Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość dziewczyna z jastrzebia
proszę o opinie na temat DOMU RETRO w jastrzebiu. Czy ktos organizował tam wesele??? Jak z jedzeniem??? Bardzo proszę o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka122
Hej wszystkim:) Obdzwoniłam dzisiaj kilka miejsc, planuje ślub w przyszłym roku. Bardzo proszę o szczere opinie na temat: restauracji Viva w Połomi, Wiktorii w Skrzyszowie, U Dziwokich w Godowie i restauracji Gościnny Dom w Rydułtowach. Przejrzałam trochę forum, ale z reguły są to ponad 2 letnie opinie, więc proszę o obecne. Dzięki wszystkim, miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka122
Podnoszę. Wypowiedzcie się proszę na temat Wiktorii w Skrzyszowie, był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
nie byłem,nic ci nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z jastrzebia
a coś o DOMU RETRO ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcvfdsvcfds
Ja tez byłam w domu Retro, dla mnie takie sobie. Niby sala elegancka ale jakoś malo klimatycznie. Jedzenie takie sobie. Najlepsze wesele na jakim byłam odbyło się w Gościncu wodzisławskim, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubajubaju
ja miałam w kwietniu wesele w Wiktorii i było fantastycznie. Genialne i bardzo duuużo jedzenia - plusem jest to, że właściciele poza domem weselnym mają własną masarnię więc wszystkie wyroby są swojskie. Sala duża i piękny ogród (wieczorem ma fajne oświetlenie), w którym zrobiliśmy sobie plener... Jakbym miała jeszcze raz robić wesele to tylko tam. Aha, fajne jest też to (dzisiaj mało spotykane), że nie brali zaliczki (właścicielka ma filozofię, że różnie w życiu bywa i ludziom trzeba wierzyć) a z tego co wiem, to oni mają takie obłożenie, że nawet jak im jakaś para misiąc przed ślubem rezygnuje to oni na 100% ten termin sobie "zalepią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka89
Ostrzegam przed restauracje Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim!!! plusy: - ładny obiekt - ładne otoczenie - dobra obsługa minusy - pokoje o niskim standardzie z wyjątkiem 3 apartamentów - bardzo drogo, zwłaszcza jeżeli chodzi o organizację przyjęć weselnych, "przepłacone manu" - bardzo dużo dodatkowych opłat, dodatkowo płatne to, o czym pracownicy starają się nie informować lub po prostu ukrywać: - alkohole z narzuconą marżą ponad 100 % cały barek około 1500zł - lub korkowe czyli 10zł do dodatkowo naliczane od każdego gościa weselnego - soki i napoje z narzuconą marżą około 200 % np. litr soku Hortex t 10zł, woda mineralna 0,2l to 5zł - tort około 650zł - opłata ZAIKS - 70zł - fontanna czekoladowa to 600zł - dostawki w formie zwykłych materacy materacy - w standardowych umowach bardzo niekorzystne warunku dla klienta np.: - brak gwarancji zachowania ceny zarówno Menu jak i innych produktów tj. alkoholi, soków itd. - okres do rozliczenia całkowitego to 7 dni od dnia organizacji przyjęcia a nie w terminie wskazanym w fakturze. - umowa bardzo nieprecyzyjna bez podania cen soków, napoi i alkoholi tylko na luźnych dodatkowych karteczkach A5 - bardzo wysoka zaliczka 20% wartości menu mnożonego razy ilość gości - właścicielka restauracji oraz pani kierownik bardzo nieprzyjemni, wprowadzają w błąd, w trakcie umowy zmieniają jej warunki, - nie wydają większości jedzenia a to co zostaje wydane jest w śmiesznych ilościach Stanowczo odradzam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leo200
Proszę o opinie na temat Dj T.Kargol i A.Kuzior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
u mojego brata był Kargol i było fantastycznie. ja na swoim też chciałam aby grał, ale niestety był już zajęty (a dzwoniłam 2 lata przed weselem). Dlatego też u mnie grał G.Sobik i rewelacyjnie... nawet lepiej niż Kargol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
