tymi nockami odkąd wróciłaś do pracy?? radzisz sobie? Asieńka - jeszcze troszkę i czekamy na wieśći i zdjątka Twojego syneczka :) kurczę ale to zleciało :) Suzinka ❤️ Enigmaa ❤️ Aga ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, mi też strasznie przykro. bardzo chciałam żeby ci się udało. Nie wiem co napisać... wiem co czujesz i wiem, że znowu będziesz próbować, mam nadzieję, ze już niedługo się uda trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały mi 2 mrozaczki, pojadę po nie w styczniu a jak się nie uda, to przystąpie do procedury adopcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, ja cały czas czekałam na wieści od Estelki. Kurde..... Pisanie o niesprawiedliwości nie ma sensu. a ja naprawdę myślałam, że się uda..... Nie poddawaj się Estelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trochę żałuję, że nie wzięłam 2 zarodków, moze wtedy by się udało...ale w sumie nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszce mrozaczki więc szanse są. teraz mozesz wziąć dwa od razu. Nie ma co się zastanawiać co mogłaś zrobić inaczej bo nie wiadomo jakby wtedy było. Pamiętaj póki masz zarodki to szanse są i nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko tak strasznie mi przykro:( trzymaj się kochana i nie trać nadziei, styczeń już niedługo, oby Nowy Rok przyniósł Ci upragnione maleństwo❤️ Zabajona Nadia cały czas gada, już jej się buzia wcale nie zamyka, nawet na spaniu gada, zadaje sobie pytania i na nie odpowiada, śmieszna jest jak nie wiem hi hi... pozdrawiam wszystkie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli,szczęsciaro,Estelko ...bardzo mi przykro dziewczyny ..... Czywam Was caly czas i Wam mocno kibicuje ... Etsellko nie wyrzucaj sobie niczego ... ja tez tak myslalam .. wzielam potem 2 sliczne blastocyty i tez nic z tego ....:( Dlatego -nie ma sie co obwiniac .... W sumie 3 transfery za mna i za kazdym razem beta ponizej 1....:( Zostal 1 zarodeczek i coz... strach po niego isc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×