Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

uwazajcie na zastrzyki, sa promowane tylko w USA, ponad polowa kobiet bardzo na nich tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupy robie raz albo dwa w tygodniu.....w weekend takie duze, a w tygodniu najwyzej woda,salata dla prosiaka albo jak mi czegos braknie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - kurcze, umiesz mi poprawic nastroj jak malo kto. przeprowadzilabys sie moze ze swoja swinka seniorka i kotem blizej ny to bym Cie miala pod reka na jakies wypady za miasto czy inne takie. Do sexshopow tez bym z Toba pochodzila :) fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli natomiast chodzi o antykoncepcje to kupilam na ta impreze swiecace w nocy, mietowe prezerwatywy ... ii po dluzszym zastanowieniu moge ci je doradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda szanujaca sie amerykanka ma conajmniej jednego sztucznego penisa, tutaj to absolutnie nic zdroznego, predzej jest grzechem mec sex bez prezerwatywy nic miec sex kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duska wlasnie o tych zastrzykach sie nasluchalam troche i dlatego biore proszki, nie mam zadnych efektow ubocznych a waga jedzie w dol ze ho ho (az za duzo niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinka 4 (6 na wolnosci) lat , moja ma 3 wiec jest w wieku emerytalnym, moze mi na nia dodatek jakis przysluguje :D makaron mial byc ze swieza bazylia i pomidorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ,ze moze troche was zawstydzilam:D, roznica pomiedzy moimi kolezankami amerykankami a polkami jest niesamowita: tutaj nie mowimy absolutnie o pieniadzach,ale ciagle o sexie, w Polsce jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - skoro wieczor panienski sie nie odbedzie (swoja droga czemu?) to bierz te zabawki dla siebie :D przynajmniej nie pojda Twoje pieniadze na marne Duska - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastzrykow na pewno nie chce, tez duzo zlego o nich slyszalam.. Zamierzam karmic piersia.. Zapytam o te tabletki.. ostatnio wyszly jakies yazz.. Boje si etylko trche skutkow ubocznych. ALe widz eze na Was dobrze dzialaja.. no zobacze, pewnie zdecyduje si ena te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja swinka Phisics ma 3 lata, kwiczy okropnie gdy ktos otworzy lodowke, pozera srednio 2 glowki salaty iceberg tygodniowo, jest zepsutym swiniakiem, wyciagne ja z klatki to absolutnie sie nigdzie nie ruszy,bedzie tak siedziec w miejscu godzinami, kupac i siusiac pod siebie, miala kiedys chorobe skory, okazuje sie ze super lekarstwem jest jakas masc dla koni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my i o pieniadzach i o seksie :) najgorsze jest, ze nie mam nic fajnego, ta kolezanka bez wieczoru jest taka troche purytanska wiec kupilam jej ksiazke The book of sex , intymny kalendarz , nawilzacze smakowe, swiecace prezerwatywy, love vaucher ( na sniadanie do lozka, seks w restauracji ...takie tam) , prezerwatywy na patyczku ..... moglam kupic wibrator, przynajmniej bylby pozytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duska to moze u mnie sie moje niemieckie geny odzywaja teraz bo ja nie lubie mowic o pieniadzach (nigdy sie nie pytam kto ile zarabia a jak cos kupie to zpominam ceny w ciagu kilku dni lub godzin, zaleznie od ilosci zer) za to o sexie zawsze cos tam mowie ale tu sie powstrzymuje bo nie znam Was osobiscie :D Swinkowaaa - Ty sie dowiedz o tych dodatkach bo jak by cos to moze nam sie nalezy na taka stara rybe co to ja maz kilka lat juz ma (a ze duzo je to sie ten dodatek przyda )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja baniusia tez byla chora na ear mits , i debile nie wiedzieli, zeby jej dac masc na roztocza dla konia i zdechla ....to bylo najmadrzejsze zwierzatko pod sloncem, przychodzilo do mnie jak wolalam, lazilo za mna krok w krok po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac dziewczyny, kurcze, znowu mialam o szkole sie wypytac a skonczylo sie o sexie.. czas slowa w czyny zamienic;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - to indywidualnie zalezy od kazdej kobiety. bralam jeszcze kiedys w Polsce tabletki i tez nigdy nie mialam