Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

jezuuuuuu a ja zagadalam sie na fonie z moja ciotka :D fajna z niej babka :D najlepsza kumpelka i przyjaciolka :D a jak sie spotkamy to i wychlamy i zapalimy i na dyske w Polsce pod reke lazilysmy czasem :D heheh fajnie ze sa tacy ludzie ...w jej wieku chcialabym byc taka mlodziezowa jak ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zagadalam sie z kolezanka .... zaplanowalysmy w czym mam juztro isc :) wszystko obgadane :) napilysmy sie drinka przez telefon i nie zauwazylam nawet jak sir zrobila niemal 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczynki ..jeszcze zaczytalam sie w topiku o najgorszym sexie w zyciu :D ale sie usmialam :D Swinkowa powodzenia jutro :D daj czadu :D pappaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il__girl
Hej dupcia co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlsnie z nim gadalam, mowil, ze nie ma czasu i wogole....ale wyszlo, ze wieczorem, jak wczesniej wroci, to do mnie zadzwoni i pojdziemy sie napic .... w co ja sie ubiore, stroj w pracy mialam dopracowany, ale na wieczor......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratujcie, nie wiem co robic. Nie jestem jakas tam rasistka ale ta dziewczyna co ma do mnie sie przeprowadzic jest czarna. Nie wiem co robic. Moj M mi odradza bo to nigdy nie wiadomo jak to jest z afro-amerykanami. Fuck nie wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dziwnie...ja tez nie jestem rasistka w sumie to bym sprobowala pewnie....ale najlepiej to itak bym Polki szukala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, Homerkowa wiec sie zastanawiasz, mowisz? Ja mialam kiedys czarna spollokatorke i byla w porzadku, moze nawet za cicha, pracowala w bibliotece i za duzo sie nie udzielala. Kurcze, nie mozna Ci za bardzo doradzic, bo sie nie widzialo tej \"Twojej\" laski. U mnie to wszystko zalezy w takim wypadku od pierwszego wrazenia, bo okolo 6 lasek splawilam przed tym jak ostatnia wspollokatorke znalazlam. Hmm, jesli ta Twoja laska sie wydaje wporzadku to powinnas sprobowac, jesli nie, ciezko Ci ja moze byc splawic skoro juz depozyt Ci dala o ile dobrze pamietam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Homerkowa, nic na sile. Jak nie chcesz to sie nie zmuszaj. Mam nadzieje ze nie wydalas depozytu. Oddaj jej kase i powiedz ze koleznka sie wprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa tylko uwazaj bo moze cie posadzic o dyskryminacje na podstawie rasy i wziac do sadu. Poczytaj sobie o Fair Housing Act: http://www.hud.gov/offices/fheo/FHLaws/index.cfm http://www.fairhousinglaw.org/ \"Fair Housing. It\'s not an option, it\'s the law\" Pracowalam kiedys w Housing (HUD), uwierz mi nie chcesz miec takiego problemu, szczegolnie ze wzielas juz deposit od niej i nagle zrezygnowalas jak ja zobaczylas. Trzeba bylo sie najpierw umowic na rozmowe i powiedziec ze interview\'ujesz potencjalnych kandydatow na wspollokatorke i ze do niej zadzwonisz jak ja wybierzesz. A teraz masz klops. Zycze powodzenia. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa , a ja ci powiem tak: przed przyjazdem do US nie bylam rasistka, ale Ameryka mnie pod tym wzgledem zmienila. Po prawie 5 latach tutaj jestem do nich uprzedzona, za duzo bylo roznych zdarzen i nieciekawych sytuacji.. Ja bym sie nie zgodzila, zeby z nia mieszkac, no ale to Ty musisz podjac decyzje swinkowa - i jak bylo?? il-girl - jak w nowej pracy, znalazlas cos jeszcze na part time?? mielismy pojechac dzisiaj na canoeing, ale pogoda nie za bardzo, bedzie padac :( a nic tam, przelozymy na przyszla sobote pozdrowienia dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No depozyt mi przyslala, tego czeka nawet do banku nie zanioslam. Ja jej nie widzialam na zywo bo ona jest z kansas City. O zdjecie prosilam kilka razy ale wlasnie za kazdym razem a to nie mam, a to nie na swoim kompie pisze. Ona to chyba zrobila specjalnie, No nie wiem, glupia sprawa ale serio boje, ja pracowalam z czarnymi i nie darze ich sypmatia; wiem ze to rasizm Z nia jeszcze umowy nie podpisalam, mialam to zrobic jak ona przyjedzie do Chicagom tylko emailami sie wymienialysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa w sumie to nawet nie wiesz czy ten czek wyplacalny jest...ale faktycznie glupia sprawa A kiedy ewentualnie mialaby sie wprowadzic???? Wlasnie najlepiej to zawsze zobaczyc jest na zywo i pierwsze wrazenie chyba najwazniejsze??? A gadalas z nia na fonie???? bo po glosie juz idzie poznac czy czarna czy nie. Mi kiedys czarny ukradl gps z samochodu wrr ...bylo widac pozniej na kamerze ze to byl czarny i taka zla bylam wyklelam ich za wszystkie czasy...ale za kilka godzin zmienilam zdanie bo jak wracalam do domu to policjant mnie zatrzymal