Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość skoda cię
Marto. W tym sensie , że marnujesz swój czas na wyjaśnianie B. swoich racji. Rozmowa z krasnalem ogrodowym była by owocniejsza. Ona nie kuma bazy, ona myśli, że manipuluje - a nieudolnie kłamie, myśli że myśli ale prawdopodobnie ma świerszcza w głowie, który pociąga za sznurki i mówi jej co ma robić i mówić:)B. dziękuje że jesteś:)!Ty i monty paiton wywołujecie uśmiech na mojej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Marta
Jeżeli szukasz pracy odezwij się na forum. Mogę pomóc Ci w znalezieniu pracy w dwudziestu miastach w Polsce - daj tylko cynk - gdzie mieszkasz - ale domyślam się, że na Śląsku.Praca w handlu - wymagane nastawienie na osiągnięcie zadowolenia klienta, zarobki będziesz mieć lepsze niż w Promod + pakiet socjalny z wyższej półki. Powiem Ci tylko, że B. to mały Pikuś - ogólnie robi co jej każą. tAK TO JEST JAK SAME BABY PRACUJĄ I SIĘ DORWĄ DO WŁADZY A IM CHŁOPA TRZEBA, CHŁOPA!!!!:))))))))))))))))))) (jak zresztą życie pokazuje). Pamiętam jak rok temu przyjmowałam się do pracy w P....d. Spytałam B. dlaczego poprzedni kierownik już nie pracuje - odpowiedziała, że okazało się, że dziewczyna kradła- podobno spotkno ją na mieście w ciuchach firmowych, których nie kupiła. Oczywiście praca w firmie zweryfikowała te zarzuty, ogólnie musiała być zrobiona czystka w firmie. Musi być robiona co jakiś czas- i nie łudzcie się, że jesteście dobrymi pracownicami jeżeli długo pracujecie. Wypierbalają najlepszych. Co tu długo będę gadać. Zaznaczę dla własnego bezpieczeństwa, że broń Boże nie chodzi mi o P....d ale o inne miejsca, które są pralniami brudnych pieniędzy. Zakłada się firemkę międzynarodową - przepływ pieniędzy,przemyt itp . Nie macie wpływu na nic.Ani na zamawianie towaru, ani na jego liczenie - teraz już zupełnie was od tego odcięli, ani na weryfikowanie różnic. I NAGLE SĄ STRATY!!!! OOOO...Jak to się mogło stać - kradzieże chyba!!! No i owszem są utrzymywane sklepy ze sztucznie podtrzymywaną rentownością - bo przecież trzeba wykazać, zyski - skoro sklep NADAL nie plajtuje a nie jest instytucją charytatywną i nie świadczy usług dla ludności. W takich miejscach - powtarzam nie w P...d tylko w innych o których czytałam, po wiele lat pracują albo ostatnie niezorientowane cioły albo ci którzy czerpią z tego profity no i cała reszta - której celowo ogranicza się dostęp do informacji. Firemka siedzi cichutko jak mysz pod miotła żeby nie rzucać się w oczy nikomu (my się nie reklamujemy bo taką mamy strategię;), strategia brzmi mamy na tyle wyrobioną markę że nie musimy się reklamować. SUPER NIE?! Tylko jaka to marka chińskie szmaty z poliestru zapyta bystra osoba. I ciul - nie pracuje. My nie mamy kradzieży aż tyle na sklepie żeby mieć takie straty - i ciul - nie pracuje!Każda osoba , która pokaże przebłysk zdrowego rozsądku po praniu mózgu czyt - integracja - taki los musi zostać usunięta. Oczywiście czytałam o tym , absolutnie nie wiem o tym z własnego doświadczenia zawodowego a tym bardziej z pracy w p.... Żeby uspokoić nie zamierzam więcej zabierać głosu na tym forum, mądrej głowie dość po słowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ostatnia
wypowiedź to jakiś totalny bełkot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa?????
