Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
my przy tym balkoniku chcemy mieć stół dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tam jedliśmy obiad i był bardzo smaczny, a raz zamówiliśmy catering i porażka ;/ nie wiem od czego to zależy. Mogliby też to odremontować z zewnątrz bo faktycznie wygląda jak bar. Teraz coraz częściej zwraca się jednak jak wygląda całość, a nie tylko sala.... co nie zmienia faktu, że w naszym regionie ciężko o ładny lokal i jego otoczenie, ogrody naszpikowane wieśniackimi altaneczkami, figurkami czy fontannami. A tam, gdzie jest ta wnęka, to zespół powinie stać? Ja od swojego usłyszałam, że z takimi wnękami jest najgorzej, żeby wszystko dobrze poustawiać, ale to juz chyba problem zespołu w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my [postawimy tam kwiaty i prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz tam przy tej scenie/ balkonie ustawić stół dla siebie to niestety, ale wejdziesz sporo na parkiet i jest tam przecież wejście do ubikacji, więc tak to raczej nie wypali. nie wiem czy masz tam wesele czy zabawe, bo jak wesele to może jeśli chcesz siedziec na środku sali to siądz przy tym okrągłym dużym stole z rodziną i najbliższymi, albo tak jak mysmy mieli - po prawej stronie- wtedy się wszystko fajnie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie jest ta wnęka to może stać zespół- od was zależy gdzie go ustawicie. u nas stał zaraz pod nią i wszystko ładnie było słychac. jest też opcja ze podłączą się u góry ( bo jest taka możiwość)- tam koło barku, ale to już od Was zalezy- ja bym tak nie chciała bo ich wtedy nie widac, chyba ze macie dj tylko na zabawę jakoś to spokojnie może tam byc:) altanki kiczowate nie są- drewniane całe wiec dla mnie na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja1406
a myśmy brali od nich catering już kilka razy i zawsze nam bardzo smakowało. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ,u nich to trochę problemy z ustawieniem stołów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy ludzie gustu nie macie? :P Przecież to wygląda jak bar :P a szyldów i reklam to już więcej nie dało się ponawieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty widzisz te szyldy i reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tak jak ze wszystkim: jednym się wszystko podoba, innym coś nie pasuje - są gusta i guściki jak wcześniej Pani już wspominała. Każdy dom przyjęć ma swoje + i - i nie każdemu uda się dogodzić. to samo tyczy się smaków . Proponuję, żeby każdy sam się przekonał czy warto zorganizować przyjęcie w Marii Teresie. Ja miałem tam urodziny i osobiście uważam, że warto. Na mojej imprezie byli goście, którym się bardzo podobało, ale też tacy co np w domu wszystko niesamowicie solą i pieprzą, więc dla nich dania były niedoprawione - tak jak mówiłem: gusta i guściki i wszystkim się nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały budynek jest oblepiony reklamami, nie da się nie zauważyć. A miał ktoś tam już wesele? Bo żadnych zdjęć na stronie/facebooku nie wiadomo w sumie jak sala prezentuje się gotowa juz na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedsazxcvfg
Mam pytanie .. Jakiego kamerzystę i fotografia byście mi polecili ?? Jeśli można by było od razu wpisać cenę .. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
foto video ALLADYN ,mają fotografów i kamerzystów ,są z***biści,jeszcze z******ty jest Film Side ,robią znakomite filmiki.ja miałam foto z alladyna i kamerzystka z FIlimSide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tam wesele latem i sala ozdobiona była ślicznie. tak jak pisałam właścicielka pytała nas o preferencje koloru przewodniego- wybraliśmy waniliowy/"ekri" i faktycznie wszystko pod ten deseń było przygotowane, więc za to duży plus :) zdjęcia z jakieś imprezy masz w początkowych z galerii i na ich stronie na fb też są z imprez( przyozdobiona sala/ nakryte na obiad ) na fb wpisz sobie Maria Teresa i Ci znajdzie ich profil . wiadomo, że nie wrzucą zdjęć jak ludzie się bawią, bo przecież nie mają na to autoryzacji, żeby czyjeś prywatne fotki wrzucić, albo jakieś robić jak goście się bawią - sama też bym nie chciała, żeby ktoś mi zdjęcia robił- to chyba oczywiste :) jak już pisałam mi się podobało i nie mam co narzekać jak niektórzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedcxsa
