Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredkova

praca w promod czy pullbear???

Polecane posty

Gość Werkunaa
jakie teraz są zarobki w promodzie? Bo za moich czasów to sprzedawca na pół etatu wyciągał niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikpromod
teraz wyciąga jeszcze mniej, bo robi przewaznie min godzin, ktore musi wyrobic do etatu. Takze 800zł to standart :/ Promod to taki syf, że nie da się opisać. Każdy mądry pracujący tej firmie rozgląda się za inną pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaf
a co powiecie dziewczyny o Promoderii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
Promoderia? żart... Pracuję już od kilku miesięcy, oczywiście na umowę zlecenie, bo chociaż tak moge wyrobić tyle godzin ile jest mi potrzebne i konieczne do wyżycia. Kiedyś chciałam sobie zrobić herbaty, a tu nie ma bo firma nie sponsoruje juz funduszu socjalnego bo jest ta promodziadostwo i tylko dziewczyny na umowę o pracę mają fundusz socjalny. Niby nic a jednak wkurza. O regionalnych i tych kierowniczkach z biura na jasnej. Ha szkoda gadać... Zakłamane i perfidne do granic mozliwości. Zastanawiam się nad odejściem, bo ile można robić z siebie idiotkę i wciskać ludziom ten szit, który jest nieźle przewartościowany. A o entuzjazmie i reszcie ich wartości nie wspomne. Co do wypłat, oczywiście płacą terminowo. Tylko nie wcześniej o nie.... Choć w umowie mam że DO 20. Więc może się pojawić wczesniej, ale nie w Promod ooo nie! jak 20 t0 20. Ha! Szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
promoderia to kolejny beznadziejnie zatuszowany pomysl na zaciscięcie pasa, pomimo, ze firma w dalszym ciagu utrzymuje wersję ze jest w swietnej kondycji finansowej jej dzialania wskazuja na co innego, w sumie nie ma czego sie wstydzic wkoncu jest kryzys, natomiast to mydlenie oczu pracownikom, ze promoderia jest super, ze dostaną wiecej jest poprostu załosne, a ceny wynegocjowali poprostu super: 134 zl za karte multisport? nie wiem komu to sie oplaca, bony do sephory, douglasa, kogo na to stac jak nam pensje zmalaly do 800 zl m-cznie? bardzo smutno sie w tej firmie robi, ciekawe na czym teraz bedza oszczędzac, już nie mogę sie doczekac kolejnej "rewolucji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgada sie
w innych firmach za multisport jest 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żartownisiu
To przecie anetka nasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żartownisiu
Syliwia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promodzianka
1. Dobra pracownicza- jednego dnia zamykasz, następnego otwierasz- standard 2. Grafik układany przez kierownika pod kierownika, wiadomo kto dostanie "najlepsze" zmiany. Na początku jaki to Promod jest cudowny, każdy może spokojnie studiować, potem trzeba wysłuchiwać jakie to studia są problematyczne. Wiadomo, że praca to praca, ale 1/2 etatu jest chyba docelowo skierowana do studentów + ulga, więc jeśli na umowie jest 80h to jakim prawem wymaga się dyspozycyjności jakby się pracowało 140. 3. Telefony!!! Cały czas, bo godzinę wcześniej do pracy, w dzień wolny bez dziękuję i należy mieć świadomość, że jak się nie przyjdzie tę godzinę wcześniej to świat się zawali. 