Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Witajcie dziewczyny 🌻 U mnie już po śniadaniu; duża miska sałatki wielowarzywnejl; kukurydza, groszek, papryka, por, cebula, ogórki kiszone, marchewka, seler, ziemniak, kwaszone jabłko do tego dwie szklanki soku owocowego :D i jedna średnia pomarańcza, teraz jeszcze pije czerwoną herbatkę. Najadłam się jak świnka ;) ale na wadze 82 kg :) pewnie faktycznie jest mniej, bo jestem przed okresem, więc ważę więcej. Życzę wam sukcesów. Obyśmy przetrzymały te święta. Dziś wcześnie rano wzięłam ciasteczko zaczęłam go wąchać, ale miało zapach.. mmm.... ale nie złamałam się. trochę jestem z siebie dumna :) może jak dobrze pójdzie to kupię sobie w wakacje coś w normalnym sklepie a nie dla xxxl :( gdzie przeważnie są workowate ubrania, jak na kartofle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze proszę napiszcie mi czy wspomagacie się jakimś chromem czy innymi tabletkami? bo ja nie wiem czy się za to brać, czytałam trochę o therma line może to by mnie trochę zmusiło do ćwiczeń... no właśnie... jaki sport uprawiacie? Co warto zakupić? kołyskę do brzuszków, twister? Mam tylko rowerek magnetyczny stacjonarny, i skakanke :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny weszlam na wage dzis a tam 88 rowno:) wiec 1,3kg za mna.....pewnie to woda ale sie ciesze i tak....mykam na sniadanie wielkanocne :* ja cwicze troche tak o w domu ale od nast tyg ide na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh też bym chciała móc iść na śniadanko :D wszyscy tam siedzą i jedzą a ja tutaj przed komputerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku zjadlam: -2plasterki szynki -jajko -kawałek chleba (1/5kromki) -kawałek kiełbasy troche tego wyjdzie ale coz wkoncu jedno sniadanie w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy moj plan to 10kg potem tak co 5 kg bede miala cel az dojde do 25kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem teraz bardzo malo jem bo 800kcal dzinnie to ciut za malo ale narazie chce ruszyc ogranizm....w maju mama mature i od polowy maja do lipca chce chodzic codzinnie na silownie biegac i jezdzic na rowerze i wiecie co wiem ze mi sie uda.....w wakacje chce zalozyc ladna spodniczke a na 1pazdziernika jak dostane sie na studia wyglad pieęknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wierze w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasno, że dokonasz :) Ja się bardzo boję stanięcia wagi przez kilka tygodni bo to w dietowaniu nieuchronne zawsze na jakimś etapie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mogę się przyłączyć?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zjecie dziś na obiad? :D:D bo ja nie mam kompletnie pomysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie na żadnej, po prostu nie jem.. niemądre ale skutkuje. a jak już jem to np. jabłko dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważę koszmarnie duuuużo :P Mam 167cm od poniedziałku zaczęłam dietę norweską, ważyłam 97kg :( (płakać się chce) teraz ważę 92, ale przerywam norweską od dziś i zaczynam jeść bardziej racjonalnie, mało a często...zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja różyczki kalafiora duszone,kawałek brokuła, ziemniaczki z piekarnika, posmarowane odrobiną oliwy z oliwek i trzy-cztery szaszłyki też z warzyw. Na wieczór sobie leczo albo bigos warzywny zrobię. Nie wiem jeszcze :D :P Miłego dnia dziewczyny! Trzymajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnę30kg również miłego dnia, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi to bardzo nie zdrowo...nie masz klopotow ze zrowiem? wogole ile masz lat i skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xawqula
Paula188 nie mam zamiru cię gnoić. Sama też mam silną wolę przy wzroście 162 cm ważę 54 kg a moim celem jest 49 kg :) i napewno to osiągnę w ok. 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szok dziewczyno nie mozna tak:( ty sie rozwijasz jeszcze....zobaczysz @ zaraz ci przez to zaniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×