Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

Jeszzce nie, ale minęło dopiero dwa dni a mają na to dwa tygonie także spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ze strychem się da :-) tzn administracja nie widzi "słownego" problemu mówi tam babka, że to wspólnota musi sie zgodzić ... problem tkwi w innej sprawie - ile kosztuje zmiana aktu notarialnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No to mam nadzieje że dalej będzie Ci tak dobrze szło z tym załatwianiem jak w tej administracji :) A ja dziś mam pierwszy dzień okresu :o I jak całe życie gdyby nie to że ze mnie krew leci to bym nie wiedziałą że mam okres :p tak dziś dosłownie umieram, tak mnie wszystko boli że masakra.... Już wiem co zawsze czują moje koleżanki gdy mają okres, bo one zawsze tak cierpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam... ja najczesciej 1 dzien cierpie.. :D a potem luzik tyle ze ja mam nieregularnie :P i czaem taz na 50 -70 dni sie zdarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nieregularne ale juz sie przyzwyczaiłam :p Ale najdłużej czekałam chyba 37 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
czesc dziewczyny! szukam przyjaciołki i juz tego nie ukrywam pod maską samowystarczalnej, twardej babki, cholernie mi tęskno do kobiecych pogaduszek i rad, tak naprawde minelo juz pare lat od kiedy mialam przyjaciolke, teraz juz nie wiem jak to sie \"robi\"... :( :( z checia kogos poznam i sie zaprzyjaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam przeważnie 26-37 dni, zależy jak kiedy. Raz mi się nawet zdażyło 18 dni, ale byłam wtedy zła bo akurat miałam fajne plany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujna czupryna - witamy i zapraszamy do rozmowy, jak widać chwilowo na typowo babskie tematy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
i właśnie o to mi chodziło, wiecie tak naprawde boje sie o czymkolwiek gadac bo mam wrazenie,ze to co mówie jest mało interesujące... najczęsciej słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie słuchaj tylko gadaj z nami :D JAk widać powyżej nie ma głupich tematów których by się nie dało pociągnąć ;) NA początek napisz czy pracujesz teraz czy siedzisz w domu, my z dziabongiem siedzimy w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 9 smigam znów na angielski - kolejny test :-) oby dzis poszło jak we wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
przewaznie siedze w domu,bo na uczelni malo zajec i raczej nudnawe :P na kompie potrafie siedziec caluśki dzien, nawet nie robiac nic produktywnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziabong, dziś żebyś mi tu bez 5 tez nie wracała!!! :p Oczywiście też będę trzymać kciuki, jak we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
psychologie, to tak na ironie losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie architekturę :D bym cię wykorzystała :-) psychologia tez niezła - zaraz nam pewnie zrobisz test psychologiczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na którym roku jesteś? Ja w lutym zaraz po sesji zimowej się broniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad pójściem na architekturę, teraz u nas na Politechnice od tego roku akórat będzie taki kierunek otworzony :) A z tym testem psychologicznym to lepiej sobie darujmy bo wyjdzie nie wiadomo co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
eee co prawda mogłabym, ale nie chce nikogo wystraszyć, juz i tak ludzie sie mnie boją... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
4 rok i by jakoś do konca bez wiekszych stresów (nie mam na mysli egzaminow czy zaliczen) przeżyc, a Wy co porabiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jestesmy po takiej samej uczelni po takim samym kierunku :-) tylko w róznych częściach kraku :-) ja politechnika sląska -- lejla świętokrzyska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obroniłam 1,5 roku temu :-) w lipcu 2006 w czerwcu 2007 skonczyłam podyplomowe a traz "pracujemy" ja zawodowo lejla na stażu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna czupryna
i tak sie tu znalazlyście? długo ze sobą piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno swój do swojego ciągnie... ;) Ktoś założył topic a my o niego dbamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×