Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość ja0088
Jeśli miałabym doradzić : ~ sala w Skrzyszowie "przystanek" .Jedzenia jest bardzo dużo ( też zależy za ile państwo młodzi sobie zamówią) Ale na tym weselu co byłam nie mam zastrzeżeń co do jedzenia. Sala teraz jest pomalowana na inny kolor-lepszy. Minus to brak obejścia . ~ sala w Jankowicach "u danusi" Obejście jest , jedzenie tez bardzo dobre. Sala typowo jak na wesele nie zrobiła na mnie wrażenia. Ale to zależy tez od Was. Na środku są filary co mi bardzo przeszkadzają. ~ Sala "rege"bieńkowice. Jedzenie dobre. obejście jest. dzieci na pewno nie będą się nudzić bo z tyłu są różne gry dla nich (oczywiście płatne ale to sprawy groszowe) Można u nich wybrać sobie róźne ustawienia stołów. Jeśli chcecie bardziej nowocześnie to okrągłe stoły. No jak kto co lubi. ~ Sala " bravo " Byłam na weselu na samym początku istnienia tej sali. teraz ponoć jest duże obejście gdzie para młoda może zdjęć dużo porobić nie jadąc nigdzie na plener. Salę tam są dwie na wesela . Co do jedzenia na innych weselach porcje były większe. To wszystko zależy tak jak wspomniałam na początku kto ile sobie jedzenia zamówi. Ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby jedzenie było zimne czy jakieś nie dobre. Są osoby które narzekają że jedzenie jest zimne podane ?? co przez to rozumieć czy był na sali akurat jak jedzenie było przyniesione czy pojawił się na sali po jakimś czasie więc to troche normalne że dania będą troche chlodniejsze. To są wypisane sale na którch byłam. Sala AVANTI byłam pomagać znajomej w ułożeniu "karteczek" po zobaczeniu zostałam w szoku.. Sala jest po prostu wspaniała i tak naprawdę nie ma takiej samej a nawet lepszej w okolicy. Nowocześna, nie ma żadnych filarów na środku sali co jest męczące, jest mały podest dla orkiersty czy dj. barek, stoły nie są ściśnięte jak inni tutaj opisują. jest bajecznie naprawdę. Co do jedzenia nie mogę się wypowiadać bo nie miałam okazji być na imprezie. ~ dworek nad stawem . Jeśli chcecie wiejskie wesele to jak najbardziej w dworku. Sala ładna , można dodatkowo wykupić stół z wyrobami wiejskimi. Tylko jeśli wybieracie największy zestaw menu. Po przekalkulowaniu wszystko wychodzi na to że trochę więcej się zapłaci niż w innych salach weselnych. Dużo robi to że 0,7 l na pare i ten odwóż ale tak naprawdę na jedno wychodzi a nawet drożej . Minus jak dla mnie, że orkierstra nie ma miejsca albo jest tylko że małe. I stoją akurat gdzie wychodzi się na dwór. no i tak naprawdę nie mają osobnego stolika tylko siędzą z gościami weselnymi ( troche są oddzieleni ale mimo to lepiej jak siedzą w osobnym miejscu) Mysle że trochę pomogłam :) Wybierając z tych wszyskich sal AVANTI bajeczna !! Pozdrawiam Miałambym prośbe żeby ktoś mogł pomoć mi w wybieraniu zespołów weselnych opisując tak jak ja powyżej. Chciałabym wiedzieć długo robia przerwy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaArtur
Serdecznie polecamy Restaurację "PLATINUM"w Rydułtowach wszystkim poszukującym fajnego miejsca na zorganizowanie wesela czy innej imprezy rodzinnej. Nasze wesele w tym lokalu (14-15.09.2013r) wspominamy bardzo bardzo pozytywnie. Wystrojem i atmosferą byliśmy zachwyceni od początku, ponadto jedzenie przepyszne i ślicznie podane(wiele oryginalnych i bardzo smacznych niespotykanych gdzie indziej potraw i przekąsek, cudowne ciasta itd, itd). Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Bardzo fajne promocje i rabaty dodatkowo przekonały nas do wyboru tego lokalu i nie żałujemy. Dużo miejsca do zabawy (kolumny w niczym nie przeszkadzają a wręcz momentami uatrakcyjniały zabawę :) ) i sporo przestrzeni dla dzieci na zewnątrz (mini plac zabaw, ławeczki). Nasze wesele było bardzo udane, goście zachwyceni miejscem i menu, dlatego z czystym sumieniem polecamy "PLATINUM". Justyna i Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś dopisać o obszernym parkiecie do tańczenia i możliwościach utworzenia koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możn a t eż