a ile bierzesz żeby trzymać gębę na kłódkę? mało razy beczałaś że tam robisz? od jak dawna nie chcesz tam pracować a musisz?:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
do szkoda cię Marto :))))))))))))))))))))))))) masz rację, szkoda się Marta otwierać - nie rzucaj pereł między wieprze ( wiadomo o kogo chodzi:)) Zachowałaś się na poziomie i bardzo elegancko. Za to ja powiem za Ciebie i wszystkie osoby które odeszły z tej firmy z klasą i po cichu a zostały potraktowane prostacko przez ww.: ZAWSZE KRADŁAŚ BĄKI I WPYCHAŁAŚ SOBIE SPOWROTEM DO DUPY, ALE TEN ŚWIERSZCZ TO TAK CI JUŻ ZASRAŁ ŻE NIEDŁUGO NIE NADĄŻYSZ ŁYKAĆ! IDZ OBCIĄGNIJ BEZDOMNEMU NA DWORCU, BO TO OSTATNIA OSOBA, KTÓRA UCIESZY SIĘ NA TWÓJ WIDOK! Chamsko, wulgarnie tak jak na to zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest przegiecie!
ciekawe czy ktokolwiek z" gory" pofatygowal sie by porozmawiac az ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam wrazenie ze na tym forum wypowiadaja sie wylacznie kierownicy, byli kierownicy, niedoszli kierownicy Promod. Bo powiedzcie jakie znaczenie ma dla zwyklego szarego pracownika kim jest jego regionalny? Szarakowi wisi czy regionalna to basia kasia czy antosia. I tak nie ma z szarakiem kontaktu. No chyba ze sie do niego usmiechnie i 30 raz z rzedu przedstawi bo nie kojarzy czlowieka :) Dla zwyklego robola liczy sie kto? Kierownik. Jesli on jest ludzki to i praca w ekipie jest zajebista. Pozdrawiam wszystkie Promodzianki. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO szprotki
mylisz się, tak jest w innych sklepach ale nie w promod;) tutaj nacisk kładzie się na każdego.. nie tylko na kierowników :) regionalna zna każdego, wie jak każdy ma na imie i uwierz mi jak regionalna przyjezdza do promod to każdy musi się starać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala123456
Kiedyś pracowałam w Promod. Robią tam pranie z mózgu. Ja pracując uważałam że firma jest super. Gdy rozpoczełam pracę w naprawdę fajnej firmie to mója głowa z Promod się odblokowała....Wszyscy którzy twierdzą, ze firma jest super - nie wiedzą jak super jest u innych pracodawców. nikt mnie nie stersuje, mgę zawsze wypowiedzieć swoje zdanie - które jest brane pod uwagę. Nikt mnie nie beszta. Bony też mamy i nawet na święta wielkanocne....wczasy pod gruszą....nie tylko promod to daje!!!! Promod nie ma się czym pochwalić. Jedyny plus mojej pracy w promod to super dziewczyny z pracy! Dam Wam radę: zmieńcie pracę a zobaczycie jak łatwo się oddycha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka :)
Dziewczyny mam pytanie: czy trudno Wam było/jest znaleźć pracę po Promod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka 2 ;)
Anonimko, po pracy w Promod nie powinno być problemu ze znalezieniem innej pracy, ponieważ raczej inni pracodawcy wiedzą, ze w Promod łatwo nie ma. A jak jeszcze również będą stawiali na obsługe klienta, to już w ogóle. Pracuje w Promod kilka miesięcy. Wiele rzeczy bardzo mi się nie podoba. Wiele osób nie toleruje. Widze co sie dzieje, nie mam klapek na oczach. Ale prace z klientem sobie bardzo chwale i pamiętam, że lubiłam tam robić zakupy zanim zaczęłam tam pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak:)
nie chodzi o prace w Promod czy gdzie indziej. chodzi o to jakim jestes pracownikiem. mozesz rownie dobrze opierniczac sie w Promod jak i w mc donaldzie.i odwrotnie flaki mozesz wyprowac i tu i tu. jesli masz troche wyksztalcenia, dobrze napisane cv i intelekt wyzszy niz kalafior dasz rade:)i zapal do pracy rzecz jasna.... no i potrzeba duuuzo szczescia by trafic na pracodawce, ktory to bedzie nie tylko eksploatowal ale i doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka :)
