Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Szanowny kolego który oczerniasz właścicieli lokali i ich usługi wiedz że za niedługo dobiorą Ci się do d**y. Zainteresuj się art. 212 kk. Mamy Cię na oku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić dom przyjęć Gonsior w Wodzisławiu piękna i przede wszystkim duża sala, a jedzenie bardzo wszystkim smakowało na moim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
Gonsior...co za banalna kolejna autoreklama :/ ileż można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud konstrukcje stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze opinie dobrze jest pooglądać na FB każdej z firm tam ludzie są mniej anonimowi a tutaj to każdy może wszystko napisać zarówno "autoreklany" jak i dosyć zabawne już do nich komentarze że to są antyreklamy bo może nie koniecznie tylko zadowoleni klienci danych restauracji nikt tego nie wie no i ważna by nie patrzeć na zdjęcia ponaciąganych sal tylko przyjechać i samemu zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poleci ktoś fotografa i kamerzystę? Jakich mieliście na weselu ? Czy warto brać razem foto+kamera, czy lepiej osobno? Wszystko mamy oprócz kamery i foto, ceny są wszędzie podobne. Chodzi nam o sprawdzonych, dobrych i miłych ludzi :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusia2345
Hej, Był ktoś w Parku lesnym u Kaczyny na weselu? CIężko coś o nich znalezc w Internecie, wiec prosze o opinie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinie na forach są nie żetelne wszystkie anonimowe. Wybierz się sama i oceń lokal a nie kieruj się tym co opisuje konkurencja która może zniszczyć wypracowaną przez lata opinie. Po za tym ktoś lubi blondynki a inny brunetki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś tu cicho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dom przyjęć przepyszne jedzenie. Sala dla 20 - 300 os. Na 40 os było 10 kelnerów mało w którym lokalu można coś takiego spotkać oprocz tego nad wszystkim czuwało 4 szefów i ich żony. Mnustwo miejsca do tanczenia Przepienkne ogrody i cudowny wystrój toalet. W toaletach kosze oprorzniane 7 razy w ciągu wesela. Ciepła woda w kranie podczas całej imprezy. Wszystkie alejki doskonale wyzamiatane. W ogrodzie nie znalezliśmy ani jednego papierosa wszystko nabierząco sprzątane. Świetnie przycięty trawnik można powiedzieć jak na stadionie w barcelonie. Do zalet można również zaliczyć możliwość zobaczenia zdjęć sali weselnej w internecie, możliwość zobaczenia sali przed weselem, możliwość otrzymania menu do domu. Wśród atrakcji lokal proponuje gratis taniec szefa kuchni na łyżwach, atrakcyjny plener i zdjęcia z wielbłądem, przejazd mlodej pary z kosciola do sali weselnej na słoniu, lot balonem dookola lokalu. Wszystko zachwycające. Goście polecali i dziękowali. 4 osoby z wesela podpisali z właścicielami umowy ne wesela. Ogólnie polecam ten lokal bo jest najlepszy z lepszych. Nie polecam innych kture może mają lepsze menu i wystroj ale nie są godne polecenia. Dziękuję do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sali na wesele z pięknym i dużym ogrodem jest coś w okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pradziad Dworek nad stawem Zajazd u Danusi Iwona Złota Iglica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się coś dowiedzieć na temat "Dom przyjęć Gonsior"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobało całkiem ładna sala i na pewno najbogatsza oferta minus brak pokoi dla gości ale podobno mają być w tym roku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie też lokal na plus jedzenie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile osob jest ten dom przyjeć Gąsior? 150 wejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neitt
Witam Czy ktoś był w ostatnich czasach na weselu bądź innej większej imprezie w Parku leśnym u Kaczyny w Rogowie? Teren już wstępnie obadałam (wizualnie) i wygląda to dość ciekawie. Bardziej interesuje mnie jednak to co ma do zaoferowania restauracja, ale nie tylko w czasie niedzielnego obiadu (a niestety tylko wówczas mogłabym to sprawdzić osobiście)... Na oku mam jeszcze Dworek Śląski w Raciborzu Krystyna i córki w Czyżowicach Iwona w Rybniku Z góry dziękuję za informacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati00
