Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jestem

mam 21 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Woda z mózgu? :P No raczej powiedzmy bliższe mi są nauki biologiczne... No i medyczne... :P Pomarzyć sobie można... A to zostanę tą fajną dziefcynką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat teraz takie 2 tygodnie sie zdażyły, a tak to zapiepsz jest :o u nas mało kto kończy całą sesje letnią w czerwcu, a najcześciej pod koniec września i to i tak nie wszyscy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wrócisz zanim ja sobie pójde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziesz do mnie ? ;) tylko nie szalej zbytnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów zostaliśmy sami ... jasne że dam znać jak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz ci los... pojawia sie z nikąd i równie niespodziewanie znika :o i zrozum tu taką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że jestem kulturatywnym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu kochany człowieczek ;) i nadal samotny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już na kilku topikach o tym mówiłem... Byłem zakochany... niestety bez wazajemności :( może 2 miesiące to za mało aby się zakochać ale mi to wystarczyło aby wpasć w jej sidła ... i niestety skończyło się wszystko niecały miesiąc temu, a ja nadal zapomnieć nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo mi przykro :( Ale niestety z kobietami już tak jest, że często się rozmyślają :O Ale jeśli się w niej zakochałeś to musiała to być naprawdę wyjątkowa dziewczyna ;) Mój przyjaciel już przez ponad rok nie może się pozbierać po rozstaniu z dziewczyną :( To jest bardzo trudne dla facetów :( Ja nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że Wy to wszystko tak przeżywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem sie z nią pare razy przez te 2 miesiące, naprawde bardzo mało i to najczęściej przez przypadek bo każde z nas przychodziło ze swoimi znajomymi i nie było jak pogadać. Za to godzinami mogliśmy gadać na gadulcu... :( Może nie wszyscy to tak przeżywają ale sporo jest takich osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×