Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyDynamites

Nowy JOY,DIETA NOWOJORSKA,Dieta gwiazd 14 dniowa

Polecane posty

Gość Żabidełko
Myślę, że wynik będzie nieały ;) A mój plan taki. koniec z dietą. Teraz jestem na sposobie odzywiania, czyli plan długotrwały. Robie sobie tydzień baez koktajlu, oblookam rezultaty i ewentualnie włącze koktajlik. i minimum 4 razy w tygodniu ćwiczonka ;) Jelinka jakie sporty uprawiałaś na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabidełko
Niezły miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdzilam na rowerku stacjonarnym, krecilam hula-hop i raz po raz robilam brzuszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugim tygodniu spadło waga -3kg talia -3cm brzuch -4cm tyłek -2cm udo -1cm (czemu tu tak wolno:/) łydka -1cm biust -1cm pod biustem -2cm ręka nic :P W sumie przez 2 tygodnie wychodzi wiec tak waga -6kg talia -6cm brzuch -8cm tyłek -4cm udo -2cm łydka -2cm biust -4cm pod biustem -3cm ręka -1cm W drugim tygodniu utrzymalo sie wiec tempo spalania z pierwszego tygodnia bo schudlam praktycznie tyle samo w drugim tyg co i w pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet mojej mamy w sumie zlecial: waga -10kg brzuch -3cm talia -15cm biust -4cm ręka -3cm tyłek -10cm Moja mama w sumie schudła waga -7kg talia -8cm brzuch -5cm tyłek -7cm udo -6cm łydka -3cm biust -6cm pod biustem -6cm ręka -4cm Co do wymiarow faceta mojej mamy to jestem pewna tylko tego spadku tyłka bo jesli chodzi o brzuch to ciagle go \"pompował\" podczas pomiarow i cholera wie ile tak naprawde z niego zrzucil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate83c
Witam wszystkich. Zwrocilam uwage na dodatek Joya z dieta nowojorska,zakupilam ksiazke Davida i tak naprawde to wydawalo mi sie ,ze te 8 kilo w dwa tygodnie to czysta fikcja.Ale jak zajrzalam na to forum pomyslalam,ze jest to warte wyprobowania.Jestem na diecie 2 dzien,wcale nie czujem sie glodna chociaz zazwyczaj jej dosc duzo.zaczynalam diete z waga 76kg i zobaczymy jakie przyniesie wyniki.Pije koktajle bialkowe rano i wieczorem,pije duzo wody,ale zamiast cwiczen Dawida chodze 5-6 razy w tygodniu na silownie,plywam i chodze na Body pump,step i pilates. Mam nadzieje,ze wszystko razem wziete bedzie mialo niezly rezultatpozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabidełko
Kate83c którą dietkę stosujesz, książkową czy z gazetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabidełko
Jelinka czy w miarę proporcjonalnie schudłaś? Ja nie wiem, mi ta dieta nie służy ;( Nie dość że może odrobinkę przychudły mi partie nie te co potrzeba np. boczki o zgrozo nie ;( to wogóle nie widać efektu. A co najlepsze ćwicze codziennie min 1 godz. Tylko w niedzielę miałam przerwę. CZEMU TAK MAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje,ze jak na mnie to calkiem proporcjonalnie. Wkoncu dostaje kobiecych ksztaltow :P Szkoda ze tylko tak malo z ud zlecialam,ale to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia80
Jelinka jaki koktajl piłaś? Bo mój mnie wogóle nie najada, a Ty wcześniej pisałaś, że Twój syci więc może zrobie małą podmiankę ;) Znajomi widzą, że schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widza :) A koktajl pilam taki: http://www.allegro.pl/item378669620_vitalmax_izolat_cfm_1500_g_najlepsze_bialko_w_w.html tylko jesli chodzi o to ze sycil to jak sie pozniej okazalo to zalezy jak zrobisz go. Poczatkowo miksowalam go na najwiekszych obrotach wiec wychodzil taki mocno spieniony i bylo go az 0.5l . Pozniej poniewaz nie bylam juz glodna na tej diecie to normalnie go miksowalam i wychodzila szklanka. Ale i tak i tak czulam sie nasycona bedac na tej diecie bo tu non stop cos sie je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudagrubaSZCZUPŁA
Ja ją stosowałam już dawno. Na początku waga spadła b.szybko! ;) 4dni- 3kg. ale to ze względu na zmianę odżywiania. Radykalnie zmniejszone posiłki i wgl... Teraz zaczynam od nowa :D miałam przerwę 3 miesiące i znów przytyłam 2kg... ale w sumie schudłam ok.5kg. najwięcej czyli 8kg w ciągu miesiąca mają szanse stracić osoby z dużą nadwagą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabidełko
