Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Polecam wszystkim Zespół Trio Plus z ŻOR za dwu dniowe wesele biorą 2500. Bardzo konkretni idzie się ze wszystkim dogadać. Zajazd u Danusi cena 250 zł za dwa dni ładne obejście duża sala, pokoje dla gości bardzo ładne i w każdym łazienka. Szefowa super idzie się dogadać. Jedzenie super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
zwykły album mieli zdjęcia im robiła chyba jakaś stażystka bo nie bardzo się znała ... długo czekali na te zdjęcia ,ale nie pamiętam dokładnie ile ... (kilka miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dada18 no właśnie jak mi pokazali zwykły album to tez nie byłam przekonana bo zdjęcia wyglądały nie profesjonalnie taki porostu zwykły album i fotki powsadzane ale zapytałam o ta foto książkę i ładnie zrobione całkiem inaczej pomysłowo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy foto książka jest zazwyczaj wliczona już w cenę usługi czy osobno (dodatkowo) płatna?? Nie zorientowałam się w tej kwestii jeszcze ale dzisiaj już prawie zespół zaklepaliśmy :P powolutku do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka86 zazwyczaj jest już wliczona w cenie. jak rozmawiałam z tym gościem u Gawęd to zapytał później co bym wolała i mówię że tą foto książkę i powiedział ze za 10 stron w tej foto książce 1300 zł natomiast jak bym już chciała 20 stron to 1500 zł. u Łękawskiego 1400 zł i powiedział że on nie wie czy będzie 10 stron czy 14 ale cena ciągle ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem ludziska jak u innych ale u Foto Łękawskiego zaproponowali mi fajną sprawę. fotografa chce mieć tylko w kościele i plener a on zaproponował ze na dana godzinę 19 czy jak się ta umówimy przywozi mi już dwa zdjęcia gotowe w wielkich ramkach prezent na podziękowanie dla rodziców. koszt takiego zdjęcia to 60 -80 zł. co myślicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że zamiast jakiegoś prezentu fajne by były takie zdjęcia tym bardziej że są duże i w ładnych ramach już widzę jak wisi sobie to zdjęcie u rodziców w salonie hehe ;P moja siostra jest informatykiem trochę o grafice pojęcie ma pewnie tak podpytałam ją trochę powiedziała że nie jest to trudne ale trzeba to i tak zrobić na tym specjalnym papierze ważna tez jest jakość lepiej jak by była jak najlepsza itd więc lepiej to zostawić profesjonalista w tej dziedzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dada18
Robiłam kiedys babci na rocznice po slubie taki album bardzo fajnie wyszedł ... do projektu powkładałam zdjęcia pozniej wysłałam do foto jokera oni to wydrukowali i po kilku dniach juz to miałam w domu ;) i ta foto ksiązka wyszła mnie 100 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
Jak widzialam jeden album tego Gawedy u kolezanki to bardzo mi sie podobał. Ale juz sama nie wiem skoro tylko roznych opini. sylweczka86 - jaki zespol wybraliscie jesli mozna wiedziec? :) KATI 3343- jaki głównie rodzaj muzyki gra Trio plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
a byłaś na stronce zespołu medium z pszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
byłam i nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
byłam na zabawie karnawałowej gdzie oni grali i było super ale myślimy także o zespole gramofon z wodzisławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakiś czas temu zadałam już te pytania ale nie dostałam żadnej odpowiedzi więc piszę jeszcze raz :) Co myślicie o Arce w Jankowicach i o zespole Impuls z Rybnika? A co do kamerzysty i jednocześnie fotografa to widziałam już kilka filmów i zdjęcia ze studia Knapek z Rybnika. Filmy były profesjonalnie zrobione a zdjęcia bardzo ładne. Jak na razie to chyba oni przypadli mi najbardziej do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie słyszałam tego zespołu