u mojego brata był Kargol i było fantastycznie. ja na swoim też chciałam aby grał, ale niestety był już zajęty (a dzwoniłam 2 lata przed weselem). Dlatego też u mnie grał G.Sobik i rewelacyjnie... nawet lepiej niż Kargol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kichanka
u mojego brata był Kargol i było fantastycznie. ja na swoim też chciałam aby grał, ale niestety był już zajęty (a dzwoniłam 2 lata przed weselem). Dlatego też u mnie grał G.Sobik i rewelacyjnie... nawet lepiej niż Kargol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naja88
A ja polecam Gościnny Dom w Rydułtowach. Ale tylko osobom które chcą by ich wesele odróżniało się od tych typowych "przaśnych" przyjęć z tandetnymi dekoracjami i kiczowatym wystrojem. We wrześniu tego roku byliśmy u znajomych na weselu w Gościnnym, jedzenia było dużo (do tego naprawdę dobre - to rzadko się zdarza), obsługa przemiła, kompetentna. Przyjemnie jest być obsługiwanym przez elegancko ubranych kelnerów - wszyscy mieli takie same koszule, krawaty, fartuchy, a nie jak to w innych lokalach - co jeden to z innej parafii. Umieli serwować dania i alkohole - klasa, naprawdę byłam zachwycona i mój chłopak też. Na razie nie planujemy wesela ale jeśli tak to na pewno w Gościnnym Domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie jutro jedziemy oglądać Gościny Dom :) Mam nadzieję, że to będzie to! Jeśli tak to wówczas zrezygnujemy z naszej wcześniej zarezerwowanej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 81
do dziewczyna z jastrzebia Witam Byliśmy na weselu w tym roku u mojej kuzynki. Powiem że byliśmy zaskoczeni obsługa miła - sami Panowie ;) perfekcyjna. Jedzenia dużo. Nawet donosili zimna płyte na nasz stół bo ciągle jej barkowało. Kolejnym fajnym zaskoczeniem była forma kolcaji w postaci grilla na tarasie. Bardzo ciekawy pomysł. ( a nie koleny świniak do krojenia) Reto ma duży ogród co niestyty nigdzie nie rozreklamowane. Jednynie mało ciekawe były ciasta lecz kuzyna mowiła, że sama takie wybrała no coz a bym wybrała inne. MIała tez barma który przygotowywał drinki ,a i głowa po nich bolała bolała hehehe :0 Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka :)
a may mam już zarezewowane w domu retro. Lecze nie mam zaspołu co polecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z jastrzebia
Dzięki Kaja 81 za opinię :). Ja też mam zarezerwowany termin w Domu Retro. Myślę, że to jest fajny lokal . I faktycznie są tam takie świeże pomysłyt a nie te oklepane, króre proponują w każdym innym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforia1989
A czy mial ktoś /był na weselu w domu Ludowym w Pniówku? W gazetach dziennik zachodni itp była reklama, ze za osobę 128zł. Był ktoś w tym roku czy w zeszłym na tamtejszej sali? Jak wygląda? Jak z jedzeniem? Kafelki czy parkiet? Czy jest możliwość noclegu? Co wchodzi w skład ceny? Czy tort, napoje ciastka ciasta są w cenie czy nie? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka827223
DOM LUDOWY - MNIE SIE SALA NIE PODOBA, bylam tam na weseleu i mlodzi mieli wynejete swoje kucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemis85
Wraz z narzeczoną zastanawiamy się nad Rojanką, Koniczynką w pawłowicach i zajazdem u danusi. Wesele do 100osób, najlepiej gdyby były noclegi na miejscu. Jak wyglądają, ceny, nastawienie wlascicieli? Czy ktos maiał wesele w tych lokalach i mogłby opisać sprawy związane z załatwianiem wszystkich rzeczy? jak z jedzeniem, kelnerkami, wystrój sali, i co wchodzi w sklad ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do artemis85
