Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

tak sprytne że aż podpowiadać trza :P tylko że to na wydziale samogłosek, bo sądwa takie kierunki w gliwicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie wiecie wszystkiego :P a ty istotko z nieba co porabiasz? jeszcze sie edukujesz, czy już nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to była tylko taka drobna podpowiedź :P ...z nieba ---> a Ty coś pisałaś o swoim wieku i o tym czym się zajmujesz ??? Bo albo ja nie doczytałam albo nie pisałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszytskim, Wiem ze to nie jest topik o czym chce napisac ale co tam...male odbiegniecie nikomu chyba nie zaszkodzi...hehe JAkis czas temu zadzwonil do mnie koleś i powiedzial ze ma moj nr od kolezanki ze mnie widzial i ze podobno zapoznawalismy sie kiedys tam ale sie wstydzil zagadac do mnie .chce umowic sie na kawe piwo albo jesce cos innego tylko dziwi mnie jedno ze nie chce wyslac swojej foty ,mowi ze niech to bedzie niespodzianka ale ze napwno sie zdziwie :) No nie wiem dla mnie jest to bardzo dziwne ...a tym bardziej ze przez telefon wydaje sie takim mrukiem natomiast na gg pisze calkiem sensownie wiec sama nie wiem co mam o nim sadzic .Nie jestem naiwna i bynajmniej nie nabiaram sie na jego slodkie slowka oczywiscie pisne przez gg bo tak jak juz pisalam ,nie bardzo sie z nim rozmawia... Dziwczyny umowilybyscie sie z nim? Nie mowie ze z jakimis podtekstami ani w celach matrymonialnych tylko tak z ciekawosci kto to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem kobitom ale też odpowiem ;) nic nie tracisz spotykając sie z nim, a nuż okaże sie ciekawą osobą wartą poświęcenia mu odrobiny więcej czasu. A jak nie to co za problem wcześniej zakończyć spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale ja sie boje ze ktoras z kolezanek zrobila sobie zart...nigdy czegos takiego nie zrobily ale mam taka jedna porabana ze nie zdziwilabym sie jakby to ona wpadla na tak genialny pomysl :) A jesce mnie dziwi fakt ze zawsze chce sie umawiac po 23.00 a dlaczego nie w dzien tzn nie musi to byc bielusi ale tak o 19-20? niby pracuje do pozna ale jak mi powiedzial czym sie zajmuje to nie wydaje mi sie zeby do tak poznych godzin siedzial w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 ja bym się z nim spotkała :D Może chce żebys go poznała przez jego wnętrze, bez ujawniania swojego wyglądu. A i wygląd nie ma, przynajmniej dla mnie znaczenia :) Liczy się to "coś". Tym bardziej nie warto Go przekreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam jeszcze nie pisałam nic o sobie :P Bardzo chętnie, tylko zastanawiam sie czy jeśli to napiszę na forum, ktoś mnie może rozpoznać. To kim jestem i czym się zajmuje jest, przyznam oryginalne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche dziwne, że o takiej porze chce sie spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta a co tam,najwyzej zgwalci mnie w sumie to i na dobre mi wyjdzie hehe tylko niech nie ćwiartuje ,chce jesce troche pozyc :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo już z "nim" rozmawiasz? i jak sądzisz w jakim stopniu zaufał Ci i na ile ty sie przed nim otworzyłaś? chętnie posłuchamy twojej histori ;) a informacje zachowamy dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... po 23 ... podejrzane ... tego nie przeczytałam ... pisałam wczesniejszy post :P Jeśli nie ustąpi na inną godzinę to bym darowała. Bałabym się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne podejście do sprawy :P więc jak się już weźmie za gwałt to powiedz, że wolałabyś nie być poćwiartowana potem :P z nieba --- > to aż tak oryginalna osóbka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... miasto podane... pewien wątek też tu sie pojawił. A czy możnaby np. inną drogą Wam to napisać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie że oryginalna, ale to czym się zajmuję. Ludzie różnie na to patrzą. Po prostu wiem, że moi znajomi regularnie tu bywają, a ja chcę zachować ananimowość tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak sie boisz? myślisz że ktoś cie tu rozpozna? ale jak tak bardz nalegasz to namiary na mnie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej można napisać mailem albo na gg :D W sumie moglibyśmy też rozmawiać w trójkę np na gg :P w minikonferencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak sie boisz? myślisz że ktoś cie tu rozpozna? ale jak tak bardz nalegasz to namiary na mnie masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×