zrobić kwadrat albo prostokąt o trójkącie wspominać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś namiary na wynajem fajnego samochodu na wesele? ( poza białym chryslerem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w Tychach ma Warszawkę garbuska ale namiarów nie mam,poszukaj w necie,wiem bo ostatnio byłem na weselu i była warszawka z Tychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście wszystkim polecam nowy lokal "DOM PRZYJĘĆ ANNA" w Gorzyczkach. Mieliśmy przyjemność organizować tam wesele. Piękny lokal, zarówno na zwenątrz jak i w środku. Jedzenie bardzo smaczne, domowe. Wszytsko gorące i szybko podane. Tort i ciasta rewelacyjne, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Tak na prawdę nie ma sie do czego przyczepić!!! SZCZEZRZE polecamy ten lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. "DOM PRZYJĘĆ ANNA" w Gorzyczkach - lokalizacja lokalu bardzo dobra, miejsce co prawda przy ulicy, ale duze obejście przy lesie robi swoje :) Fajną atrakcją, szczególnie dla dzieci, okazał się przyjazd KONIA... :) Dzieci były zachwycone! Wnętrze lokalu bardzo eleganckie, dostojne, ale nie kiczowate. Wszystko z dobrym smakiem i gustem. Obsługa jak wspomnieliśmy na bardzo WYSOKIM POZIOMIE. Powstał właśnie lokal, który na prawdę zawisił wysoką poprzeczkę innym restauratorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś okazję bawić się w domu przyjęć Gonsior? Salę widziałam (szału nie robi ale jest czysta i zadbana), obejście i ogród bardzo ładne, tylko nie wiem jak z jedzeniem i obsługą. Proszę o jakieś opinie na ich temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w Gorzyczkach 2 razy na weselu,ogólenie jest dobrze,moje opinie to takie że ,stół z barkiem kawowym stał w nieodpowiednim miejscu w takiej wnęce pod oknem co dla osób siedzących przeszkadzało a wiele osób nie szło po kawę bo nie chcieli robić innym kłopotu,część sali jest w płytkach a część w panelach drewnianych to widać bardzo głupie połączenie,mają brdzo brzydkie zdjęcia na swojej stronce i właściwie nic nie widać poza filarami ,na zdjęciach oczywiście,na swojej stronce nie mają menu ani propozycji dodatkowych atrakcji.Na pierwszym weselu była beczka piwa w ogrodzie ,niestety to był wielki niewypał bo wesele przeniosło się do ogrodu ,fakt bardzo ładnego ogrodu,i nikt nie tańczył a kelnerzy podawali posiłki pustym krzesłom,chłopakom z zespołu też było przykro.Tort był bardzo suchy ale inne ciasta były smaczne.Ogólne moje przemyślenia to ,zamówić tort w innej cukierni,nie dawać beczki piwa do ogrodu i stolik kawowy postawić w innym miejscu a wesele będzie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie może jakieś opinie na temat domu przyjęc Gonsior w Wodzisławiu Śląskim ?? byłam sale widziałam bardzo ładna obejście także. Wie może ktoś z was jakie tam jest jedzenie i nagłośnienie sali ?? Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Przystanku odkąd pamiętam zawsze było bardzo duzo jedzenia, więcej niż zwykle na weselach, aczkolwiek ja byłam w czasach, kiedy sala była pomalowana na biało-bordowo, teraz wygląda tragicznie i jestem w szoku, że można tak salę zniszczyć. Czy ktoś ma jakieś opinie o pałacyku Borynia? Wnętrze okropne, ale podobno organizują wesele również w namiocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecic nowo otwarty Dom Przyjec Maria-Teresa w Swierklanach.Mielismy tam teraz wesele bylo wspaniale.Jedzenia pod dostatkiem a przedewszystkim bardzo smaczne.kelnerki mile i usmiechniete.Sala w nowoczesnym stylu badzo fajna.Nam znajomi powiedzieli o tej sali i bylo super,Moge naprawde Polecic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, że codziennie przejeżdżam obok tej sali i żadnego wesela tam nie było :P ktoś tu chyba naciąga fakty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś orientuje się jak to wygląda cenowo w: -Dom Przyjęć MAria Teresa w Świerklanach - Chata Staropolska Świerklany -Contra Wodzisław - Wiktoria w Skrzyszowie - Arka w Jankowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Contra Wodzisław 170zl sierpiren 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2-dniowe wesele w Arce i ceny wyglądają tak że z napojami 280/285 a bez napoi 260/265 albo 270/275... teraz dokładnie nie pamiętam. Te niższe ceny to są ceny z jednym deserem a te większe z dwoma. Wiadomo ciasta ciasteczka torty są w cenie a ten deser to jest np. kopa, tiramisu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredi87
