Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość monnika123
5tysi za kamerzyste niezle.... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekqw1
Mam pytanie - Był ktoś na weselu w anielskim młynie w pogrzebieniu? Bo sala fajna, ale nie wiem jak z jedzeniem, czy dobre i ile dają... możecie sie wypowiedziec jak byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili211
poszukuję sali na 2013 weekend restauracja bravo ,arka lub u danusi Prosze o kontak jeśli ktoś by chciał odstąpić termin. Brenda10@op.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarDar - polecam zespół Impuls, jeden z lepszych w Rybniku :) a co do kamerzysty to polecam: p.Mateusza - jeżeli szukacie filmu w nowoczesnym stylu => http://vimeo.com/28260715 Olek1234 - polecam Dj'a p.Leszka Lipkę z Rybnika ( http://www.corn-music.pl ), grał u nas na weselu, parkiet non stop full, nawet jak my - Młodzi poszliśmy coś zjeść albo się przewietrzyć, prowadzi fajne i normalne zabawy Pozdrawiam :) Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sprzedam termin na wesele w hotelu 'Dąbrówka' w Jastrzębiu Zdroju ( sala restauracyjna ) 08.09.2012 za cenę zaliczki - 500zł. Kontakt: mmajka84@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvi
witam wszystkich, czy ktos byl na weselu w domu przyjęć ,,Agata" w JZ? Mam tam zarezerwowany termin na 2-dniowe wesele w kwietniu i nie wiem co mnie czeka, na forum nie znalazlam zadnych opinii na temat ,,Agaty'', ogolnie oferte maja bardzo fajna i wlasciciele tez w porzadku,sala tez ladna, i obejscie, ale to moze tylko takie wrazenie?? pomozcie!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli ja mogę napisać coś o zespole to polecam Twings (są chyba z Rydułtów) grali u mojej kuzynki i zabawa była przednia:) :) maja takiego śmiesznego wodzireja i rozkrecili wtedy wesele:) poza tym łaska ma zaje.... głos. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikam88
Oj, dawno mnie tu nie było. Ja już po weselu :) Czytając forum mogę stwierdzić tyle, że to co piszą o zajeździe Cyganek to NIEPRAWDA!!! Sama miałam tam wesele 02.07.2011r. Jedna ciepła kolacja?? Śmieszne i dziwne. Ja miałam 3 ciepłe kolacje i naprawdę na brak jedzenia nikt nie narzekał (jeszcze tyle zostało). Zimna płyta bogata, przepyszne sałatki, donoszone ciepłe dodatki... Po drugie koszt to był 150 zł a nie 160 jak ktoś tam pisał..... (może nieuczciwa konkurencja) Po trzecie, godziny podawania posiłków uzgadnia się z właścicielką lokalu (bardzo sympatyczna pani).... zawsze daje wybór parze młodej..... Po czwarte, kelnerki chodziły jak w zegarku, było ich chyba 4 albo 5... zawsze można było na nie liczyć (nawet podanie jakiegoś dania szybciej bądź później co wynikło np z wyjazdu na sesję zdjęciową) Naprawdę lokal godny polecenia, trzeba umieć się dogadać i sobie wszystko ustalić wcześniej z właścicielką, która nie robi żadnych problemów jak bo było w innych lokalach, które oglądaliśmy. A co do zespołów polecam SweetSong z Wodzisławia. Naprawdę grają fajną muzykę, cały czas ludzie na parkiecie :) Pozdrawiam i powodzenia życzę wszystkim poszukującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
Hej Ja trochę z innej beczki, ale z tego co próbowałam wyszukać to takiego wątku tu nie ma na forum więc zapytam tu: Czy któraś z Was zna jakąś dobrą wizażystkę z okolic jastrzębia żor?? Iczy orientujecie się jak malują w hotelu dąbrówka w jastrzębiu bo wiem że tam wykonują makijaże ale nie mam pojęcia czy warto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do silvi
Agata,, hmm, dobre miejsce na komunie, roczek, chrzest itp, ale na wesele ?? Sala jest paskudnie brzydka. Płytki, a nie parkiet małe łazienki, wystrój ciemny, brzydki. Na wesele nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaak
Szukam opinii na temat lokali na wesele: Eden w Lyskach, Bravo Tworków, Gościnny Dom Rydułtowy, proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespolidol
Mamy jeszcze kilka wolnych terminów -2012r. Polecamy się : Zespół weselny IDOL Jesteśmy zespołem, który z pasją podchodzi do realizacji każdego zlecenia, a przygotowanie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania i marzenia o fantastycznym, niepowtarzalnym przyjęciu weselnym. Skład zespołu do wyboru:2,3,4 osobowy. Świeżość pomysłów i kulturalne prowadzenie wszelkiego rodzaju zabaw i konkursów - to nasze atuty.Swoją pracę i wszystkie zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, co jest gwarantem wysokiego poziomu naszych usług i wyśmienitej imprezy. Dobra renoma i zadowolenie klientów są dla nas sprawą najwyższej wagi. Jesteśmy na rynku muzycznym od ponad dziesięciu lat i możemy się pochwalić szerokim wachlarzem repertuaru w zależności od zapotrzebowania i rodzaju imprezy: -złote przeboje lat 60-tych, 70-tych i 80-tych -najświeższe hity z list przebojów. Tak bogaty wybór repertuaru gwarantuje każdemu znakomitą zabawę i wyśmienity nastrój podczas imprez i uroczystości z udziałem naszego zespołu. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ DO WYSŁUCHANIA DEMA: www.idol.domenus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia z kiosku
