Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marthe

i CO DALEJ???

Polecane posty

a znacie moze jakas ksiazke o tym co w jakiej kolejnosci wprowadza sie do diety dziecka? bo pytalam w kilku ksiegarniach i nie bylo, a poki jestem w pl to sobie kupie i poczytam, zeby potem klopotu nie miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike a sumalas w koncu o co mi chodzilo z tamtym tematem???:) po prostu Julka - a szukalas w internecie???tam powinno byc wiele informacji na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantonea przyszlam na gotowe, myslalam, ze mi rzucicie jakis sprawdzony tytuł ale ok- jak to mowia- google nie gryzie, wiec poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- tak - ale ktoś kto nie czytal tego topiku by nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia ja mam taki poradnik z gerbera. dostalam od nich w paczce. napisz do nich to powinni ci wyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia laptop jej sie zepsul. jakis zalisiacz sie jej spalil czy cos i oddali go do naprawy. Rozmawialam z nia w zeszlym tygodniu i powiedziala ze jak tylko naprawia to napisze. pozatym znalazla prace :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to jej napisze dzis meska zeby sie z tob skontaktowala... nie wiem czy ma jakis dostep do komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kórcze a mnie sie wczozoraj rzelasko spalilo.Normalnie wsadzilam wtyczke do kontaktó cos tczasnelo i sie kabel podpalil a gura prazowania trzeka:(Morze mi kturaz z waz porzyczyc rzelaska na jeden dzien?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - a maz na pare i z pluciem na odleglozc?acha i mósi byc z torbozapalaczem innego nie chce.Jak ci sie nódzi to morzesz pzyjehac i mi poprazowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantonea to juz
smieszne nie jest przesadzasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×