Ja szukam pracy od kilku miesięcy i nic. Nie zostałam zaproszona na żadną rozmowę. Nie sądzicie, że to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn
promod=tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
w tej firmie KARIERE robia wiejskie,robotne dziewuchy,bez wykształcenia,najlepiej stare panny,które tak na prawde nie maja szans na nic innego i uważają że złapały PANA BOGA za nogi!!! PROMOD= PODPIERDZIELANIE+OBŁUDA+FAŁSZYWOSC MOZE WKRÓTCE TO PRZYKLEICIE NA SWOICH ZAPLECZACH A NIE TE BZDURY O WARTOSCIACH PROMOD,BO PROMOD NIE MA WARTOSCI-HE HE BYŁY,SZCZĘŚLIWY PRACOWNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek12
no cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
A CO POWIECIE NA TEMAT REGIONALNEJ K.L?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
regionalna k.l. to jedna wielka falszywa klamczucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
PYTANIE DO PROMODZIANKI....... JESLI CHODZI O REGIONALNĄ K.L MOJE ODCZUCIE JEST IDENTYCZNE,CHCIAŁAM SIE UPEWNIC ZE NIE TYLKO MOJE.... A CO MASZ NA MYSLI MÓWIĄC ŻE JEST KŁAMCZUCHĄ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
z toba rozmawia i ustala cos innego, a pozniej kierownikowi sklepu i paulinie mowi cos innego, zupelnie zmienia znaczenie twoich slow, ogolnie zawsze odnosilam wrazenie, ze do ciebie sie usmiecha i jest milutka, a jak sie odwrocisz to tak ci du.pe o.pier.do.li, ze glowa mala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
czy sa w tej firmie zwolnienia np całej ekipy i za co???czy to tylko straszenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
a jak myslicie kto jest najwiekszym dupowłazem lipowskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
W PROMODZIE SZUKAJA REGIONALNEJ DO WARSZAWY,CIEKAWE DLACZEGO????CIEKAWE CO ZROBIA Z OBECNA REGIONALNA,MOZE KTOŚ WIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była pracowniczka
Prawda jest taka, że zdecydowanie można znaleźć inne, ciekawsze, milsze miejsce pracy niż Promod. Z drugiej strony, zawsze i wszędzie znajdzie się ktoś kto ci uprzykrzy życie, NATOMIAST mimo, że raczej jestem osobą miłą, niestety również uległą, ale zawsze wywiązującą się ze swoich zadań, jestem również bezproblemowa, bezkonfliktowa itd, to sama uważam że gra nie jest warta świeczki. Powiedzmy sobie szczerze pieniądze są jakie są, a jesli wystarczy nam taka kasa to jest mnóstwo innych sklepow, kawiarni, barów, COKOLWIEK. W Promodzie można się spotkać z tym, że Ty dajesz z siebie dużo, starasz się, ale nie masz nic za to..nie ma co liczyć na jakąś pochwałę, wyróżnienei , cokolwiek..ale wszystki traktują te robote jakby to bylo nie wiadomo co, wymagaja od ciebie takiego zaangazowania jakby conajmniej zalezal od tego pokoj na swiecie...tragedia. najlepiej jakbys nie miala zycia, twoim zyciem jest promod, smieszneeeee. a juz najgorsza sprawa jest zostac tzw PILOTEM - smieszna sprawa za smieszne pieniadze - bo oczywiscie za dodatkowa fukncje, odpowiedzialnosc i upierdliwosc i brak mozliwosci tak naprawde manipulowania godzinami pracy,dostajesz dodatek pieniezny..nawet nei bede mowic jaki bo to jest troche zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kolejna
takie moje spostrzezenie - czytajac forum od razu widac kto jest kim...z pewnoscia osoby podajace sie za klientki, ktore niby uwazaja ze polityka sklepu jest super, sprzedawcy maja cudny gust blablablaba to oczywiscie sami przedstawiciele firmy, ktorzy w tak dziwny sposob porobuja postawic na swoim? nie wiem..ale troche mnie to poniza..czy naprawde sadzicie ze ludzie czytajace to sa na tyle ulomni ze nie dopatrza sie pewnych skrajności...oczywiscie idzie tez to w druga strone, panie podajace sie z aklientki, ktore pisza ze nachalnosc jest beeeee, sa samymi sprzedawcami ktorym nie chce