Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny ;) kurcze troche mnie tutaj nie było ;( wiec dzisiaj pisze. od poniedziałku zaczełam Cambridge diete ścisła i od tego dnia 2,2 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze wieksza czesc tego to woda :( jak zwykle ... ale damy rade :) juz za 2 miesiace musze iść szyc sukienka na ślub :D mamam nadzieje ze uda mi sie zwalic troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję świetnie, jak widać po stopce, troszkę mnie ubyło ;D w nagrodę poszłam na solarium się wygrzać :) Dolly gratuluje spadku wagi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madeleine
jak chcesz isc na oczyszczanie twarzy to lepeij teraz nim porzadne sloenczko wyjdzie bo mozesz miec plamy na twarzy od slonca gdy skora jest bardzo wrazliwa po oczyszczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'do madeleine' fakt, masz rację :) Pójdę jakoś za 2 tygodnie, w połowie kwietnia bo w maju już może słoneczko grzać (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna się zbliża a my szalejemy-ja zresztą też,fryzura już jest a paznokcie w planie...pewnie, to nam też poprawia samopoczucie i podnosi samoocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj ale tu cicho ;( u mnie ok , jutro się zważę jeżeli wynik bedzie mierny to zaostrze diete ;) Jak się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zważyłam się bo akurat dostałam okres :/ ale czuję po sobie , że jest mnie mniej :) . Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×