Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

No własnie, trudne by to było, ale cóż ja biedna na to mogę poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, to jest świetny pomysł, tyle że skąd ja takiego wytrzasnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe spodnie ubieraj i fru na miasto :-) w pracy się rozejrzyj :P moze się znajdzie 3 rozwiazanie a oni już wrócili?? bo domniemywam że tylko święta mieli wychodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nowych spodni :( Nie przywiozła pani takich jak chciałam :( W pracy sami żonaci, plus jeden debil którego zjechałam już pierwszego dnia pracy i teraz się mnie boii ;) Na mieście byłam kilka dni temu tez nic ciekawego. A tamci nie wrócili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten z UK tam mieszka juz ponad rok, przyjeżdża co jakiś czas, nie wie czy wracać czy tam zostać, niby by wrócił ale tam ma dom, pracę a tu nic.... A drugi powinien wrócić już niedługo bo siedzi tam już kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ten w UK. Chociaż ostatnio mam jakieś wątpliowści... Wszystko prze tego drugiego, robi mi taką wodę z mózgu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja widzę że Ty coś dziś się za pracę wzięłaś czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam jak popierdzielona z miejsce w miejsce wrrr szkolenie czwartkowe mi odwolali, przeniesli na przyszły piatek do Krakowa :-) a tak to nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :-) wiec jakos mi to zwisa zrozbie zakupy w Krakowie :-) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to same plusy :D JA też się wreszcie w przyszłym tygodniu wybieram na większe zakupy :) i mam nadzieję że wreszcie kupie sobie te spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja też muszę sobie kupić nowe spodnie i nie tylko - czekam na ta przesyłkę z bon prixu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA teraz to chyba muszę sobie zrbić listę z z akupami bo ostatnio wpadłam do Rossmana i kupiłam tylko zel pod prysznic i balsam bo zapomniała co więcej... I nie mogę się zdecydowac jaki kolor butów mam sobie kupić... Ale chociaż wiem jakie, takze to juz coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz kupiłam i brązowe i czarne :P ale musze sobie kupic takie ... nie na obcasie ale nie adidasy tekie coś na płaskim miedzy sportowym a eleganckim:P i białe jakies klapki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja się zastanawiam między czarnymi z zielonymi. Niby czarny do wszystkiego pasuje itp, ale w sumie kupiłam też kiedyś różowe buty i też się bałam ze nie będą mi do niczego pasowały ale okazało się że wręcz przeciwnie :) Może zaryzykuje z tym zielonym, albo fioletowym, albo żółtym... No ale też z drugiej strony ta moda na te kolory zaraz minie... A, zobaczę co mi w sklepie wpadnie w oko i to wezmę :) A potem jak zwykle będzie leżało w szafie bo się okaże że jest super fajne itp ale nie pasuje mi nawet do jednej rzeczy jaką mam w szfaie... czyli nic nowego u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja kupiłam czerwone rok temu :P teraz modny fiolet zbieram sie do domku papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze chwilkę, za to jutro mnie nie ma wogóle w pracy :) A przed sekundą dzwonili do mnie w sprawie pracy, w piątek mam rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś odpoczywam ;) A wlaściwie jadę do PUP odebrać umowę o pracę :) Ale już jutro będę w pracy to popiszemy :) Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellow dzis mi wymieniaja okna w biurze wiec moze mnie nie być... nie wiem nic - jak bede mogła bede zagladac a jakby co - to powidzenia jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja dziś się cały dzień zamierzam przygotowywać do jutrzejszej rozmowy. Gorzej ze wogóle nie wiem z czego mam się przygotować.... NA wszelki wypadek uczę się o sobie i o firmie - wersje polska i angielska, i zagadnienia kadrowe (bo to ma być praca w kadrach), dodatkowo pierdoły typu co ostatnio czytałam, oglądałam itp... Mam nadzieję że nie zrobię z siebie idiotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w tamtym roku wszystko kupowaliśmy do łazienki akurat z Cersanitu, łącznie z płytkami.... Nie trzeba było poczekać :p Dobra koniec zapesznia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×