sie podejsc do kogos kto ewidentnie pomocy potrzebuje...powiedzmy sobie szczerze, osoba inteligenta wie kiedy sie do kogos zwrocic, zauwazy z pewnoscia ze klientka sobie radzi i odrozni osobe ktore chce co skupic od osoby ktora nie chce kupowac...a niestety takie tepak i cielak bedzie latal po sklepie jak po*ieprzony i rzucal sie niemalze na kazda bezbronna kliente...hmm moze chwila na refleksje. kolejna sprawa jest taka ze wina zawsze lezy pod 2 stronach , ja osobiscie uwazam ze polityka promodowska jest smieszna, zalosna (moze za duzo slowo) z pewnoscia za bardzo nadmuchana, patetyczna i takei tam pierdoly, szczegolnie ze mowimy tutaj o dziewczynach ktore sa zwyklymi sprzedawcami UWAGA ja jestem sprzedawca, ja nie pamietam kazdej jedej bluzeczki ze sklepu, ja nie przeszlam specjalistycznego szkolenia wiec skad niby do chole*ry mam wiedziec jak ubrac Pania na tak i siaka okazje, tylko i wylacznie wg wlasnego gustu...ale czy to jest profesjonalizm, chyba nie...tyle o polityce promodu, na tomiast co do dziewczyn , narzekacie narzekacie narzekacie , ale wiekoszsci z was poprostu sie tez nie chce...wolalybyscie pogadac, posiedziec na zapleczu udajac ze cos robicie i takie tam..no nie wazne, ja wiem ze stanie 8 h na sklepie i tylko jedna przerwa na odsapniecie to przegiecie. naprawde przegiecie, ale cos swiata nie zbawie, wiec moze zwolnie sie jutro moze za rok, nie wiem jak zdenerwuje to zakoncze wspolprace, parcia na KARIERE w promodzie nie mam, a co do natomiast najwazniejszych zaniedban , uwazam kolejno: 1. sprawa grafiku, istna porazka, nic nie jest pewne, wszytsko sie zmienia 2. nie wiesz kiedy mozesz sie spodziewac jakiegos telefonu, bo a noz bedziesz potrzebna 4. latanie za pracowanikiem i lizenie mu czasu, ile byl tu ile byl tam itd 5. ciezka praca fizyczna - dziwnei brzmi ale sa takei momenty gdzie naprawde czlowiek sie niezle narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
nnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! pracuje w stradivariusie chce wyrobic sobie karte multisportu, czy z tytulu pracy w inditexie sa jakies znizki?? jak wyrobic taka karte?? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _klientka___
czyżby promod w złotych tarasach splajtował?:) byłam tam ostatnio i widziałam, że zamknięty, wreszcie skończy się nadskakiwanie niezainteresowanym pomocom klientkom? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilio86
Witam, Jest to praca dodatkowa, która przy odpowiednim zaangażowaniu może okazać się wystarczającą a w dodatku nie zajmuje dużo czasu Praca polega na Stworzeniu siatki poleconych i oglądaniu w internecie płatnych reklam, najbardziej popularna ostatnio metoda. Nie bylem do niej przekonany ale wybrałem kilka firm o których poczytałem i próbuję coś rozkręcić http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=emilio86 http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=emilio86 http://sejfik.com/pages/index.php?refid=emilio86 NIE CZEKAJ, REJESTRUJ SIĘ I ROZWIJAJ SWOJĄ SIATKĘ POLECONYCH STWÓRZMY RAZEM POTĘŻNE IMPERIUM KTÓRE BĘDZIE NA NAS PRACOWAĆ!!! Skoro i tak siedzimy wieczorami w sieci to czemu nie mielibyśmy na tym zarabiać?!? W przypadku pytań dodatkowych, chętnie pomogę, wyjaśnię co trzeba itp... kontakt możliwy pod nr gg 6460667 lub adresem e-mail emm_86@wp.pl Gorąco zachęcam Pozdrawiam, Emil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSSSSS
i dobrze'' klientko''!,ze zamkneli ten burdel w złotych!!!!!-jednego gówna mniej... ..o jedna pojebana kierowniczke mniej!!!wypieprzyc w kosmos te zajebane stare panny,dymajace charytatywnie nadgodziny,bo nie maja innych zajec!!!-wysłac tłuki do szkoły,niech chociaz licencjata zrobią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×