Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Companero

Równouprawnienie kobiet to przesądy. Jest XXI wiek. Skończmy z tą bzdurą

Polecane posty

Gość potwierdzam
i prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJHN
HAHAHAH NO MIKKE TO POJECHALES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa faceci silniejsi, mdrzejsi itd jasne wmawiajcie sobie a faceci wymyślają bo siędza cały dzień na dupie, nie martwiac sie o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote przywalic takim meskim, szowinistycznym swiniom! grr.. wara od kobiet.. tacy nie zasluguja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn korwina
ale obadajhcie typ wszystk argumentuje, czyli prowadzac konstruktywna rozmowe ktora do czegos prowadzi to chyba ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy równouprawnienie! Kobiety do kopalni raz dwa! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukrywam sie przed policja
jakie kur.. rownouprawnienie przecież faceci to brakujace ogniwo ewolucji miedzy nami a szympansami :classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeneek
nie dosc ze slabe to jeszcze glupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
ja tam mysle ze inteligecja kobity nie odbiegaja, mzoe nie podejmuja ryzykownych decyzji ale na ogół sa madre i to mnie w nich najpbadziej kreci. nie tam jakies plastikowe pazury czy huj wie co. laska w towarzystie powinna umiec sie wysłowiec, mowic zeczoro na temat i kulturalnie. a nie kak wiesniary w dresach . my byli my widzeli idziem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja nie dobiegają...?.....to powtórze po Korwinie.....ile protzent wynalazków na świecie jest dziełem kobiet?:classic_cool:Wiem, wiem, zaraz mnie zjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utopijny cynik ale swój chłop :) sądząc po komentarzach kobiet - facet ma rację bo tylko piana z geby zamiast jakichklolwiek logicznych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
dane procety pierdoleni. a mozet ojest spowodowane szufladkowaniem kobiet. mzoe to temu ze siedzia w domu isa wielokroc skazane na wychowywanie dzieci, jedno po dógim np 3. Żydzi naród podobna bardzo madry i intelig. obadajcie jak oni sie mnoaz baby majak po 12 dziecii jak ona moze cos wiedizec jak tylko siediw domu i wychowouje małe łódzkie żydeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
co prawda to prawda gkorwin kozacko aruumentuje, obadajcie jak sie zajakała i zapluł nie wspomne o spalonym buraku ta laska co prowadzi z jagielskim. ciekawe jak by gadał z monika olejnik albo z ta co tak smiesnzie sepleni. one czasem umieja dopierdolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli uważasz, że kobieta nie ma czqasu, bo wychowuje 12 dzieci,,,,to równie dobrze facet nie ma czasu, skoro siedzi cąły dzień w robocie harując na tę gromadke.A nawiasem mówiąc: inteligencja nie równa sie wiedza.....to szybciej umiejętnośc jej zdobywania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gópie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logiczne argumenty? :D przeciez ten temat byl juz walkowany miljony razy na roznych forach/stronach! argumenty nie sa wam znane?! :D a historia pozycji kobiety w spoleczenstwie? kobietom nawet nie wolno bylo przez dlugi czas sie uczyc, a co dopiero prowadzic badania i tworzyc wynalazki! a wmawianie ludziom przez lata przez kosciol o rzekomym przeznaczeniu kobiet (dzieci, dom) i stale utrwalanie tego to nic?! faceci, poczytajcie najpierw troche, bo mi sie tu pisac wszystkiego nie chce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeneek
ale kobietom juz od dawna wolno sie uczyc, zdobywaja wyksztalcenie, pracuja jako naukowcy... tylko co z tego, skoro największe postepy w nauce dokonuja sie dzieki mezczyznom? kobieta w laboratorium moze co najwyzej myc probowki albo sciarac kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, obudź się mamy 21 wiek a nie średniowiecze :) kobiety mają takie same mozliwości jak faceci , a mimo to większośc z nich za życiowy cel uznaje znalezienie faceta który będzie je utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież cały XIX i XX wiek kobiety mają dostep do edukacji jakoś nic nie wynalazły.......no nie umieją no... nie mają ścisłych umysłów....czemu tak z