Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Gość Paula188

ZAPRASZAM DO WSPOLNEGO ODCHUDZANIA!!! Ja zaczynm od jutra czyli 22.03.2008 i to jest ostatni raz jak sie biore za odchudzanie!!! waze 80 kg 160 cm DIETA 300 KCAL! koniec kropka DAM RADE I JUZ! KUPIŁAM SOBIE APPTRIM mam tez czerwona herbate i SILNA WOLE bede chodzila na silownie i na basen + cwiczenia w domu:) dam rade wiem o tym I ZAPRASZAM WAS DO PRZYLACZENIA SIE! A TYCH KTORZY CHCA MNIE ZGNOJIC NA TYM FORUM TO PROSZE BARDZO I TAK SIE NIE PODDAM DAM RADE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,przyłączam się do Ciebie 🌼 :) Ja zaczęłam od 17.o3. i to pierwsza taka moja poważna dietka :) Także damy radę! mam 172 cm, 77 kg, noo juz 76 :P 18 lat i dużo silnej woli :) małe spostrzeżenie.. 300 kcal to naprawdę mało:( potem nawet jak będziesz jeść tysiaka to będziesz tyć na dodatek chcesz dużo ćwiczyć basen itp,może zwiększ troszkę kcal? Dla własnego dobra? Ale nie wtrącam się,bo sama wiem , co to znaczy chcieć schudnąć :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
a ile proponujesz? ale ja bym chciała naprawde szybko schudnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja jem 600-700 ( dużo osób mi mówi,że to bardzo mało,za mało i ,że będę miała jojo :o ) a Ty chcesz na dodatek ćwiczyć? To może 800? Ja w ciągu 4 dni schudłam kg, na 600 kcal ( czasem mniej,czasem więcej) + kilka ćwiczeń w domu, ale to nie za wiele. Powinnaś zwiększyć bo 300 to za mało ,a potem efekt jo-jo :( Ja wcześniej jadłam ok 3 tysiące..jak nie więcej..obżerałam się, więc te 600 to duża rewolucja i tak stopniowo zwiększam bo nie chce jojo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
a jak bede jadła 600 to w czasie 2 miesiecy ile moge schudnac no i cwiczeni oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno zalezy od tego jaki kto ma organizm zakladajac ze bedziesz jakdla 600kcal i cwiczyla...(bez napadow na jedzneie i slodycze) schudniesz z 12kg napewno raczej ja tylko do maja jade na max 700kcla potem bede zwiekszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
ale tak mniej wiecej?:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze was nie napalajcie sie na szybkie schudniecie do tego trzeba miec naprawde silna wole i duzo wysilku w to wlozyc ja cos wiem o tym.....nie zapominajcie ze jest jeszcze zastuj w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaże na pewno się nie poddam jeżeli chodzi o słodycze nawet nie kusi mnie, będzie dobrze, trzeba wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
no to dobrze bede chodziła na silownie i biegała troche cieplej sie zrobi to rolki i rower dam rade:) juz sie doczekac nie moge 1 kwietnia bo ide na silke pierwszy raz z kolezankami wykupuje sobie karnet:) wiem ze kolezanki mnie przypilnuja i dam z siebie wszystko:) kupiłam sobie taki balsam moze wiecie czy on jest dobry? EVELINE SERUM 3D SLIM EXTREME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa coś mi mówi,chyba go miałam.. Taki bordowy kolor? Albo ciemna czerwień? ja mam ten z Nivei co reklamują po prawej str ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
a dobry on jest ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
ja mam boczki jak sie ich pozbyc slyszalam ze tam jest naj gorzej spalic tluszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa pomyliłam go z innym ;) też używałam :P o ile się nie myle są też do biustu itp mi ta nivea służy i jeszcze taka papka na celullit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
nom tez jest chce sobie go kupic ciekawe czy dziala. a co masz na ten celullit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
jak skaczy mi sie moj to sobie kupie ten nivea a ten z allegro działa? a znasz cos na rozstepy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa :) fajnie grzeje ;) a ciałko po tym, gładkie jak pupa niemowlaka na rozstępy niestety nie wiem :( chyba nic nie działa..co najwyżej mogą być mniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
kurcze ja mam je wszedzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
na rekach mam okropne bleee musze sobie cos kupic wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz teraz dużo się smarować kremami takimi żeby nie powstały nowe jak bedziesz chudnąć podobno dobre sa z firmy mustella ale ona sa chyba dla babek w ciąży wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×