Koniczynka wszystko super, ale wystrój nie każdemu musi sie pdoobać. Jesli chodzi o Danusię to super lokal, wystrój też, miła właścicielka, ładne obejście i wiele dodatkowych atrakcji. Nooo zadecydować musicie jednak sami :) podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
u Danusi chyba nie ma noclegów ale nie jestem pewna,jest też piękny lokal u Iwony w Radziejowie i Arka Jankowice,u Danusi jest trochę drożej ale jest więcej darmowych atrakcji,jest fontanna czekoladowa ,przejazd bryczką,pokaz barmański,pieczony prosiak i nie pamiętam co jest jeszcze,w każdym razie wszystkie te 3 lokale są piękne i jedzonko pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
U danusi sa noclegi i to bardzo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_Lidka
Nikomu nie polecam dworku "Zielone Wzgórze" na Pochwaciu w Jastrzębiu. Ładna sala, w fajnym, raczej odludnym miejscu, ale nie warta swojej ceny. Jak już ktoś pisał - jedzenie. Jest smaczne, ale jest go stanowczo za mało. Ewentualne dopłaty po weselu mogą kosztować naprawdę sporo. Jeśli już zostaje jedzenie - trzeba mieć na nie własne pojemniki - w przeciwnym razie trzeba dopłacić, żeby zostało ono zapakowane. Wejście do kuchni znajduje się... przy parkiecie. Między tańczącymi gośćmi przechodzą kelnerki z tacami... Chociaż obsługa ogólnie jest miła, to... absolutnym SKANDALEM jest wypraszanie gości z wesela! Z wesela jednodniowego, na którym ludzie powinni bawić się przecież do oporu, po godzinie 3 w nocy dowiedzieliśmy się, że kelnerki chcą iść już do domu i powinniśmy się zbierać. Po tym nieprzyjemnym incydencie - nikomu nie polecam. To w końcu zbyt ważny dzień, żeby narażać się na takie nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka12
osobiście u Danusi nie polecam, jest drogo, właścicielka zaoferowała mi gwarancje ceny pod warunkiem ze zapłacę jej ma podana liczbę % ceny. oblicza to w taki sposób ze przelicza 190 zl razy ilość gości i dzieli przez %. w moim przypadku wyszło by mnie to 7 tysięcy samej zaliczki !! nie dziwie się ze oferuje tyle atrakcji skoro bierze od ludzi takie zaliczki. Wmawia ludziom ze to gratis od niej a w rezultacie skoro bierze takie zaliczki to ma czym to opłacić. Byłam zobaczy sale i obejście właścicielka wprowadziła mnie również na zaplecze by pokazać mi jej słynna karoce, zamiast tego moja uwagę przykuł monitoring, ma kamery i obserwuje z ukrycia gości. to trochę nie porządku. może sala i obejście jest piękne ale osobiście stwierdziłam ze nie zrobię z własnego wesela reality show. Polecam salę wrzosy nie jest tak drogo a równie pięknie, jedzenie bardzo dobre i naprawę dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wDniuSlubu.pl
Gdybyście szukały fotografa to polecam: www.wDniuSlubu.pl Mamy piękne plenery w wodzie, w Tatrach i w pałacach. Pozdrawiam Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
Ja u Danusi zaplacilam tylko 500zl zaliczki .. wiec dziwi mnie to ze tobie wyszlo 7000..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka12
owszem, tez słyszałam ze płaciło się zaliczki 500 zl ale gdy tam we wrześniu pojechałam właścicielka powiedziała mi ze aby zachować sobie gwarancje ceny musiałabym jej od reki zapłacić ten % zliczany od ilości gości. termin miałam mieć na rok 2014. Kwota jaka miałam zapłacić to 190 zl od osoby na 1 dzień. Poinformowano mnie również ze jeżeli umowę spisze po nowym roku cena to wzrośnie. Ostatecznie wybrałam dom przyjęć Gościniec na Wrzosach jest równie pięknie płacę nie 190 a 160 od osoby na 1 dzień. Sala jest prześliczna, jedzenie urozmaicone, dobre i nie do przejedzenia. mam wpłacona zaliczkę w wysokości 500 zl jako gwarancja ceny. http://www.wrzosy.wodzislaw.pl/ polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
myszka ale ty głupoty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×