Witam, Odstąpię termin w Rojance w Żorach. Termin to 17.09.2016 Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt: mati-00@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chętnie poznam opinie dot. Sali u Gąsiorów. Interesuje mnie tylko jedzenie, czy dobre i dużo. Sala i obejście przepiękne. No ale nie byłam i nie jadłam tam, ani nikt ze znajomych więc nie wiem, czy warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie trochę z innej beczki. Możecie polecić mi jakiś dobry catering z Jastrzębia i okolic. Chodzi o catering na komunię. Kompletny - obiad, ciasta, torty, zimna płyta, kolacje. Gdzie jest dobre jedzenie i gdzie mnie nie oszukają na ilości :) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek12
Fantastyczne lokale znajdziesz tu: http://www.gdziewesele.pl/Jastrzebie/ Wszystkie godne polecenia, naprawdę warto, w większości przemiła obsługa i pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłaś tam ale sala i obejście przepiękna... pozdereczko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi ta sala pachnie wiochą i tandetą:) a te cudo wokół to czysty kicz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maiłem catering od Gonsiorów i był naprawdę pyszny sali natomiast nie widziałem jedynie na FB u nich. Jeśli chcesz sprawić to też sobie zamów ja płaciłem 30zł od osoby a to nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś może coś powiedzieć na temat SALI DIAMENTOWEJ hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich polecam dom weselny Twins Stars w Wodzisławiu Śląskim miałam wesele w zeszłym tygodniu Kelnerki super jedzonko swojskie i bardzo dobrze doprawione co rzadko się zdarza i bardzo duży ogród daleko od drogi polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna sala na wesele w Biłgoraju - polecam urocze miejsce, Hotel Sitarska - miałam tam wesele i było cudownie, zarówno samo miejsce, jak i obsługa itd, Hotel godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam był ktoś w domu przyjęć gama ? może mi coś o tym napisać jakie ceny jaka obsługa i jedzenie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neitt
Sala wybrana - Dworek Śląski w Raciborzu. Wesele na mniej niż 100 osób, między innymi właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na dworek (przy większej ilości gości nie polecam). Zdjęcia na stronie są już nieaktualne, ponieważ salę w ostatnim czasie odmalowano, nie jestem pewna koloru, w każdym razie zrobiło się dużo jaśniej, bardziej "glamur" ;-) Oferta też bardzo ciekawa. Jesteśmy już po podpisaniu umowy i chyba żadnych kruczków w niej nie wyłapaliśmy. Jednak 100% pewność czy będzie naprawdę jak w bajce będziemy mieli dopiero dzień po uroczystości. Na pewno wówczas znowu się odezwę. Plus za bazę noclegową na miejscu (chociaż dla części gości i tak trzeba będzie poszukać jeszcze czegoś innego) Minus: brak ładnego obejścia (sam budynek bardzo ładnie się prezentuje) i placu zabaw dla dzieci - są niby jakieś huśtawki, ale nawet ten teren nie jest ogrodzony.... Inne sale, które odwiedziłam w kolejności dowolnej: 1) U Kaczyny - kto był i widział to wie, że obejście mają ogromne i przepiękne... Niestety ma to też drugą stronę medalu: przy pięknej pogodzie goście mogą Ci zniknąć z imprezy i wierz mi, znaleźć ich później może być ciężko ;-) Salę są dwie: jedna kameralna do ok. 50 osób, druga z kolei ogromna i w dodatku jakby dwupiętrowa (na balkonach można ustawić stoliki i pozostawić salę jedynie do tańczenia). Polecam jeżeli ktoś zaprasza naprawdę duużoo gości, w innym wypadku po prostu można się na tej sali "zgubić". Dostępna jest naprawdę bardzo duża baza noclegowa, a Młoda Para dostaje w cenie przejazd bryczką. Na tle innych sal cena wydaje mi się wygórowana w stosunku do tego co się oferuje. 2) Krystyna i Córki - najpiękniejsza sala ze wszystkich jakie oglądałam. Nie ma zbyt dużego obejścia, ale jest coś w rodzaju ogrodu zimowego gdzie można sobie odpocząć od hałaśliwej sali oraz malutki plac zabaw. Cena (jeżeli dobrze pamiętam) to ok 160 zł. Alkohol i soki we własnym zakresie. Menu jako takiego nie ma, chyba się ustala indywidualnie... 3) Iwona w Rybniku - gdyby nie brak bazy noclegowej to by był nasz wybór. Sala bardzo ładna, niezbyt duża (myślę że 150 osób to max), wydzielony podest dla zespołu czy DJ. Fontana czekoladowa w cenie. Bardzo ładne obejście i niezbyt duże (wystarczy krzyknąć z tarasu, raczej wszyscy usłyszą, że trzeba wracać :-) ) Przy ładnej pogodzie dla Pary Młodej jest przewidziana sesja zdjęciowa w łódce, która pływa po stawie. Duży plus dla Menadżerki za profesjonalne podejście - jedynie ona (oraz bardzo miła Pani z Dworku Śląskiego ;-) )były naprawdę porządnie przygotowane do spotkania mając ze sobą foldery reklamowe itp. Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam przyszłym Młodym w podjęciu decyzji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×