Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość depressed now
niech idzie chłopie! podobno faceci ginekolodzy są delikatniejsi... naprawdę, i co z tego , żę ginekolog zobaczy coś co niby przysługuje tylko Tobie??? Ona to robi dla swojego zdrowia przecież...puść ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś człowieku normalny??????weź się ogarnij! ja tam chodzę do faceta ginekologa od 6 lat bardzo inteligentny człowiek po uniwersytecie jagielońskim dlatego tam poszłam,to jest badanie a nie coś przyjemnego wyobraź sobie jakby kobieta zaglądała ci do hmm.to byś się podniecał???nie rozumiem tego zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jesteś człowieku normalny??????weź się ogarnij! ja tam chodzę do faceta ginekologa od 6 lat bardzo inteligentny człowiek po uniwersytecie jagielońskim dlatego tam poszłam,to jest badanie a nie coś przyjemnego wyobraź sobie jakby kobieta zaglądała ci do hmm.to byś się podniecał???nie rozumiem tego zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet38
moja żona chodzi wyłącznie do ginekologów facetów i bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos_tam_sobie
no ja nie wiem czemu faceta obrazacie. zapewniam , ze jego poglad na te sprawe nie jest odosobniony. poza tym ktos tu gadal o kostiumie kapielowym, otoz prownanie calkiem nieudane. po pierwsze , sama pozycja przy badaniu jest troche , ze tak powiem upokarzajaca, po drugie wkladanie paluchow, wziernikow itp , po trzecie facet to zawsze bedzie facet i jest zasadnicza roznica ze spojrzeniem w oczy ,a spojrzeniem miedzy nogi. niby genitalia taka sama czesc ciala jak wszystkie inne no ale te male niby :). ja w kazdym razie rozumiem goscia i nie zamierzam nikogo obrazac i oceniac. ale genitalia wiaza sie z najbardziej intymna czescia czlowieka i jego zyciem seskusalnym, a skoro to co wydaje sie byc takim wyjatkowym i tak dalej jest wystawiane na widok innego faceta, wiec co mi zostaje ? nie bede tu moze wnikac dalej w temat ale powiem jedno, ze po pierwsze nie powinno sie nikogo oceniac ze wzgledu na taki czy inny poglad , po drugie na proste wyrokowanie i ocene sytuacji bo jak to mowia filozofowie , niewiele jest pewnikow na tym swiecie. no co mi na koniec przyszlo do glowy, a wiec zalozmy pierwszy raz kobiety z mezczyzna , to niby takie wyjatkowe itd ale zalozmy , ze wczesniej przed tym pierwszym razem byla u ginekologa faceta. no wiec co , juz paluszki miala w pochwie, pochwe wystawila do przegladu wiec jaki to pierwszy raz :) . no i mozna sobie tak pofilozofowac w nieskonczonosc ;). a poza tym wszystkim zwiazek dwojga ludzi to jest pewien uklad z pewnymi zasadami , ktore to zasady ustalaja obie strony a nie ludzie z forum internetowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny cynik
Paranoja! Oczekiwać po forum, że ludzie się zlitują :-) Tutaj to tylko sami wyzwoleni i nowocześni co to obnoszą się ze swoim zdaniem, że nie płeć lekarza, a fachowość. Oczywiście dokopali Ci i pewnie dobrze, bo to problem Twój i Twojej dziewczyny, a nie szerokiego forum. Paniom pewnym profesjonalizmu proponuję wybrać się na jakąś zakrapianą imprezkę z udziałem lekarzy :-) Ciekawe rzeczy tam się w konwersacjach przewiajają. Wykrywanie nieistniejących chorób u atrakcyjnych pacjentek, żeby umawiać się co tydzień :-) przekazywanie innym kolegom, bo to jest wybitny specjalista. :-) Ech życie to nie bajka to bitwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula223
A mój chłopak był u urologa u kobiety i muszę przyznać ze dziwnie się czułam że nie poszedł do mężczyzny. Co chcecie to mówcie ale go trochę rozumiem. Ja chodzę do kobiety ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vortex
Wy jestescie pierdolnieci wszyscy, chlopak mial problem a wy zamiast mu to normalnie wytlumaczyc go wysmiewacie. Udowadniacie tym samym ze jestescie gorszymi pojebami niz jego pojebane mysli :) Moja dziewczyna ostatnio tez byla u ginekologa pierwszy raz i coz.. Kazdy wyrostek taki jak np. ja ma glupie mysli.. Bez wzgledu na to jacy jestesmy tak bylo i bedzie.. Wytlumaczylem sie ze to dla jej dobra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem masz problem
