Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

a tak w ogole to wlasnie wrocilam z pracy i jestem po koktajlu :) nie cwicze przed spaniem bo juz nie mam sily, tak na prawde marze tylko o lozku... dzisiaj po przebudzeniu pocwiczylam ok 45 minutek, pozniej zaraz koktajl, po ok 3,5h obiadek tzn losos w przyprawach i salata polana odrobina jogurtu naturalnego 0% tl, 0 cukru, migdaly na przekaske (1), i salatke z salaty, pomidorkow i wedzonego lososia (2), (ktora ubostwiam) na koniec, no i teraz koktajlik jeszcze, zarasz prysznic i spac ;) nieco zmienilam kolejnosc posilkow, u mnie to wyglada tak: koktajl - obiad - przekaska I - przekaska II -(czasem przekaska III, gdy jestem w pracy dluzej niz 10h) i znowu koktajl :) zmienilam kolejnosc bo tak mam mozliwosc zjedzenia obiadku w domu, a przekaski biore do pracy :) zawsze jakas salatke i migdaly albo bialka jajek :) czasem ktoras dziele na pol i jem na dwa razy gdy jestem dluzej w pracy :) to ja lece spac!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
oinone no pewnie ze zaczynamy!!! wlaczam myslenie pozytywne i wylaczam love system:P koniec z tym plakaniem i tak mi sie ten piersionek od niego nie podobal:P wiesz ja tez tak zamieniam posilki, ze najpierw jem obiad, aptoem przekaski, bo mi daje kopa z rana na caly dzien. ogolnie to nie 3mam sie tak dokladnie rozkadowki joya, tylko samej idei davida, czyli 5 posilkow, ciwczenia, bialko, koktajle. dzisiaj w jadlospisie u mnie poza koktajlami to 4 plasterki szynki z indyka (moje dwie przkaski), losos e szpragami i sosem pomidorowym. no to zaczynamy, musimy dogonic marcie008, bo sie juz w sukienki o rozmiar mniejszy miesci :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia008
Hej dziewczyny! Witam cię serdecznie marcysiu. Tak sie przyglądam tej rozmowie..i własnym oczom nie wierze żę ten dupek tak po prostu...ach szkoda komentarza. ALe musisz patrzeć do przodu z uśmiechem w dodatku:) Ciesze sie że zaczynasz od nowa;)! POKAŻESZ MU! JA osobiście jeszcze nie pękłam i dietkę trzymam nadal;) pękałam jednak jeśli chodzi o nasz sojusz , bo cię nie było chwile i weszłam na wagę...i jest 5 kilo mniej! Ciesze sie ogromnie i mam nadziej że ty też będziesz mieć taka cholerną satysfakcje na widok jego zmieszanej miny kiedy Cię zobaczy;) Musisz mnie gonić! BO ja nie chce dalej bez ciebie tą drogą iść;p;p Pozdrawiam cię serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
no to super, jest nas 3 :) damy rade, darmy rade, jesze troche czasu do wakacji zostalo:) za kare za te moje kilka dni folgowania dolozylam sobie dodatkowe cwiczenia ktroe bd wykonywac, mysle ze za tydzien wroce do ladnej wagi, ale ni ebd miala okazji tego sprawdzic niestety :P w sumie dobrze nawet, tak jest lepiej, bo mnnie waga nie kusi skoro juz jej nie mam :) marcia a tobie gratuluje, piekny inspitujacy wynik:):P tylko nie chudnij za szybko, bo cie nie dogonimy nigdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!! ja juz wlasnie jestem po serii cwiczonek \"porannych\" hehe teraz tylko koktajl, za jakies 2,5h obiadek i do pracy :) dzisiaj obudzilam sie ze wspanialym humorem :) nie dosc ze rozpiera mnie energia, to jeszcze nie mam w ogole ochoty nic jesc (nawet slodyczy!!), czyli mam nadzieje ze nie bede sie meczyc miedzy posilkami ;P tak sobie mysle czy ma na to wplyw l-karnityna ktora pije od trzech dni...??hm... moze... zreszta niewazne, ja chce zeby tak bylo caly czas ;) dzisiaj na obiadek zapiekanka z brokulami, ja jeszcze dodaje fasolke szparagowa i pieczarki mmmmniammm!!! polecam Pozdrawiam serdecznie!! trzymajcie sie dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wage, ale mnie nie kusi aby na niej stawac (bardziej interesuja mnie cm i ciezko mi wytrzymac zeby co chwile sie nie mierzyc ;) ) to dobrze, bo bym sie pewnie tylko dolowala ;) nastepne wazenie i mierzenie 31 maj trzymajcie kciuki marcia008 gratuluje!!! 5 kg to znakomity wynik!! pozdrawiam i tak dalej trzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