prosiłabym fotografa i kamerzysty okolice wodzisławia,jastrzebia raciborza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy wszyscy chyba zrobić jakiś STRAJK, bo na śląsku to ceny za wesele w salach weselnych to jakaś paranoja 160zł-230zł za jeden dzień, a w świętokrzyskim to koszt 130-150zł. Róbmy tam wesela, to może na śląsku zejdą z cen. Nie no na poważnie, to strasznie dużo biorą, niby cenę podają taką i albo dokupuje się napoje(all inclusive za osobę np. 10-20zł) albo płacisz wg zużycia, dla mnie to chore. Możecie mi przybliżyć ile Wam wyśpiewali za jeden dzień na rok 2014-2015? I jakie to sale były ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale tak źle nie wyglada na ślasku,zobacz jak jest w Białymstoku,tam wesele zaczyna sie od kolacji ok godz 18 ,dadzą małą zupkę potem gotowy talerz z drugim daniem ,na stole stoi troche zimnych przekąsek że nie ma co jeść i człowiek głodny z wesela wychodzi a za osobę płacą minimum 160 zł to tego napoje,owoce i ciasta osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotograf - ja polecam Piotra Sobik. Robił reportaż znaszego wesela w wakacje tego roku. Jestesmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecam. Zdjecia nie sa pozostane tylko naturalne, bardzo zmysłowe, oddają w stu procentach klimat ślubu i wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RybniczankaD
Witam! W czerwcu 2016 roku wychodzę za mąż. Proszę o opinie na temat domu przyjęć IWONA w Radziejowie. I dj TOMASZ KARGOL. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dfziękuje za zaproszenie ,na pewno sie zjawię,ja lubię darmowe wyżerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dom przyjęć Ewa w Piecach :) byłem na 5 przyjęciach i nie mam żadnych zastrzeżeń, obsługa super jedzenie pychota, właściciele do rany przyłożyć świetny wystrój po prostu profesjonalizm 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół IMPULS z Rybnika! Bawiłam się z nimi teraz na zabawie andrzejkowej i rzeczywiście pozytywne opinie na ich temat nie są przesadzone :) parkiet był ciągle pełny, doskonale rozruszali atmosferę, repertuar był świetnie dobrany do imprezy, a osoby tworzące zespół są szalenie sympatyczne :) sama zamówiłam ich na moje wesele w przyszłym roku i utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym parom ten zespół, a dodatkowo (z własnego doświadczenia) polecam pojechać na jakąś zabawę albo wesele i posłuchać ich na żywo i zobaczyć co się dzieje na parkiecie kiedy grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość190990
Czy w Dom Przyjęć Ewa w Piecach miał ktoś układ stołów w literkę E? Wiem, że zazwyczaj tam mają U, ale nie podoba mi się to za bardzo. Wesele jest na ok. 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo proszę o więcej opinii na temat Domu przyjęć Paszkówka w Żorach. :) No i też chciałabym się dowiedzieć co jest nie tak z tymi ciastami i tortami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo proszę o więcej opinii na temat Domu przyjęć Paszkówka w Żorach. :) No i też chciałabym się dowiedzieć co jest nie tak z tymi ciastami i tortami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na weselu w Paszkówce,wcześniej nie znałam tego lokalu,jak dostałam zaproszenie i przeczytałam nazwę lokalu to nie chciało mi się wcale iść na to wesele,ta nazwa jest zmyłkowa,po nazwie to myślałam ze to będzie styl karczmy a jedzenie będzie podawane w brzydkiej ceramice.Jednak wystrój sali,jedzenie naprawdę mnie zaskoczyło,ciasta to zeczywiście nie były zbyt smaczne,tort był piękny ale niejadalny,zbyt suchy jak dla mnie i zbyt słodki,sam cukier z margaryną.Nie wiem gdzie zamawiali ciasta ale idż najpierw na degustację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz, bylam tam kilka dni temu i sala jest sliczna. Podoba mi sie ten ich plac zabaw, bo u mnie to duzo dzieci bedzie. Czytajac te opinie o tych ciastach to chyba jednak zamowie gdzies indziej i nie bede ryzykowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat Domu Przyjęć Paradise w Żorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś z Rybnika czy Opola zdecyduj sięna innym forum jesteś z Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×