ale ze sobą :o twoje podejście jest dziecinne lekarz to specjalista, dla niego widok kobiecych narządów rodnych to codzienność i zapewniam Cię, po tylu latach praktyki specjalnie go nie rusza to co widzi :o a poza tym idąc †woim tokiem rozumowania, są jeszcze ginekolożki o preferencjach homoseksualnych :P i co? jak to sprawdzisz? a już teraz zastanów się czy w przyszłości nie będziesz mieć problemów w przypadku, gdy Twoja dziewczyna: - pójdzie do masażysty/tudzież trafi się masażystka preferująca kobiety :o - podczas porodu,przy którym np. z powodu komplikacji (odpukać) będzie obecny chirurg, a nawet jeśli nie to zawsze może się trafić położna preferująca kobiety :o - pójdzie kiedyś na zastrzyk w d•pę, a pielęgniarka okaźe się preferującą kobiety :o aha i nie zapomnij zabronić jej wizyt u okulisty, wiesz od takiego głebokiego patrzenia w tęczówki można się zakochać :o już teraz najlepiej daj jej spokój, znajdzie sobie dziewczyna kogoś ze zdrowym podejściem do źycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze nie martw się o to że twoja dziewczyna chce iść do ginekologa faceta, przecież to jest normalne. A to, ze ty nie możesz się z tym pogodzić to wydaje mi się jesteś bardzo o nią zazdrosny!!!! Powinieneś się zastanowić się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak facet idzie do seksuologa lub ginekologa do kobiety to żona/dziewczyna ma też mu tego zabraniać??? Troszkę do dla mnie dziwne i bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaki jebnijcie się w te
wasze głupie łby, zdrowie jest ponad wszystko najważniejsze... jak będzie zaawansowany rak szyjki macicy, to kant dvpy możecie rozbić wasze wstydy zasrańce niemyte, i chorobliwe zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzieci mają problemy że pójdzie do faceta ginekologa a ten napewno z braku innych przyjemności w życiu od razu się z nią prześpi co za barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor smarku jak pragniej
czystej dziewczyny, to ją umyj i wyślij do spowiedzi...........a nie do ginekologa....hahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ale czym się podnieceć autor to dzieciak który nawet nie ma pojęcia co to cytologia i do czego służy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor, weź sobie posłuchaj happysad, piosenki Łydka, dziewczyna wydryluje ci ten głupi rozum i otoczy sprężystą łydką to może zmądrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
ale sie usmialam jak to przeczytalam...ludzie jakie wy macie mysli....hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny twierdzą że ginekolog tyle się na ogląda że nic na niego już nie działa A to bzdura (no chyba że impotent) Większość facetów w internecie ogląda kilkanaśćie cipek dziennie i zawsze działa. Swoją dziewczynę poprosiłem aby poszła do kobiety Po co jakiś stary dziad ma ją obmacywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróćcie się do przedszkola
swąd palącego się ludzkiego ciała podczas wypalania nadżerki jest z pownością niezwykle podniecający tak samo jak oglądanie kilka razy dziennie zmian grzybiczych i rakowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróćcie się do przedszkola
w tym sęk, że w naszym zacofanym kraju małolatki prawie nie chodzą do ginekologa większość kobiet trafia do lekarza w Polsce zwykle z jakimś zaawansowanym schorzeniem albo z ciążą i nic dziwnego skoro zadają się z takimi niedorozwiniętymi osobnikami płci męskiej, bo mężczyzną trudno takiego niedojrzalca zazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróćcie się do przedszkola
dla twojej informacji: jak badają kobiety-ginekolodzy to najczęściej bardzo boli - Czy wolisz, żeby twoją ukochaną bolało badanie, aby tylko zaspokoić twoją obsesję? "Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." -- Stanisław Lem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury piszesz Pierwszy raz była u kobiety i do tej pory tam chodzi i nie narzeka idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzęś jeden topik już ci
nie wystarcza oszołomie? Idź lepiej pilnowac tej swojej dziewicy bo ci jeszcze rogi przyprawi! Ble!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróćcie się do przedszkola
Stanisław Lem to wielki chłowiek, szkoda, że taki niedoceniany w ojczystym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×