oinone l-karnityna wspomaga termogeneze, ale nie hamuje apetytu na slodycze. za to nie mamy na nie ochoty, bo nie jemy weglowodanow i mamy posilki o stalych porach, wiec 3mamy staly poziom cukru we krwi i nie ma zadnych skokow insuliny itp, wiec sila rzeczy nie mamy napadow na slodycze, mam nadzieje ze wyjasnilam :) ja dostalam dzisiaj okres i umieram:P o tydizen za wczesnie, ale to przez ten szok psychiczny zapewne. pocwiczylam dzisiaj za to podwojnie, zeby szybciej spalic te dwa kilo,bo podejrzewam ze az tyle przytylam przez te 3 dni:P oinone mi tez na wymiarach zalezy bardziej,zadowoli mnie jak bd wcieta w pasie i bdzie widac wyrzezbione miesnie:) bo poki co to mam wyrzezbione tylko lydki, uda troche, ramiona mniej, a fecik sie na brzuchu 3ma i dlatego chce to stamtad spalic:P no i moze troche dupke mniejsza moglabym miec :P pozdrowienia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
hej dziewczyny, jak wam idzie? no u mnie progres poki co, 3mam dietke i spalam tluszcz:P odezwijcie sie w wolnej chwili:) pozdrowiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jutro startuje z tą dietka :) Nabylam juz koktajle bialkowe i mam nadzieje,ze wytrwam :) tym bardziej,ze bede miala silna motywacje bo moja mama i jej facet rowniez beda na tej dietce :) Przyjmiecie mnie do siebie? Mam 165cm i 65/66kg. Jesli zrzuce 6kg to bede baaardzo szczesliwa :) Do dietki mam zamiar dolaczyc 1h rowerka, A6W i hula-hop :) Ktoras z was tez stosuje obecnie A6W? Jesli tak to mozemy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!! u mnie tez postep ;) ogolnie brzuszek troche sie splaszczyl no i co bardziej mnie zadowala pupy tez mam troche mniej, bo spodnie ktore dotad mialam obcisle, staly sie troche luzniejsze ;P bardzo dobry znak!! jak dotad moj jedyny grzech to wczorajsza kawa w pracy ;) jelinka fajnie ze do nas dolaczylas :) trzymam za Ciebie kciuki, aby Ci sie udalo !! i za reszte dziewczyn tez oczywiscie ;) trzymajcie sie dziewczyny !!! warto ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
kurde laski, dopiero 3ci dzien na diecie, a ja sie czuje jakbym juz miesiac na niej byla:P no w sumie zanim zajadalam moje smutki slodyczami to wy3malam juz pierwszy tydizen na dietce, tak bardzo zaluje ze wyszlo jak wyszlo i przerwalam wszystko grr ze teraz juz sie tak latwo nie dam!!! :P jelinka witamy w klubie:) super ze startujecie cala rodzinka:P ja tez bym chciala miec kogos zdeterminowanego zeby schudnac obok, ale niestety moje kolezanki sie nie odchudzaja:P na szczescie mam was moje drogie:* juz neidlugo bdziemy szczuplutkie:P piekna perspektywa prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslicie ze te krwetki w 3 dniu moge zamienic na kurczaka z brokulami (ten z pierwszego dnia na kolacje)?? Pijecie tylko wode czy cos jeszcze?? I ogolnie czujecie sie glodne bedac na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