heheh...czarny...i dziekowac Bogu tylko ze puscil mnie tylko z ostrzezeniem :D ale strachu sie najadlam na tym moim polskim prawku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska odebralam maila..dzieki wielkie za informacje..choc nie ukrywam ze to troche mnie zalamalo i skomlikowane jest :( Moj znajomy tez robil kiedys w IL i tez jezdzil biedak wykosztowal sie a na prawko sie nie doczekal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa, zrob jak uwazasz,ale nie sugeruj sie kolorem skory.. nie wiem dlaczego uwazacie ich za innych, to tacy samo ludzie jak my,maja tylko inny kolor skory. Krasc kazdy moze i polak i murzyn i chinczyk.. to njie kolor skory, to kwestia osobowosci. A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia jasne ze masz racje..zgadzam sie w 100 procentach...ze to jaki czlowiek jest nie zalezy od koloru skory a swoja historie akurat przytoczylam bo mi sie przypomniala akurat :D Swinkowaaaaaaaaaa!!!!!! jak tam po randce biznesowej???? Hormony puscily czy na wodzy???? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, co na to poradze ze nie lubie afro-amerykanow. Nie mam dobrych wspomnien zwiazanych z nimi. Raz bylam w dosc niebezpiecznej sytuacji na poludniu Chicago. Zaparkowalam sobie normalnie na ulicy no ale wychodzilo na to ze to miejsce nalezy do kogos innego. Ile sie strachu najadlam, zostalam wyzwana od bitch, whore, ... porysowali mi auto no i sorry ale zebym nawet nie wiem jak chciala to sie do nich nie przekonam. Moze ona jest inna ale co bedzie jak nie. Same wiece jak z nimi jest. Cokolwiek nie powiesz to oni i tak beda uwazac ze ich dyskyminujesz z powodu ich koloru skory Ja jestem rasistka i sie do tego przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A np jak ona nie bedzie mi placic to co? Tez nie bede mogla jej wyrzucic bo poda mnie do sadu o dyskryminacje? Oni sa chorzy na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro ze cie cos rakiego spotkalo homerkowa,ale to tez nie znaczy ze kazdy murzyn taki jest:) no nic.. kazdy ma prawo do swoejgo zdania... Z tym ze teraz mozesz miec problem z odmowieniem tego mieszkania.. moze sprobuj z ta dziewczyna pogadac "po ludzku"? tylko nie tak od razu jak Ci zdjecie poslala. Powiedz np. ze twoja kuzynka czy ktos z rodziny znalazl sie w trudnej sytuacji mnieszkaniowej i nie mozesz odmowic osobie z rodziny pomocy. pzrepros,odeslij kase, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie bedize ci Ci placic to na pewno nikt cie nie posadzi o dyskryminacje. Ktos kto niepalci za lokum nie moze tam mieszkac. Wiem ze jestes zdenerwowana, ale jak nic nie wykombinujesz polecam sprobowac:) moze nie bedize tak zle i ona okaze sie mial dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia, dokladnie tak chce zrobic. Przeporsze ja, odesle jej kase, moge jej nawet dozucic 20$ za overnite mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - wyslij jej kase i to jak najszybciej, overnight'em i poweidz, ze ktos z rodziny przyjezdza, dowiedziala sie wlasnie w weekend i tyle. Przeciez nie masz z nia zadnej umowy, a mieszkanie jest twoje, wiec masz chyba prawo decydowac kogo bierzesz pod swoj dach. nadia - jak mala?? swonkowa - wcielo cie na dobre :D aero - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datelove
Hej! Prosze bardzo Was o radę. Przebywam tymczasowo w Usa,chcę tutaj zrobić megazakupy.Większość rzeczy chcę kupić przez intenet.Mam konto w amerykańskim banku,ale niestety mam tylko kartę debetową.Czy mogę nią płacić w sklepach online czy musi być koniecznie kredytowa? p.s.Gdzie najtaniej kupić perfumy(może doradzicie mi też sklepy stacjonarne)? Dziękuję Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Jak tam weekend? Ja bym powiedzialam Homerkowa ze kto z rodziny przyjezdza i juz. I odeslij czek. Co do zakupow przez Internet to nie wiem, bo nigdy debetowej nie uzywalam, ale wiem na 100% ze przez telefon mozna debetowa placic, wiec nie widzie problemu czemu nie na necie. Co do perfu, to ja kupuje w CVS. Mam karte \\tego sklepu i czesto so kupony. Perfumy za 49.99 kupuje za 19.99. Ale to trzeba miec czas czekac na ich promocje i twedy kupic uzywajac tego kuponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy tak mi sie wydaje ze to debetowa bo kredytowa to co miesiac trzeba splacac a ja nie splacam bo na biezaco czardzuja mnie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja perfumy kupuje w Macys ale tam chyba najtaniej nie jest ....tanio mozna kupic w marshall albo tj max ale nie zawsze dostaniesz to co szukasz :D Hej Karola...swinkowa cos zarandkowala dlugo bo nie pojawia sie :D a u mnie odpoczynek i zakupy dzis byly..polatalam po molu troche pokupilam dopijam piwko i ide spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×