Impuls ale słyszałam od znajomych że bardzo fajnie graja trochę kasują ale babka ponoć ma super głos i ciężko z terminami u nich tylko tyle mogę powiedzieć. My mamy zespół Twings też śpiewa młoda dziewczyna fajny głosik tez ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie zarezerwowałam sobie na wesele zespół GRAMOFON z Wodzisławia czy ktoś wie jak graja i jak prowadzą cała imprezę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Martka :) Jeżeli chodzi o termin to już go mamy zaklepany więc luzik :) też słyszałam, że są drodzy no ale cóż wiadomo że dużo zależy od zespołu. Więc mam nadzieję, że będzie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTA 0702
moniko napisz na ile się wycenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_33
POLECAM STUDIO FOTO-VIDEO "MAR-VIDEX" PROFESJONALNIE I NIEDROGO,JEST TEŻ STRONKA MAR -VIDEX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_33
A JEŻELI CHODZI O ZESPÓŁ TO FAJNY JEST "BRYGADA PRACUJĄCA" Z BOGUSZOWIC ONI MAJĄ TEŻ FIRMĘ "HA-PART" ZAJMUJACĄ SIĘ ORGANIZOWANIEM WESELA OD A-Z NAPRAWDĘ POLECAM -SPRAWDZONE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy zespół Saturn :) zaskoczyli nas cenowo, biorą 2100zł, oczywiście wliczony jest dojazd i grają tak długo jak trwa wesele. Jest ich czworo (3 panów i pani) wszyscy śpiewają. Koleżanka miała ich na weselu swoim niecałe dwa lata temu i bardzo sobie chwaliła. Można wejść do nich na stronkę i sobie posłuchać demo :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Trio Plus to grają od typowo weselnych nut typu; wesele hej wesele, białe łabędzie po piękne utwory po angielsku. Co więcej nie łamią angielszczyzny bo mają anglistę który z nimi cały czas współpracuje. Świetnie bawią i grają praktycznie wszystko co para młoda sobia zażyczy. Nie mają konkretnej stronki na inernecie ale mimo wszystko polecam. Co do zespolu Impuls również słyszałam same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
Witam również jestem na etapie poszukiwania zespołu na wesele. Zaproponowano nam m.in zespół Yata, Twings, Student lecz akurat tych zespołów nie mieliśmy okazji posłuchać. Może ktoś wie jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
Co do zespołu Yata to polecam ten zespół http://www.yata.pl/. Drugiego tak dobrego zespołu nie spotkałem. Goście wszyscy się dobrze bawili, i zarówno Ci około 20 lat, jak i Ci koło 80. Super zabawy, i genialne podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relisys na moim weselu zagra zespół Twings już za nie długo we wrześniu. mam całą płytkę od Nich z piosenkami bo na necie chyba nie mają demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala0011
Zespół student jest godny polecenia, ale są bardzo drodzy (ja z nich zrezygnowałam właśnie z tego powodu), nie pamiętam już ile biorą, ale chyba od godziny sobie liczą i za jednodniowe wesele chyba wyszło około 4 tys., plus do tego ich jest chyba 5 w zespole, więc dla każdego trzeba zapewnić talerzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
my jesteśmy narazie umówieni żeby posłuchać zespołu Yata,ale to dopiero w lutym gdzieś, zobaczymy jak będzie. Martka byliście na jakiejś imprezie z zespołem Twings czy też z polecenia? my z polecenia więc narazie płytki nie słuchaliśmy. Jak cenowo to u Nich wygląda? tez chcielibyśmy ich posłuchać kala0011 coś czytałam ze zespół Student dzieli się na "młodszych" i "starszych", w każdym po dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relisys mi poleciła znajoma bo grali u niej na weselu zobaczyłam płytkę i bardzo mi się podobali przesłuchałam i już byłam zdecydowana. nie pamiętam dokładnej ceny właśnie ale chyba coś około 1700 -1800 zł biorą musiała bym chyba na umowę zerknąć . jak by cos płytkę mam chętnie dam do posłuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×