czesc dziewczyny ja wlasnie po cwiczeniach i zaraz sie zrywam na uczelnie, ale najpiew miusze poszukac jakiejs dobrej silowni w necie ;) jelinka posilki mozesz zamieniac dowolnie jak chcesz, obojetnie czy przez dwa tygodnie bdziesz jadla kurczaka na zmiane z panga, czy krewetki czy lososia, oczywiscie najlepiej jest urozmaicac, ale ja np gotuje jeden filet z kurczaka i mam 4ry dni z glowy z gotowaniem. po prostu ma byc to posilek z bialkiem zwierzrecym:) ja pije wode i herbatke zielona i mietowa czasami:) a na diecie nie czujemy sie raczej glodne bo 3mamy staly poziom cukru we krwi i nie jemy weglowodanow poza wazywami itp wiec nie mamy sokow insuliny ktore odpowiadaja za napady glodu, takze luz :) ja osobiscie powiem ci, ze jakos nie mam za duzo sily teraz, ale to pewnie przez bilans kaloryczny, dieta dostarcza ich bardzo malo, no ale nikt nie mowil, ze bdize lekko prawda :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Dzieki za odpowiedz :) Ja jestem juz po porannym wazeniu i mierzeniiu i jestem zalamana tym co zobaczylam. Zamiast moich 65kg jest juz 67kg :( Teraz mam tak silna motywacje ze nikt mnie juz nie powstrzyma :) Wypilam juz poranny koktajl i musze powiedziec,ze zapycha tak,ze ledwo go do konca dopilam a juz za 3h kolejny posilek :P Nie wiem czy dam rade to wszystko zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgz
Tak czytam,czytam i przyznam,że już nic z tego= z tej diety nie wiem;co można,co trzeba,z co nie należy jeść..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu trzymam sie scile jadlospisu zaproponowanego w dodatku do joya :) tylko krewetki zamienie na cos innego a tak bede postepowala krok po kroku tak ja kaza :) A dieta polega poprostu na tym,ze mozna jesc wszystko co zawiera samo bialko i baardzo ograniczac weglowodany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
jelinka nie mam pojecia skad te dodatkowe dwa kg? ja po 4rtym dniu jestem i poki co stracilam 3 cm w talii, ale wiadomo ze najtrudniej to u3mac :P ale poki co to tez mam motywacje silna i nie poddam sie :):P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia ;) tych 2 kg nie przybralam bedac na tej diecie tylko wlasnie nie odchudzalam sie i pozwalalam sobie na wieeeele ;) Ale teraz jestem juz 2 dzien na nowojorskiej i w sumie nie jest tak zle. Choc energii duzo nie mam bo zawsze na bialku jakos ciezko mi sie funkcjonuje. Przyzwyczailam swoj organizm do duzych ilosci weglowodanow i takie nagle ciecie jest dla mnie trudne do zniesienia :P A czy wam tez tak strasznie nie smakuja te koktajle?? Bo ja ledwo je przelykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
jelinka no co ty koktale pyszne sa :) ja uwielbiam moj czekoladowy:) wiesz mi tez jakos ciezko bylo wczoraj i przed wczoraj, slabo mi bylo i w ogole, ale juz teraz jest ok, pospalam wiecej i urozmaicilam jedzenie troszku:) zawsze sobie w ciezkich momentach mysle tak, ze przeciez nikt nie poweidizal ze bdzie latwo i ze odchudzanie z zalozenia to rpzeciez nic przyjemnego, ze trzeba to 'przecierpiec' i ze nie mozna uzyskac zadnych efektow bez ich wypracowania:) i ze tak sie mam czuc, bo malo energii dostarczam organizmowi i ze ma zaczac korzystac z energii zapasowejktora lezy bezczynnie, w postaci tluszczu na brzuchu i udach:P i jak tak sobie powtarzam to jest mi latwiej:P:) pozdrowionka:* ps. w weekend mam randke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia- no tak, grunt to pozytywne myslenie ;) To jaki Ty masz koktajl? Bo moje naprawde sa ochydne i picie ich 2 razy dziennie jest dla mnie mordęgą ;) choc obiadki sa pyszne i przekaski tez :) Mam nadzieje,ze zdasz relacje z randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia008