tym walczycie laski? To czysta prawda jest przecież:oPo prostu kobiety NIGDY nie dorównaja facetom w pewnych dziedzinach i vice versa....tylko że jakos faceci nie robia z tego wielkiego halo.Nie przez przypadek istnieją 2 płcie, po to żeby sie wzajemnie uzupełniały, a nie żeby na siłe upodabniały sie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeneek--> no sory...ja akurat w labie robie cos wiecej niż czyszczenie probówek...nie przesadzaj:D;) nie mniej jednak jestem świadoma, że Nobla nie zdobedę, bo jestem na to zwyczajnie za głupia 🖐️. Zostawiam pole do popisu mądrzejszym ode mnie i wcale mnie to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeneek
bez obrazy Pozdro :) jestes tu chyba jedyna obiektywna kobitą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolno i zdobywaja, ale stereotypy nadal panuja. wplyw kosciola nadal ma sile. tradycjonalistyczne wychowanie dzieci w rodzinach ciagle jest praktykowane. bardzo wiele czynnikow ma wplyw na czas, w jakim zmiana pozycji kobiet w spoleczenstwie i postrzegania ich miejsca w nim przez ludzi sie odbywa. mezczyzni mieli bardzo duzo czasu, mieli wlasciwie od poczatku nieograniczone mozliwosci, a z czasem maja jeszcze wieksze. pozycja kobiet w swiecie sie dopiero umacnia. napisalabym 'zobaczymy za kilka wiekow', ale nie my niestey doczekamy tej chwili, w ktorej jasnym bedzie, ze kobiety biora gore nad facetami. :classic_cool: idz spac zeneek, bo przypisywac sobie czyjes osiagniecia, ze wzgledu na jednakowa plec, kazdy kretyn moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niby pozycja kobiet sie umocniła przez ostatnie 50 lat ? od czasów emancypancji w USA nic nie drgnęło. po prostu umysły obu płci są zupełnie inne, dlatego np. na mechanicznym na polibudzie są sami faceci, a na polonistyce na uniwerku same kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeklejam z bardzo ciekawego artykułu:– Kobiety ponad 20 razy rzadziej niż mężczyźni dokonują wynalazków. I na ogół ich wynalazki są mniej wartościowe od wynalazków mężczyzn. Dlaczego tak się dzieje?– Feministki uważają, że gdyby nie było historycznie uwarunkowanego i utrwalonego w obyczajach podziału ról społecznych na męskie i kobiece, gdyby na kobietach nie ciążyło piętno płci słabszej, więc gorszej, to osiągnięcia kobiet i mężczyzn we wszystkich dziedzinach byłyby mniej więcej jednakowe, co zapewne dotyczyłoby również wynalazczości.– Czy feministki mają rację?– Nie, mylą się. Świadczy o tym chociażby porażka systemu wychowania dzieci i młodzieży w izraelskich kibucach, gdzie bardzo dbano, aby nie było żadnych różnic w traktowaniu chłopców i dziewcząt. Oduczano ich od patrzenia na świat i myślenia w sposób charakterystyczny bądź to tylko dla chłopców, bądź tylko dla dziewcząt. Wyznaczano im identyczne zadania, jednakowo ich oceniano, skłaniano do uprawiania tych samych sportów. Stwarzano im pod każdym względem równą szansę rozwoju i przyszłej kariery zawodowej. I cóż się okazało? Oto około 80% kobiet wychowanych w kibucach wybierało zawody i postawy życiowe typowo kobiece, a chłopcy najlepiej czuli się w rolach typowo męskich. Nie lekceważę znaczenia czynników historycznych i kulturowych, które narzucają i umacniają stereotypy w postrzeganiu różnic między kobietami i mężczyznami. Ale usunięcie tych stereotypów na pewno nie sprawiłoby, że myślenie i preferencje obu płci stałyby się identyczne. Te różnice wynikają bowiem z odrębności biologicznej, a szczególnie z różnic w budowie i funkcjonowaniu mózgów mężczyzn i kobiet.niuł brend--> to co piszesz to typowe konserwatywno-feministyczne brednie bez poparcia. Takie pobożne zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
Przecież logiczne że kobiety nie będą wykonywać męskich zajęć (wykluczam te do których potrzebna jest siła fizyczna) bo po prostu nie są do tego przyuczane. Większość rodziców zachowuje się w taki sposób, że ojciec nie uczy córki takich rzeczy jak majsterkowanie, czy naprawianie zawiasów (bo gwoździa to każdy wbije) natomiast matka syna we wszystkim wyręcza. Synuś jest później nauczony, że brudne rzeczy rzuca się w kąt a one same wracają do szafki wyprasowane i czyste. Dlatego w dorosłym, życiu nie docenia prac domowych i uważa je za rzecz babską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×