Witam. Bardzo proszę o opinie nt. wesela w Koniczynce w Pawłowicach. Interesuje mnie przede wszystkim kwestia menu (czy jedzenie jest smaczne, czy jest go wystarczająco dużo?) Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scg
Witam Odstapie termin weselny 7 - 8 września 2013r. Dom weselny Bravo w Tworkowie. Zainteresowanych proszę o kontakt 507-852-938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciu 25-
-z terminami macie ciężko ale nie warto nawet sprawdzać wolnych terminów - przesłuchałam wasze demo - jest marne ale życzę powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaPannaMłoda
Błagam! nikt z was nie był u "Dziwokich"? Strasznie mnie ciekawi z czego wynika tyle wolnych terminów... Nie wiem czy mam się zdecydować na Dziwokich czy na Primę. POMÓŻCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monnika123 Jeżeli chodzi o wizażystkę to gorąco polecam studio urody Bellissima z Żor - http://www.studiobellissima.pl/ Sama jestem z Jastrzębia, ale zdecydowałam się na pomoc w tej kwestii Pani Agnieszki (kosmetolog) z Bellissimy i bardzo dobrze, bo wyglądałam bajecznie (tak uważam nieskromnie, a jestem bardzo krytyczna w stosunku do własnego wyglądu). Mogę pokazać efekty (zdjęcia), ale to ewentualnie na maila :) "Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć!" - SDM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w kwestii lokali to polecam: - Vivę w Połomii - mieliśmy tam wesele i obsługa, jedzenie, noclegi, wystrój - super - goście byli zachwyceni, a jedzenia były takie ilości, że dłuuuugo "po" mieliśmy "weselne obiadki" hihihi - "Leśną Perłę" w Radlinie - lokal bardzo ładny, jedzenie smaczne, menager bardzo sympatyczny i komunikatywny U nas grał zespół "Hiba Band" z Katowic - piękny wokal kobiecy wzbogacony męskim brzmieniem, gość - dobry wodzirej, mają sporo dobrych pomysłów na nietypowe zabawy i rozrywki na weselu. Fotograf: Foto Łękawski z Pszowa - Pan - człowiek niewidzialny - był obecny zawsze i wszędzie, ale swoją obecnością nie przeszkadzał nikomu i nikogo nie peszył. Oczywiście brak zdjęć z "kotletem przy ustach". Pani i Pan - elastyczni i bardzo sympatyczni - z nami pojechali na plener dość daleko i musieli się sporo nachodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Czy ma ktoś może kontakt do zespołu Curant z okolic Mszany, Jastrzębia? Nie mają chyba strony internetowej. Słyszałam same pozytywne opinie na temat zespołu. Ktoś z Was może coś więcej na ich temat powiedzieć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość han19
Odsprzedam rezerwację wesela jednodniowego w terminie 30.06.2012 r. Wodzisław Śl. hotel Amadeus. Została wpłacona zaliczka w wysokości 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos wizażu , makijażu itd
Może warto zapoznać się z tym linkiem i przeczytać wpis. Są tam namiary na bardzo dobre dziewczyny od makijażu. Osobiście byłam bardzop zadowolona, makijaż świeży do samego rana, a przecież o to chodzi. Nie powinnyście korzystać w dniu ślubu z makijażu kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giboniak
Może ktoś polecić dobrego dj'a na wesele. Chodzi o o województwa śląskie oraz opolskie i okolice. W ty temacie było juz polecane kilka osób ale to było pisane kilka lat temu. Macie może jakieś aktualne informacje? Byłbym wdzięczny za jakieś namiary,opinie i kontakt do danych ,proponowanych przez was dj'ów. Czekam na propozycje i pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giboniak
No właśnie mieliśmy Kargola na celowniku ale nie ma terminu wolnego w tym dniu ,który nas interesuje:-/ sprawdzę tego co podałaś-dzięki:-) czekam na dalsze propozycje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megalit Godów
Czy może ktoś powiedzieć coś o Megalicie w godowie ? Miejsce ładne ale interesuje mnie jaka jest obsługa, jedzenie -czy jest go wystarczająco. Właściecielka miła podczas rozmowy, ale opinie są różne jeśli chodzi o jakość obsługi. Z góry dziękuję za szczere opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×