4. Robienie z siebie debila. Oczywistym jest, że praca sprzedawcy powinna polegać na czymś więcej niż siedzeniem za ladą, ale wrzeszczenie z polowy sklepu do każdego "dzień dobry!!!" i wysłuchiwanie od osoby będącej 20m od Ciebie, że ona nie słyszała a jako pilot ma słyszeć + podchodzenie do każdego, już nie 1 raz jak kiedyś, ale przynajmniej 2, a nawet jak kobieta niemiło podziękuje to i tak zapropoować jej "PRODUKT". Serio? Z reguły ludzie NIENAWIDZĄ jak jeszcze dobrze nie przekroczą progu sklepu a już są bombardowani i uwaga oni TEŻ kupują, NIESAMOWITE. Potrafią sami znaleźć rozmiar spodni mając przed sobą 4 pary. Sama kiedyś widziałam. 5. Praktycznie wchodzenie ludziom do kabin- bo na tym polega PROFESJONALNA sprzedaż. HAHAHAHAHAHAH 6. Na przymierzalni : wymieniamy rozmiary, każdego męczymy, żeby wyszedł z kabiny, byśmy mogły PROFESJONALNIE doradzić, zapobiegamy kradzieży, wieszakujemy, składamy, pilnujemy paramterów, ARTYKUŁ i każdemu pooponujemy KARTĘ, najcudowniejszą rzezc pod słoncem. 7. Karta- hahahah, OBOWIĄZkiem sprzedawcy jest WIERZYĆ w kartę i potrafić wymienić przynajmniej 10 plusów 8. Cięcie godzin 9. Przerwa zależna od "widzimisię" kiero. 10. Promoderia- ujdzie 11. $- ujdzie 12. Szkolenia- raz na pół roku atelier prowadzone przez osobę, która na temat mody ma najmniej do powiedzenia 13 VM- bez komentarza Ciekawe kiedy Promod zauważy, że sukces Zary nie tkwi w "tak zwanej promodowskiej profesjonalnej sprzedaży" a w UBRANIACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była promodka
dobrze napisane, w końcu ktos podsumował całokształt... dziewczyny ktoś moze wie co sie dzieje we wrocławiu? jak pasaż i dominikanska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podloga_
a co to jest ta promoderia? z czystej ciekawości pytam, ponieważ za moich czasów czegoś takiego nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prmod
Dziewczyny, wydaje mi się, że macie nastawienie "wszystko na nie". Nie ma takiej pracy, gdzie nie trzeba by było zmieniać nastawienia, starać się bardziej, niż możemy i po prostu - pracować. Każdy zawód ma swoje określone wymagania. Zawód sprzedawcy ma takie, a nie inne. Promod nie jest najgorszy, po prostu trzeba nauczyć się funkcjonować się w tym światku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promodzianka
@prmd : wątpię, że wymagania stawiane przez promod definiują zawód sprzedawcy, chyba że faktycznie chodzi wyłącznie o irytację klienta i wciskanie produktów tak strasznie na siłę, że klientki często nie wiedzą jak się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!praca w promod robi sie coraz gorsza, ja pracuje juz ponad 2 lata oiecywane mi byly takie rzeczy, ze az sama sie smailam z nich bo wiedzialam po moich poprzdniczkach ze sie nie spelnia. Tu cie wyszkolimy na visuela tu na zastepce kierownika tu na juz niewiem tyle tego bylo. Co z tego wyszlo?kierownik i zastepca odeszli, przyszli nowi oczywiscie rekrutacja zewnetrzna bo w firmie przeciez nie ma kompetentnych pracownikow tylko same robole ktore nie maja perspektyw. Prosze Was co sie dzieje z ta firma?wciskanie karty, nacisk na parametry, a nie oszukujmy sie ze tylko kierownik i zastepca maja profity z utargu a my jako robole mamy tylko im jak najlepiej w tym pomoc. Nie mozna pominac ustawianie grafiku tylko pod 2 osoby wiadomo jakie...dzownienie od rana i proszenie i pracowanie po 5-6 dni pod rzad!!!dziekuje Promod za te 2 zmarnowane lata mojego zycia i za te nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odpowiedzi..