Jelinka mam nadzieję, że to że zakończyłaś dietę nie oznacza, że na opuszczasz :) Liczymy na relację z kolejnych dni ;))) I jak pierwszy dzień po diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszcze was i zgodnie z obietnica bede zdawac relacje choc na razie nie mam z czego. Nie lubie w sobie tego,ze jesli nie mam podanego konkretnego jadlospisu i moge jesc wszystko co chce byle liczyc kalorie to zaczynam jesc az za duzo. Tak bylo i tym razem tym bardziej ze wyjechalam na 2 dni nad morze od razu po diecie i to sobie rybke w jakims sosie ciezkim zjadlam, to jakas drozdowke, to czekolade itd...Dlugo by wymieniac. Boje sie teraz strasznie tego,ze nie bede umiala sie opanowac, dlatego narzucam sobie rezim ;) Uloze sobie z rana jakis jadlospis ktorego bede sie starala trzymac i mam nadzieje,ze zdaze sie opanowac bo zawsze po kazdej diecie zaczynam sie obzerac. Tym razem musze wygrac sama z soba tym bardziej ze to nie glod bo wyglodniala nie jestem, tylko apetyt na wszystko co nie zdrowe i czego nie moglam do tej pory jesc....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszcze was i zgodnie z obietnica bede zdawac relacje choc na razie nie mam z czego. Nie lubie w sobie tego,ze jesli nie mam podanego konkretnego jadlospisu i moge jesc wszystko co chce byle liczyc kalorie to zaczynam jesc az za duzo. Tak bylo i tym razem tym bardziej ze wyjechalam na 2 dni nad morze od razu po diecie i to sobie rybke w jakims sosie ciezkim zjadlam, to jakas drozdowke, to czekolade itd...Dlugo by wymieniac. Boje sie teraz strasznie tego,ze nie bede umiala sie opanowac, dlatego narzucam sobie rezim ;) Uloze sobie z rana jakis jadlospis ktorego bede sie starala trzymac i mam nadzieje,ze zdaze sie opanowac bo zawsze po kazdej diecie zaczynam sie obzerac. Tym razem musze wygrac sama z soba tym bardziej ze to nie glod bo wyglodniala nie jestem, tylko apetyt na wszystko co nie zdrowe i czego nie moglam do tej pory jesc....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opuszcze was i zgodnie z obietnica bede zdawac relacje choc na razie nie mam z czego. Nie lubie w sobie tego,ze jesli nie mam podanego konkretnego jadlospisu i moge jesc wszystko co chce byle liczyc kalorie to zaczynam jesc az za duzo. Tak bylo i tym razem tym bardziej ze wyjechalam na 2 dni nad morze od razu po diecie i to sobie rybke w jakims sosie ciezkim zjadlam, to jakas drozdowke, to czekolade itd...Dlugo by wymieniac. Boje sie teraz strasznie tego,ze nie bede umiala sie opanowac, dlatego narzucam sobie rezim ;) Uloze sobie z rana jakis jadlospis ktorego bede sie starala trzymac i mam nadzieje,ze zdaze sie opanowac bo zawsze po kazdej diecie zaczynam sie obzerac. Tym razem musze wygrac sama z soba tym bardziej ze to nie glod bo wyglodniala nie jestem, tylko apetyt na wszystko co nie zdrowe i czego nie moglam do tej pory jesc....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate83c
Stosuje diete z gazety,jakos te przepisy wydaja mi sie jakies smaczniejsze.Musze przyznac,ze czuje sie oslabiona i senna podczas tej diety no ale zobaczymy jak bedzie dalej.jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktory dzien diety realizujesz?? Ja przez pierwsze 4 dni tez czulam sie troszke oslabiona i senna ale potem wszystkie sily wrocily :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella82
Please powiedzcie mi dlaczego nie chudne??? Czy czyłyście się głodne? Ile dni? Pozdrówki, Zrozpaczona Iza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie czulam wogole glodna na tej diecie , a wrecz wydawalo mi sie ze jem za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarysa881
hejka, kto się kto odchudza? Kolejno odlicz ;))) nie wiem czemu tu pustka, fajna dietaka, serio ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudusia 171 63 kg
cześć dziewczyny ja też zaczęlam od wczoraj diete ide do sklepu po koktajl widzialam taki w magnolii naprzeciwko marketu:):) za 74 zl 1 kg:) smak waniliowy:):):) musze go miec trzymam kciuki bd czesto tu zagladac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabidelko
Śmutno, że tu tak pusto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMa
Hello wszystkim dietującym. Co sądzicie o takim jadłospisie: 7.00 koktajl; 10.00 2 białka jaj, 1/2 ogórka, 1/3 papryki czerwonej, szczypiorek; 13.00 cycek kurzy, liście szpinaku, brokuły gotowane, białko 1 jaja(taka sałatka) 16.00 10 migdałów 19.00-20.00 koktajl i do tego ćwiczenia, ale nie te polecane, ale codziennie wizyta w fitnessklubie np. TBC, bs+piłki, ABT itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMa
zapomniałam, wychodzę od 71kg żywej wagi. wymiarów nie znam, bo nie mam centymetra, ale postaram się dziś nabyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingusia
i jak tam karinama Twe postępy? Poważnie rozważam nowojorską ;) Zmotywujesz mnie czy zniechęcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opis dietki
napiszcie mi dokladny opis tej dietki, nie mam joya, przez 3 tygodnie szukalam w internecie nawet na angielskich stronach ale nigdzie nie ma opisu?! Pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduza89
siemanko :) Ja zaczynam od jutra. Jak wyniki w waszym odchudzaniu ?? Wiecie czym można zastąpić koktail proteinowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×