Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

ej laski co jest co tu tak cichutko:( ja zjadlam dzis okolo hmm 900kcla przekroczyalam swoj limit ale zaraz pociwcze i wogole wiec powinno byc dobrze:) a wy jak tam sobie dajecie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mam dużą nadwagę mogę się przyłączyć? ;) Od początku diety nic nie ćwiczę (wezmę się za to od kwietnia ;) ). Od kilku lat nie jem mięsa, ani nic co jest na mięsnych wywarach robione. Czasem jadłam rybę. Zgubiły mnie produkty mączne (ciepłe kazjerki, bagietki, chlebuś...). Od 1 marca jestem na diecie owocowo-warzywnej. Jem wszystko na co mam ochotę z warzyw i owoców. W zasadzie jem raz dziennie - od rana do wieczora :D po spodniach widzę, że zgubiłam już chyba jeden rozmiar (nosiłam 48-50, a jeszcze półtora roku temu 38 :-o) Ps. Zrobiłam dziś ponad 50 croissantów; jedne z nutellą, drugie z marmoladą. Nie złamałam się :) nawet palca nie oblizałam :) Wesołych Świąt! Damy radę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Schudnę 30kilo
Jeju, od pierwszego marca same warzyw i owoce, wytrwałą jestes i podziwiam Cię, ja tak chcę po świętach zacząć:) a ile juz schudłąs w tym czasie? tzn od 1 marca? i co zamierzasz później?? pytam bo ja waże 88 kilo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, ale dziś mnie kusił serniczek a na dodatek od mojego kochanego dostałam wielkiego królika z czekolady! ale nie dam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Na wadze mam teraz niby 82-83 kg, czyli schudłam tylko 4-5 kg :-o (podobno 5 kg to jeden rozmiar) mam nadzieję, że 1 kwietnia zobaczę na wadze 7 z przodu, bardzo bym sobie tego życzyła :D może też ta waga nie leci bo NIC kompletnie nie ćwiczę, no.. raz weszłam na rowerek stacjonarny, pojeździłam 9 minut i skakałam na skakance dosłownie przez dwie minuty ;) ale od kwietnia obiecuję że to się zmieni. Z pewnością jem więcej niż 1000kcal. Bo np. dziś zjadłam sobie tak: Sok z wyciśniętych grapefruitów dużych (trzech) + cytryn (dwóch) Średnie jabłka (teraz kończę czwarte) Ugotowane ziemniaki (kilka średnich) + sałatki warzywne ze słoika, tam trochę było w nich oleju, ale trudno, jedna paprykowo cebulowa, druga wielowarzywna. Zapiekany bakłażan z pieczarkami, papryką i cebulą (duuużo pieczarek). Dwa pierwsze dni były okropne, ale potem już luz, może dlatego że od kilku lat tego mięsa nie jem, a i ryby tylko od czasu do czasu jadłam. Bardzo lubiłam frytki, ojej, potrafiłam zrobić sobie cały garnek o drugiej w nocy. Ale jak już nie mogłam wejść w spodnie rozmiar 48 to postanowiłam że koniec z tym i muszę schudnąć. Nie oczekuję cudów, chudnę sobie powoli. Ludzie mi mówią, że chyba schudłam z 10 kg, ale na wadze nie ma to odbicia, ale faktycznie zleciało mi z boków, nie mam już na udach tyle tłuszczu. Ale do idealnej wagi to jeszcze daleko :D zapraszam do wspólnego odchudzania, będzie nam raźniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że będzie nam raźniej ja teraz jem jakoś 700-800 kcal :o Nie wiem czy to nie za mało? ale nie chce jeść więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
a niech to szlag trafi... wiedzialam ze te pieczenie ciasta tak sie skonczy ! Wzielam sie za pieczenie i oczywiscie zaraz musialam sprobowac- jak wyszlo ciasto , jak krem jak polewa :( masakra.... i jeszcze zjadlam kawalek sernika ! tragedia :/ jest mi niedobrze od tego slodkiego........... przyzeklam sobie ze od jutra 0 slodyczy ... bo jesli mam swiadomosc ze moge cos zjesc to jem za duzo wiec jutro zero, nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech te swieta sie juz skoncza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskavencia ja zjadłam też kawałek sernika.. za to nie zjadłam kolacji i poćwiczyłam więc mam nadzieję,że się wyrównało .. Ty i tak szczuplutka jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
a ja to wlasnie zjadlam na kolacje i czuje sie pelna :/ juz czuje ze przytylam przez te 3 dni :( ehhh jutro pewnie bedzie ponad 53 kg na wadze................. 2 kg do zrzutu jak nic.......... tym razem musi sie udac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
bylam ostatnio dosyc dlugo na SB i troche schudlam ale zaraz to wszystko nadrobie jak sie nie opanuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak jem teraz....dopoki nie osiagne 80kg bede tak jadla....potem juz 1000 i wiecej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no ok ,pozostane przy 800 a swoją drogą to wcale nie tak mało,można sie dość najeść. kusi mnie sernik .. ale nie nie! jutro się zważę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firank_o szkoda, trochę km nas dzieli :( A jak u Ciebie z odchudzaniem? Dużo masz jeszcze do zrzucenia? nie wiem jakie masz bmi.. jak sobie radzisz? :) Madeleina1990 szczerze to nie wiem, bo nigdy w życiu nie liczyłam kcal. podobno w trakcie odchudzania powinno się jeść min.1000kcal, ale ja nie wiem nawet jak to się dokładnie oblicza, pewnie są jakieś tabele, ale po co tracić czas na sumowanie? ;) ja sobie powiedziałam, że ograniczam to i to, jem to i to, i waga leci dzięki Bogu :D A gdy dojdę do 75 na warzywno owocowej zacznę włączać do diety kaszę, ryż, potem ciemny chleb... nabiał jak zejdę poniżej 70. Miłego wieczorku!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
a mnie narazie nic nie kusi i dalej czuje sie zaslodzona tym ciastem a w szczegolnosci nadzieniem krowkowym bleee ale slodkieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nastepnego tygodnia bede chodzic na silownie wiec szybciej troche spadnie mi z brzuszka moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze jakies teraz 89 i wzorstu mam 168....................wiec BMI mam mam wielkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskavencia
od jutra dieta 800-900 kcal CEL =========== 51 kg a ani grama wiecej !!!!!!!!!!!!!! 0 slodyczy 0 fast foodow i smazonych potraw 0 jedzenia po 19 + trzymac sie zasad SB czyli jesc jak najwiecej bialka + jesc owoce i warzywa + duzo pic w szczegolnosci wody + jesc regularnie + nie glodzic sie + w razie glodu chrupac marchewke lub mandarynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
widze ze nas coraz wiecej:) bardzo dobrze:) AAAAAAA DZIEWCZYNY DZIS PRZESADZIŁAM ;/ ALE NIE BYŁO CHYBA AZ TAK ZLE:P PO SWIETACH BEDE LICZYC KAZDA KCAL!!!!!! ja tez dzis zjadlam kawelek naprawde mały kawałeczek sernika i 3 wafelki i kurczaczka z czekolady ale malego:P i chyba z 10 krewetek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×