Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja sie zapytammmm

kiedy dziecko w brzuchu uklada sie juz w pionie a nie poziomo???

Polecane posty

Gość i ja sie zapytammmm

na ostatnim moim usg 14tc maluch lezal poziomo kiedy przekreci sie w pion ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaaarta
14 tydz. to jeszcze poczatek...jeszcze sie ułozy ;) ja jestem w 36tyg a Mała lezy poziomo (brzuszek jest tak wypięty) i nie wiem jak to mozliwe, gdyz na ostatnim usg Malutka podobno była ułozona dobrze glowka do dolu.Zastanawiam sie czy lekarz mógł sie pomylić-ma stary sprzet.Dziewczyny jaki mialyscie brzuszek pod koniec ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze jak mialam usg w 22 tc to maluch byl poziomo ale lekarz powiedzial ze na tym etapie dziecko zmienia pozycje wiele razy dziennie. za to w 27 tc poczulam ze maluch jest do gory nozkami (czkawka na dole i kopanie nóżkami w wątrobe-nie mialam wątpliwości) i tak juz zostal do porodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 22 tygodniu mialam robione usg i maluszek lezal w poziomie, glowka po prawej stronie i jak narazie caly czas czuje tak samo jak wtedy, czyli sie nie przekreca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 14 tyg to dziecko lezy jak mu sie podoba :) w 1 ciazy w 22 tyg moj maly lezal tylkiem do swiata a w 25 lezal juz glowka do dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze 18 tydz i ostatnio na usg maluszek lezal poziomo, ginkowi wylaczyl sie monitor i powtarzamy usg po 3 minutach to dzieciaczek lezal juz w pionie. Lekarz mowil, ze moze tak sie na tym etapie krecic bo ma mnostwo miejsca :) moj byl bardzo zwawy bo nie mozna go bylo wymierzyc ostatnio. Krecil sie w kolko, komicznie to wygladalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×