Hej dziewczyny! Właśnie minęła godzina 24 i jestem juz po diecie!! Hura! marcysiu ważyłam sie i nie wiem jak rano ale obecnie mam 7 kg mniej!;) jestem zachwycona! i mam nadziej że wy tez będziecie!;) mam za was kciuki! ja zmieniłam rozmiar na mniejszy i to tak że jeszce troche i mi o dwa pójdzie;p Ale na tym nie koniec! Zamówiłam nowy koktajl i jak tylko przyjdzie to zaczynam od nowa;) nareszcie! mam dowód że to jest skuteczne! Ale zanim koktajl dojdzie to mam poważny zamiar podreperować sie jeśli chodzi o witaminy i wogóle;p czyli przez następne 4 do 5 dni ostrożnie będę jadła wszystko co mi pomoże żeby sie troszkę przygotować do następnego razu;) JA na tej diecie czułam sie super, niczego mi nie brakowało ani siły ani motywacji;p dlatego uważam żę ona jest zdrowa i już i mogę ja jeszcze raz przeprowadzić za tydzień;) Gratuluje randki marcysiu! i mam nadzieje że sie pochwalisz;p bo na pewno będzie czym;) JA was nie opuszczę! Będe tu z wami a potem znowu sama zacznę od nowa;) Dziękuje wam za każdą wspólnie przeprowadzoną rozmówkę;p szczególnie ciebie Marcysiu;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitulek
Przeczytaj uważnie na stronie 3 tego dodatku jest napisane , że zamiast kokotajlu proteinowego możesz piec sobie omlet z jajek ( albo jedno jajko + 2 białka + 2 łyżki otrąb pszennych usmażyć na patelni i na koniec posypać cynamonem , bardzo sycące, albo z 3 białek). Właśnie jestem w trakcie stosowania tej diety , nie jest ona aż taka smaczna jak myślałam, omlet jest codziennie więc masz go po pewnym czasie naprawdę dosyć , tym bardziej ,że nie dodajesz do niego żadnych przypraw. Po dwóch dniach omletu miałam dosyć poszłam więc do sklepu z odżywkami dla osób aktywnych i kupiłam koktajl proteinowy , tym bardziej , że możesz wybrać smak jaki chcesz są: truskawkowe, waniliowe, czekoladowe. Poza tym następną bardzo ważną kwestią jest fakt , że możesz kupić inny koktajl proteinowy na bazie serwatki o wiele tańszy. W tym dodatku również są podane inne koktajle proteinowy nie tylko ten drogi za ponad 200 zł. Musisz przeczytać ten dodatek od a do z , bo wszystko jest zapisane i są jeszcze inne ciekawe porady. Pozdrawiam Anitulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitulek- dokladnie przestudiowalam caaaly dodatek i wiem ze mozna zastepowac koktajle omletami a na kolacje mozna zamiast koktajlu zjesc rozne kurczaki lososcie itp jednak wydaje mi sie , ze pijac koktajle beda lepsze efekty :P Nie wiem skad takie przemyslenia mam,ale mam i trudno, wytrzymam pijac te swinstwa :) marcia- gratuluje spadku wagi!! niewiarygodne ze mozna stracic az 7kg.. ja tez bym tyle chciala ;) Przeprasza,ze nie wiem ale z jaka waga startowalas i przy jakim wzroscie?? Cwiczylas?? Ja dzis zaczynam 3 dzien. Jestem juz naszczescie po koktajlu i nie moge sie doczekac salatki jajecznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
jelinkaja mam obecnie czekoladowe ultimate protein firmy trec, ale obojetnie co kupisz, byle by to bylo bialko serwatkowe, bo najlepiej sie przyjmuje. mi te koktajle nie smakowaly poki nie kupilam sobie taki maly mixerek elektryczny, nie byl jakis drogi, a przydaje si do wszystkiego, bo sama tego koktajlu nie umialam wymieszac i mi nie smakowalo - moze twoj problem tez tkwi w odpowiednim przygotowaniu? anitulek koktajle na pewno sa lepsze od jajecznic czy omletow, poniewaz maja wywazona odpowiednia ilosc bialka, wegli, aminokwasow i witamin :) marcia marcia... brak mi slow:) bdziesz dla nas teraz inspiracja:P no i swietny pomysl z tym uzupelnieniem witamin po diecie. ja sie przyznam szczerze, ze mam tyle pracy (sesja) ze nie mam czasu cwiczyc, ale gdzie moge to chodze piechota i po schodach za to:P to juz moj hmmm... 6sty dzien i gacie mi z tylka spadaja :) co ja na siebie wloze w piatek :P???? no teraz to juz tylko wytrwac do konca.