Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

No lepiej zeby ta nie wiedziała bo by mi chłop na zawał padł na 10000000000000000% :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowim coś koleżanki córka chodzi do podstawówki katolickiej przed komunią jedno dziecko mówi do drugiego: wejdź sobie na fajną stronę w internecie wuwuwu.eseiks.pel no i ta mala przychodzi do domu wlacza stronkę i na stronce same "fajne "rzeczy na to wchodzi jej matka do pokoju a mala mówi ze to od koleżanki ze szkoły wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tyle Haris, z tym że ja wyjątkowo nie lubie rozpieszczonych dzieci :o a nie wiem do jakiego stopnia jest ta mała rozpuszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie dzieciaki i im seks w głowie, przecież one dobrze nie wiedzą co do czego służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat ma rozpieszczona bezdzietna dziewczynka prawi moraly na temat wychowywania dziaci, nie dziwota ze lapie focha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to niby jest do mnie??? Nie prawie morałów tylko rozmawiam, to po pierwsze. A po drugie po czym Ty wyciągnęłaś wniosek że jestem rozpieszczona? Bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jedno mamy, ja nie chce wiecej , mój maz chce i z tego cały konflikt lejla - wystarczy czytac miedzy wierszami :D nie unos sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zawał dostałam - wymieniaja okna i te drewniane ściepują na dół a ja ze w piwnicy to to się niesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się, bardzo daleko mi do rozpieszczonej panienki. Ja dziś już uciekam :) Sigam na pwiko. Miłego popołudnia. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Może nie z samego rana ale po tym wczorajszym piwku jestem bardzo "zmęczona" dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jedno to szkoda by się było fatygować :p Ale też było w mairę spokojnie bo rano do pracy trzeba było wstać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widzę że musiałaś mi pozazdrościć wczorajszego ścięcia z moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wq sie straszliwie ale poczekam i palcem nie kiwne w domu proszę o poodkuzranie od srody ... roboty na 15 minut albo i mniej... ale ciagle cos wazniejszego.. wymysla i dzis od rana podaj mi telefon w trybie rozkazujacym ani prosze ani dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, bądź twarda :) Ja wczoraj miałam ścinkę z moim a dziś od rana sam do mnie pisze i się pyta jak się wczoraj bawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go odzwyczaje od sniadanek rano - bede później wstawala.. i mam w dupie jak niechce niech nie je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×