co powiedzie o nowej contrze??? warto??? zastanawiam się też nad tą anną w gorzyczkach... ale na 80osob troche za duza sala chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która sala ma być za duża bo nie rozumiem,contra czy anna,anna jest maksymalnie na 100 osób więc 80 będzie w sam raz a contra jest mniejsza więc raczej od 50 do 100 będzie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredi87
Za duża tzn chodziło mi o sale w Annie; na stronie podają ze sala mieści 160 osób wiec nasze 80 moze sie zgubić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jepiej idź zobaczyć jak mają ustawione na te 160 osób,nie ma wtedy miejsca do tańczenia a barek kawowy stoi we wnęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredi87
Byliśmy oglądać sale ale nie w dzien wesela dlatego byc moze te 160 osób to przegięcie! Ale z drugiej strony nasze niecałe 80 osob sie tam straci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredi87
No a poza tym tłokiem i barkiem Twoim zdaniem jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie będzie za duża,jeżeli podoba ci się ta sala to bierz bez względu na ilość ludzi.2 tyg temu byłam na weselu za Gliwicami,sala pomieści do 200 osób a na weselu było niecałe 80 i wyobraź sobie że było super,dużo miejsca do tańczenia i wcale nie było widać duzego luzu.Był fajny dostęp do kawy ,obok stała fontanna czekoladowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Gościa z 30-go września który pisze o ANNIE w Gorzyczkach. To były wesela z najbliższej rodziny i liczba przekraczała liczbę gości jaką można pomieścić na sali stąd barek kawowy był na mus wciśnięty bo takie było życzenie zamawiających. A o piwie w ogrodzie to piszesz Gościu herezje. Byłam na tych weselach i bardzo mi się podobało. Tort młoda para sama sobie załatwiała wiec to ich sprawa jaki mieli. Tam gdzie stoły tam jest granit a parkiet do tańczenia to na prawdę parkiet do tańczenia.Mi się osobiście lepiej tańczy na parkiecie niż na płytkach jak jest w wielu innych salach gdzie goście się rozjeżdżają. Najlepiej nie czytac tych opini na Kafeterii bo dużo z nich to wpisy konkurencji albo złośliwych ludzi. Najlepiej zajechać i się samemu przekonać. Ja organizuje wesele u nich w przyszłym roku na 140 osób. Sala jest na 150 osób z orkiestrą - tak przekazała nam szefowa. Jak ktoś wprowadza na salę 160 osób nie licząc orkiestry to niech się nie dziwi ze wszystko jest upchnięte. Niech szuka innej sali - większej , która pomieści taką ilość osób bez problemu a jak nie szuka innej to niech się nie odzywa. Ja byłam w ANNIE na kilku weselach i pod KAŻDYM względem mogę polecić ten lokal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna w Gorzyczkach - jak najbardziej polecam. Na razie w tym roku tylko na tej sali byłam na weselu, ale mnie po prostu ZACHWYCIŁA. Wesele jedno było na 170 osob, drugie na 160 a trzecie nie przekraczało ilości bo było na 110 osób. Było super. Jedzenie przyszne, duzo, świetnie podane. Mają swojego barmana. Polecam zobaczyć na żywo lokal bo wymiata. Inne lokale mogą się tracić przy tym i chować. Ciasta jak swojskie i torty tez przepyszne serwują. W przyszłym roku mam wesele u nich i wiem ze bedzie cudownie. Lokal Anna to wysoki albo najwyższy poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno: nawet na tym weselu na 170 osób było dosyć miejsca do tańczenia. Nie czułam żadnych innych osób na sobie w trakcie tańczenia tzn. nie uderzaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na 80 osób to będzie za duzy lokal?szkoda ,bo bardzo mi sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×