Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

he he... to jak o sexie i wibratorach to ja sie dorobilam takiego fioletowego :D ale sama go nie uzywam bo tez nie mam takiej potrzeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jakze sie ciesze,ze tu do was trafilam:)-ba ja tez mam malego zwierzaczka-chomiczka:) tak dokladnie to panne chomiczke:) jest bardzo zlosliwa,gryzie,gryzie wszystkich i wszystko!!!ucieka...i czasem to mam ochote ja scisnac mocno,az za mocno by jej galy wyszly.....ale glupia jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - a moze mnie wezmiesz do siebie? jak bedziesz mnie rozpieszczac to moge nawet i miauczec ;) zartuje co do dzieci to dziwna nie jestes. ja nigdy nie bylam jakas szczegolna wielbicielka dzieci a pozniej chcialam juz miec ale jednoczesnie sie balam. dopiero teraz jak mam swoje dziecko to od razu zapalalam miloscia do wszystkich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - ja mialam tez ciezki czas zwiazkowy. w ogole mialam ochote wszystko pierdzielnac w pizdu i isc w swoja strone, ale podly nastroj nie pozwalal bawic mi sie z fioletowym . :D ciezkie okresy sie zdarzaja i przechodza, oby u Ciebie szykbo przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kota jak juz wiecie...... i moj chlopak jak kota sie marcowala chcial ja zlapac i zabic , i jak sie schylal po biedactwo to przyrabal glowa w termostat na scianie i rozcial na pol glowe.....zrastala sie 3 miesiace! nim bedziez fantazjowac o zabiciu zwierzecia pomysl 3 razy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 4 letniej calineczki - ja tez sie ciesze ze tu trafilam chociaz ja mam tylko rybki :) ale za to meza bym czasami tak scisnela ze by mu oczy wyszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz fantazjujemy o morderstwach ...to ja czasem mysle, zeby mojemu siekiera glowe na pol rozciachac ..... jakby zginal bylabym pierwsza podejrzana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz wszystko bez krwi tez zaplanowane, narabie go, zaprowadze nad jezioro u znajomych i utopie...a jakby co to kolezanka powie, ze wyszedl w srodku nocy narabany ... i coz wypadki sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ja tez mialam koteczka-kotke-❤️❤️+S.P.MEGGI+ktos mi ja zabil:( ale jak miesiac temu umarl mi chomik to pierwszy raz w zyciu plakalam po zwierzaku:( mial na imie Mrs.Hamster,byl czarny i go kochalam mocno,mocniutko-w dzien jego smierci uswiadomilam sobie jak bardzo.byl bardzo madry.kochany,nigdy nikogo nie ugryzl ,nosilam go na glowie,w kieszeni,na ramieniu,byl ze mna na zakupach..wszedzie:) ja i corka wkladalysmy go do takiej kuli plastykowej:P-i go zabieralam ze soba,chowalam go przed sklepem do mojej torby,a ze teraz to moda na duze torby..to tam mial jak w domu:P niestety zmart..chyba ze starosci???wszystko bylo ok...potem zaczal chorowac...chorowac...mial jakis wirus..cos mu wyroslo na plecach....moze to byl rak skory...nie zadbalam o to...i Mrs.Hamster usnal i nigdy nie wstal. na jego miejsce maz kupil mi identycznego chomiczka tylko,ze kobitke,a ona taka wredna wcale sie ze mna zaprzyjaznic nie chce😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic kobitki kochane u mnie na zegarze wybila 1!!!!!!!!pora spac....juz nie wspomne o mojej pupie boli strasznie.i plecy....okropnie ,ledwo siedze przy kompie:) dobrej nocy,kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 :O ide spac bo ssak wlasnie zjadl i dalej spi to i na mnie juz pora takkkk, baby sa wredne. dobrze ze mam syna ;) :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta79
Hej Dziewczyny ! Mam na imie Marta. Ciesze sie ze znalazlam Was. Chcialabym przeprowadzic sie do USA i mam wobec tego pytania do Was. 1.czy pracujecie w swoich zawodach wyuczonych z Polski ? 2.czy ktoras z Was ma prace typu prawnik, lekarz? 3.czy czujecie sie gorsze bedac Polkami ? Takie mi sie nasuwaja pytania. Jestem sama, chce zmienic swe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 4-letnie calineczki
czesc kluska❤️-witaj wczesna pora:)-topik wciaz spi???chyba tak!:)wczoraj dlugo rozmawialysmy:)-teraz kazdy zajety:) wiecie co ja o 16 mam ten baby shower i wciaz siedze w pizamie....zasiedzialam sie na naszej klasie:P,teraz za wiele nie na klikam....bo musze leciec kupic prezent i jak mi swinkowaa wczoraj radzila musze go pieknie zapakowac wiec efekt bedzie-szalowy:) dodam jeszcze-THANK U!!!-swinkowa za te linki z fryzurami,tam sie doszukalam innych fryzur-i dzis wloski troszke brudne mam:(...ale zaraz se ta fryzke zrobie w 60 sekundek:P-ta elegancka ,co chyba ty tez pisalas,ze sprobujesz:) kluska-skarbie..wciaz tu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta79
bede bardzo wdzieczna za wypowiedzi. Obecnie mieszkam w Londynie. Pozdrawiam Was goraco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp:ja jestem po liceum plastycznym-pracuje jako kelnerka jestem dumna,ze jestem POLKA!!!!I NIGDY TEGO NIE UKRYWAM KIM JESTEM!!!! jesli chodzi o prace w szpitalu to nie wiem czy trudno ,czy latwo-znam duzo polakow co tu pracuja w szpitalach...jako chemicy na bazie wojskowej....to chyba zalezy od szczescia!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jescze dodam-czy czuje sie gorsza?-NIE!!ale czuje roxznice,jestem inna...inaczej reaguje na stres...inaczej w trudnych sytuacjach...i mysle,ze jestem od nich bardziej uczuciowa....no ale moze to juz taka moja natura???:)-ja amerykanow nazywam-ROBOTY BEZ SERCA....bynajmniej wiekszosc jakich znam:( ale i znam CUDOWNYCH LUDZI!!!❤️,ktorzy mi wiele pomogli i mnie wspieraja jak tylko moga..kochaja❤️-i mimo ,iz nie sa moja rodzina to dla mnie sa jak rodzina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta79
Dziekuje Ci za wypowiedz, Kochana ! pozdrawiam Ciebie i Calineczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale macie temp! Od wczoraj nadrabialam :D Ja probuje dac nauczke mojemu R. wien nawet nic nie ugotowalam. sama kupilam sobie zupe hot & sour. TYlko dla siebie oczywiscie! Bylam dzis w sklepach nadal szukac mebli do domku. Pozniej pojechalam an budowa i okazalo sie ze jednak bede miala podlaczenia na TV na scianie i cala moja koncepcja duzego pokoju runela. Tj fajnie ze moge miec tv na scianie bo wiecej moiejsca ale musze znow myslec nad meblami. U nas goraco dzis. Bylam juz sie poopalac z rana. Do koleanki z Londynu. Ja pracuje w zawodzie. Nie czuje sie gorsza w zadnym wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.................bylo beznadziejnie:(-kicha!!!!!!!!! 😠😠😠😠 b e z n a d z ie j n i e! czy ktos tu dzis jest???moze napiszecie wesolego kawala?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×