zawsze tak było jest i będzie. Albo dotyka to bezpośrednio Ciebie, albo się temu przyglądasz do czasu, aż staniesz się problemem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska89
pracuje w promod od niecałego roku i muszę przyznać ze kierowniczkę mam naprawdę świetną. zawsze wstawia się za pracownikami i nawet jak coś jej nie pasuję to potrafi to tak przekazać zeby nikogo nie urazić. Natomiast jej zastępca to prawdziwa zołza. zadko kiedy jest zadowolona z efektówm, natomiast ja to biorę na luz. jednym uchem wpuszczę, a drugim wypuszczę. czyli totalna zlewka i mam przynajmniej spokoj ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była promodka
nikt nic nie wie co się dzieje we Wrocławiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka102938
podobno we Wrocławiu juz nikt nie chce pracowac przez ANETKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podloga_
była prm kiedy pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była prm
przed zmianami jakie ponoć teraz zaszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla prm
Czy to aż takie ważne?;p po prostu słyszałam, że od niedawna zmiana kierownika i jestem ciekawa czy na + czy -.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była promodka
hmmm pytam sie o okres 2010 -2012 slyszalam ze nie chcieli tam nikogo awansowac wewnatrz z ekipy tylko ciagle z zewnatrz brali kierownikow, prawda jest taka ze Aneta wykanczala psychicznie wszystkich po kolei a, pracownicy nie byli nigdy doceniani, a teraz ponoc nie ma juz nikogo ze starej ekipy...szkoda... ja pracowalam za czasow Magdy S., Ani W., Ani Ch, Seby, Oli i pozniejszych osob ale te ekipy byly najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podloga_
byla prm czyli pewnie nie za czasów Ewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
region warszawski jest podzielony - Warszawę po powrocie objęła znów Kasia L., pozostałe - Ilona K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooolka5647
dziewczyny a co w bytomiu?? podobno zwolnili kierowniczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regionalna z Warszawy- Katarzyna.L to osoba niekompetentna, dwulicowa, zakłamana s...ka! MOBBING u tej Pani jest na porządku dziennym!jej dobro jest dla niej najważniejsze! nie interesuję się pracownikami... tylko wymaga, wymaga, wymaga czasem nie możliwego, a sama nie daje od siebie nic...wręcz przeciwnie, demotywuje pracowników wprowadzając bardzo złą atmosferę! im dłużej ta Pani będzie pracować w tej firmie na takim stanowisku, tym gorzej dla FIRMY! zatrudniając takie osoby FIRMA pokazuje, jakie ma standardy (kiepskie)... Praca nie jest zła, atmosfera potrafi być dobra- dopóki ten "chory człowiek" nie wpadnie na placówkę i nie zacznie się panoszyć! Pani Kasiu zrób wszystkim przysługę i puknij się w głowę czymś twardym..może to pomoże! najlepiej wyjedź za granicę i nie wracaj! szanuj pracowników, to oni będą szanować Ciebie!!! oby niebawem "niektórzy" przejrzeli na oczy i wykopali na zbity pysk z tej pracy takie osoby... POZDRAWIAM WSZYSTKICH "NORMALNYCH" LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podloga_
czy Katarzyna L. nauczyła się już jakiegoś jeżyka obcego? bo za moich czasów nawet podstaw angielskiego nie znała, a to u kierowniczki regionalnej chyba powinno być wymagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promodzianka
kasia nie jest jedyną dwulicowa, zakłamaną i stosującą mobing osobą w tej firmie, wystarczy spojrzec na Beatkę i jej podopieczną Anetkę ktorej przekazała wiedzę jak stosowac nieczyste zagrywki, natomiast ryba psuje się od głowy, jak długo Paulina bedzie promowac takie zachowanie tak długo bedzie tak funkcjonować ta firma a nie oszukujmy na klientach zalezy tylko nam - sprzedawcom a im zalezy tylko na kasie i niczym innym... stad te fanaberie i przesciganie sie w nowych pomysłach, ciągłe zmiany implatacji, cięcie kosztów(w tym promoderia) aż sie odechciewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
dziewczyny co to ta promoderia?! ja już nie pracuję, ale jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×