zadnych skutkow ubocznych. Chociaz jak mi zmienili z cilest na harmonet to po jakims czasie mi pociag seksualny znaikl ale nie wiem czy to proszki byly czy partner mi sie znudzil. teraz nie mam zadnych skutkow ubocznych jak by byly to wtedy bym myslala o innych metodach. ja mysle ze mozesz sprobowac, przeciez nie jest powiedziane ze cos Ci sie bedzie dziac. Duska - to karmienie piersia mnie tak wychudza bo stresow i niewyspania nie mam :) maly teraz ladnie spi wiec sypiam wiecej niz kiedykolwiek przed ciaza :) ale nie m owcie tego mojemu mezowi bo on mysli ze ja zabiegana i zmeczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu!tyle sie opisalam i mi to gdzies zniknelo:( wiec powroce do tematu domu-w polsce nie wyobrazam sobie absolutnie zycia-kurwa mam ochote szczelic w ryja mojego meza tak glosno gada....a mamy 4 rozne pokoje to on drze ryja NADE MNA,TO PRZEZ NIEGO MI POSTA ZZARLO!!! 😠 wiecdla mnie dom jest tam gdzie jest moje serce,owsze tesknie za polska,bo to juz 6 lat jak w kraju nie bylam..tesknie za nasza kultura....ale tu jest moj dom:) mysle,ze dla kazdej dziewczyny,ktora ma tu dziecko,meza...to miesce bedzie wazne! moj dom ...oh...jakze ja kocham moj dom!!tu moge sie schronic przed zlem calego swiata!!!!!!!tu jestem bezpieczna,zasypiam z usmiechem na twarzy i spie jak maly aniolek:) moj dom to taki polski dom-bo ja tu mieszkam:)-staram sie jak moge by byla mila atmosfera by kazdy czul sie dobrze:).wlozylam w to mieszkanie duzo poswiecenia...duzo czasu....pieniedzy:P co po za domem to mnie nie obchodzi...jak wracam po pracy zmeczona i czasem to psychicznie ugnebiona-tylko przechodze prog domu zaraz lepiej sie czuje!!!:)siadam na sofie i tak mi dobrze...energia powraca:)...... jeszcze dodam,ze jak urodzilam moja corke to nie mialam ubezpieczenia i za cesarke zaplacilam 7 tysiecy$...nie bylo latwo maz splacal to dlugo,bo w owym czasie nie mialam zadnej pracy..ale splacilismy to:) znajomy kiedys mial bardzo powazny wypadek w niemczek byl w szpitalu 3 miesiace-iles tam byl im dluzny...nigdy za to nie zaplacil...i....nic sie nie stalo:P-wrocil do kraju-a cale zajscie..wypadek...szpital....poszlo w zapomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duska dobranoc. o szkole tez jeszcze pogadamy, narazie glodnemu chleb na mysli ;) ja mojego musialbym obudzic na to co Tygryski lubia najbardziej ale on jutro ( w sumie dzisiaj juz) idzie na ryby i wstaje o 4 ( he he.. moze ja sie akurat bede kladla) to szkoda mi go budzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - zabij gada :D a kochan , nie widzialyscie gdzies mojego kota?? kurcze od 4 godzin jej nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia 4 leteniej calineczki - dokladnie tak samo czuje co do domu :) moj dom jest tam gdzie moje serce. Mezczyzni mojego zycia sa tutaj :) No i mam mame, ojczyma, rodzinke. O co Ci sie ten Twoj maz wydziera? Moj jak sie obudzi i zobaczy ze ja nadal slecze nad laptopem to tez sie wydrze ze mam isc do lozka :P :D a takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczeta, ja tez si klade spac, napisze jutro jak mnie nie wezmie na ten porod oczywiscie.. pozdrawiam i zycze Wam tazke milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa Twoj kot korzystajac z tego ze jest piatek siedzi w barze z kotami kumplami i narzeka na koci los. Pewnie na Ciebie tez troche nagadal ale wybacz mu bo troche juz podchmielony jest. Do rana wroci. Idz spac i nie szukaj go bo koty wlasnymi sciezkami chadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia jak by Cie wzielo na ten porod to zycze szybkiej akcji porodowej (obys tylko do szpitala dojechala) . kurcze zazdroszcze Ci troche tego pierwszego spotkania z malenstwem. Strasznie wzroszajaca chwila. Moj maz sie poryczal tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze,ze wieczor sie zbliza i mowa o seksie. no to niech bedzie o seksie:P wibratora sie nie dorobilam...nie mam potrzeby tego sama robic ,bo moj slubny jest chetny w kazdej chwili:Paz za chetny:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot i swinka maja zarabisty dom...rozpieszczone smierdziele ja chyba dziwna jestem, jakos do dzieci mnie nie ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×