Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość narzeczona:)
Jak pisałam wczesniej, z Arkadii zrezygnowaliśmy, co do zaliczki widzę,że macie tutaj jakieś objekcje. Zaliczli było do kwietnia tego roku 500zł. Nie wiem jak jest teraz. A cena? w marcu dzwoniłam i pytałam (mielismy umowe podpisana z Arkadia w styczniu 2011r, na wesele w lipcu 2013) i koszt na przyszły rok to 330zł od osoby na 2 dni.. Zrezygnowaliśmy odrazu, cena masakrycznie poszła w górę i teraz nie żałujemy. Radze zerknac na http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135824&page=5. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabkula
Jak podpisywałas umowę jaką mialaś kwotę za dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
275zł. za 2 dni na 2011 rok, a właścicielka mówiła,że max na 2013 rok to będzie do 300zł. Więc podwyżka straszna jak już w tym roku jest 330zł, więc wolę nie myśleć ile by byśmy zapłacili za rok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
na początku to się wydaje ze 200zł za osobę za jeden dzień to drogo,tylko że w Arkadii w cenie jest juz tort i ciasto, owoce,napoje bez ograniczeń,wino musujące na powitanie,udziec pieczony gratis który można zamienić na coś innego np.stół wiejski albo pokaz barmanski ewentualnie fontannę czekoladową,do tego apartament dla nowożeńców aż do poniedziałku,jednak nie wybrałabym tego lokalu na moje wesele ze względu na męża właścicielki który podobno niezbyt dobrze się zachowuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabkula
Jaki apartament, nie mają na miejscu żadnych pokoi, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
mają apartament,to znaczy mieli przed spaleniem ,może teraz nie nadaje się do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuszek1
A ja miałam okazje bawić się w Weselnej Biesiadzie i wspominam bardzo dobrze. Blisko Warszawy, myślałam, że dojazd zajmie mi pół dnia a jechaliśmy niespełna 20 minut. Bardzo dobra oferta, jedzenie ciepłe podawane w dobrych odstępach czasowych. Para Młoda przemyślam menu, obsługa bez zarzutów- wykonała określony plan. Z perspektywy gościa, uważam, że było naprawdę fajnie. Znając swoją siostrę cioteczną, widziałam, że niczym się nie stresuje, była szczęśliwa i spokojna, miała zaoszczędzoną nerwówkę, w przeciwieństwie do innych znanych mi par ile razy widziałam, jak „niespodzianki wyskakiwały jak króliki z kapelusza, a to jedzenie zimne, a to nie podane na czas, a tu z kolei brak deserów, albo brak alkoholu, czy lodu do drinków i tak w kółko, w dodatku na już, na szybko, często nie podołali załatwić. Sytuacji niespodziewanych w innych miejscach widziałam mnóstwo, uczulałam ją nawet na takie ewentualności, i co? Tu idealnie, spokojnie, bezproblemowo;). To było udane wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Arkadia z tego co wiem to nigdy nie miala i nie ma żadnych pokoi a tym bardziej apartamentu dla nowożeńców. W styczniu 2011 podpisywalismy umowę i właścicielka mówiła,że nie ma apartamentu dla nowożenców ani pokoi dla gości. Teraz je mamy bo zmienilismy salę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
Organizujemy niezwykłe plenery, nawet nad Morskim Okiem. www.wDniuSlubu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś miał/był na weselu w "Chacie Staropolskiej" w Mszanie/k Wodzisławia? Salę weselną mają dopiero od grudnia 2011, ale chcemy zaryzykować wesele w tym lokalu :O Jednak fajnie byłoby poznać jakieś opinie na jego temat (jedzenie, obsługa, wystrój itp) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudaaa
Mam pytanko jaką byście polecili wódkę na wesele ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
My kupiliśmy białą żubrówkę. Już w tamtym roku, stoi i czeka:) Jest to w miarę "nowa" wódka więc, jeszcze jej tak nie podrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora
Hej ! czy był ktoś może już w nowej sali wybudowanej przez właściciela Astorii w Mszanej , zaraz obok zajazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
My tam właśnie mamy w przyszłym roku. W Astorii (na nowej sali) miała wesele moja znajoma i bardzo sobie chwaliła!! Zresztą tak jak pierwsza Astoria nigdy nie było nic do zarzucenia, jedzenia dużo i pyszne. My za 3 tyg. będziemy na nowej Astorii na weselu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do abdull witam Moje skromne ogólne wrażenia 1-wizualnie jak najbardziej ok - lokalizacja - dość duży parking - dojazd 2 -sala - to rzecz gustu lecz generalnie przestronna , ładnie wykończona (aczkolwiek troszkę może przeszkadzać filar pośrodku )(nie wiem jaki wpływ mają Państwo Młodzi na układ stolików) 3-obsługa (kelnerzy) również nienagannie - szybko dyskretnie uprzejmie - pełna profeska 4-konsumpcja - elegancko podana - (jak na lokal z klasą ) i naprawdę smacznie (przepyszna kawa z ekspresu) - nie wiem jak wygląda kwestia cen oraz tych rzeczy które zostają z jedzenia - takie szczegóły to już pewnie szefostwo przedstawi. ogólnie lokal reprezentacyjny pozdrawiam Krzysztof Mechel www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pilnie potrzebuje aktualnych opini na temat zespołu gramofon, jak graja na weselach, jakie maja konkursy, moze znacie jakies strony gdzie sa filmiki z wesel z ich udziałem?A moze polecacie jakiś inny zespół?bardzo proszę o komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANIA I GRZEŚ
Polecam ''viva'' POLOMIA jedzenie super obsługa super no i szefowa miła sprawdżcie bo warto mają noclegi. Dzięki za udane wesele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macq2
Witam, Miałem wesele 15.09.2012 w Krakowie i grał na nim DJ Grzegorz Guca. Z czystym sumieniem mogę go polecić - pełen profesjonalizm, ma dużo fajnych pomysłów a przy tym jest przesympatycznym człowiekiem. Z tego co się orientowałem cenę ma też przystępną w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryna
Byłam około 2 miesięcy temu gdzie grali własnie GRAMOFON. Naprawdę bardo fajnie grają i zabawy też są ubawiliśmy się po pachy ale to też zależy od ludzi jakie mają podejście do zabaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdziam
Proszę o opinie na temat wesela w Hotelu Amadeus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a co chcesz się dołączyć,my robimy rozbieranego pokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejajakja
Witam. A wypowiecie się może drogie Panie na temat "Iwony" w Rybnik-Radzionków? :) no i także szukam super zespołu na wesele ktory po 3 kawalkach dalej będzie grał a nie robił sobie przerwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jakniejajakja witam Iwona Rybni Radziejów - jeden z lepszych lokali - a teraz jest nowa większa sala - jak najbardziej.-to strzał w dziesiątkę. co do zespołów to już w poprzednich postach było ich dużo podanych - a ile mają grać to już jest Wasza umowa z nimi - to są rzeczy do uzgodnienia. pozdrawiam Studio Pixel Rybnik www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augsbfmas520551
Ma ktoś może jakieś informacje o sali weselnej Gościniec Wodzisławski? Ile mniej więcej wychodzi za napoje w tym lokalu? Bo za nie jest dodatkowa dopłata. I nie można kupic swoich, tylko od nich, a oplata za nie jest według zużycia po weselu...;/ No i jak z jedzeniem? Dobre? Dużo go jest czy mało? Warto tam mieć wesele? Właściciel ok? Dziękuje z góry za wszelkie informację o tym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosze o info na temat Leśniczówki (Wodzisław Śląski) może ktoś był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×