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja skończyłam diete dwa tygodnie temu i niestety od tego czasu przybyły prawie dwa kilo:( a w dodatku w drugim tygodniu wyskoczyło mi uczelenie od białka całe ciało mam w krostach i do dnia dzisiejszego jeszcze mito nie przeszło a abrdzo swędzi;( z tego co się dowiedziałam to przyjmowałam za dużą dawkę białka (choć brałam tak jak było wskazane na opakowaniu, tylko że na opakowaniu jest podana dawka dla mężczyzny a nie dla kobiety) i w dodatku mój koktail był okropny pomimo że robiłam go w mikserze. Jakieś mam złe wspomnienia po tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez koktajl przygotowuje w mikserze ale wydaje mi sie ochydny :P Moja mama za to twierdzi ze jej smakuje bo smakuje jak lody waniliowe (czy ona kiedykolwiek jadla lody??? :/ dziwne skojarzenie) No ale trzymam sie! Choc pewnie gdyby nie to ze wlaczylam do diety cala rodzinke peklabym bo na razie nie czuej sie dobrze, ciagle mam ochote wymiotowac, kreci mi sie w glowie i jakos mi slabo, ale dam rade!! Napewno niedlugo wszystkie objawy mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba mialam podobny koktail bo mój też był okropny wanliowy i napewno nie smakował jak lody:( ale to chyba kwestia firmy która je robi, moja szefowa ma koktajl Olimpu truskoawkowy i podobno jest smaczny. Ja bym z chęcią powróciła do tej diety ale boje się, że znów dostanę jakieś wysypki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziula- a jestes pewna ze to od diety?? albo moze masz uczulenie na jeden jakis produkt ktory sie w niej stosuje i wystarczyloby go wyeliminowac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega który stosuje takie odżywki powiedział że od nadmiaru białka ze na swój wzrost i posture powinnam przyjmować połowę tej dawki co jest na opakowaniu i że na białku które on przyjmuje jest rozdzielona proporcja na kobiety i mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia86
madziula85 mozliwe ze wysypke masz od bialka, ale z dnia na dzien to sie nie pojawia, tylko powoli, w ktorym miejscu zaczelo ci cos wyskakiwac? pamietaj o kilku rzeczach: po pierwsze wazne jest zeby to bylo bialko serwatkowe, bo sie lepiej przyswaja, a po drugie, ze jezeli nie cwiczysz to nie ma sensu tego pic, bo bialko jest po to, zeby zregenerowac miesnie po wysilku fizycznym. zreszta i tak jest juz samo bialko w diecie (tunczyk, kurczak, bialka jajek, itp itp), wiec po co go dokladac xtra jezeli nie jest potrzebny. zauwazcie ze absolutnie kazda dieta polega na ujemnym bilansie kalorycznym, wiec i tak schudniesz naewt bez koktajlow, bo generalnie chodzi o to, zeby nie dostarczac organizmowi wystarczajacej ilosci energii, zeby sie przestawil na korzystanie z tej odlozonej w postaci tluszczu. a wrocily ci kilogramy z powrotem bo jesz najwyrazniej za duzo, no nie ma innego wytlumaczenia, zaopatrz sie w tabele kaloryczne i sie zdziwisz sama ile niektore owoce i ryby moga miec kalorii. nie wspominam juz o kaszach i makaronach niektorych. a jezeli zdazalo ci sie podjadac slodycze - no to juz wszystko wiemy. jelinka no czujesz sie slabo, ale po kilku dniach organizm powinien sie przyzwyczaic. ja polecam ci nie szalec, tylko dodac troche dodatkowych kalorii, moze brokuly mrozone sobie kup i na parze gotuj i dodawj do posilkow - one sa dozwolone na diecie, no chyba ze jestes zdeterminowana i wy3masz jakos:) ja tez sie czulam slabo, az odlozylam cwiczenia na dwa dni, no ale ciezo sie dziwic skoro na diecie dostarczamy ok 800 kcal w zaleznosci od wielkosci porcji, a zapotrzebowanie mamy ponad dwa razy wieksze. dlatego nie moge sie doczekac az skoncze diete, dodam wiecej jedzenia i wroce do intensywnych cwiczen na silce ktore ubielbiam:) teraz jakbym poszla na silke to bym zemdlala chyba przy takim bilansie kalorycznym:P pozdrawiam i 3majcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×