Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Gość Paula188
kupie sobie cos po swietach:) po co sie odchudzasz? bo ja bym mogła chodzic z glowa do gory przed taka jedna dziewczyna nie nawidze jej ona zawsze sie wysmiewa ze mnie ze jestem gruba:( i mama mi obiecała 1000 euro jak schudne 15 kg:P hehe chce mnie zachecic:) no i zeby isc w swoje urodziny na dyskoteke w mini:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
2 czerwca:( to juz za 73 dni mało czasu ojj kupie sobie kupie:) juz sie doczekac nie moge tej kasy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
18 zapomniałam dopisac:P to musze swietnie wygladac bo to krok w "dorosłosc" hehe chce nagrac sobie a puzniej sie nie wstydzic jak bede to ogladac za jakies 10 lat z dziecmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
a ile macie cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
no ja tak dokładnie to 158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
pijecie czerwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CUKIERECZEK26
A ja zaczelam 18 marca i z 75,5kg zeszlam dzis do 73,5kg. Dzisiaj rozpoczelam glodowke, tylko woda i witaminy a potem powolne przechodzenie na diete 1000kcal. Mam 177cm wzrostu i mam dosc patrzenia na moje grube lydki. Wam tez zycze powodzenia i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
Ja tez mam nadzieje dziewczyny musimy sie wspierac bo to jest bardzo wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
podnosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku:) zjadlam 3 kromki wasa z (2-z ryba,1-z twarogiem) i dotego zielona herbatka:) dzis mam zamiarez pocwiczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vad
co jedna z Was to durniejsza. o ile chcecie się założyć, że dopadnie Was takie jojo, że zapomnicie jak wyglądają Wasze stopy? 1000 kcal to ABSOLUTNE MINIMUM DLA OSOBY NIEĆWICZĄCEJ, wiedzialybyscie to, gdybyscie mialy MINIMALNĄ wiedzę o dietetyce, a tak - bedziecie sie odchudzały LATAMI, gwarantuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
no i co Cie to obchodzi? to jest nasza sprawa! Ja jeszcze dzis nic nie jadlam bo nie mialam czasu roano pojechalismy z rodzicami na wies do dziadzi:) troche posprzatalismy i na zakupy zaraz sobie cos zrobie tylko jeszcze nie wiem co:P napewno malo kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_średnia
hehe no ja lecę na max. 100 kaloriach dziennie :D a ogólnie najczęściej to na zerze lub 40 :) i póki co jeszcze żyjęę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie narazie trzymam:) wieczorem poćwicze.... zjadlam dzis: 3 kromki rano(tak jak pisalam), 4 łyżki sałatki jarzynej a jeszcze przedemna jogurt i jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula188
ja własnie zjadłam troche sałatki warzywnej i 2 kromki bulki zaraz ide sobie zrobie czerwona herbatke i juz po obiedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cichutko???:( mam nadzieje ze nie objadacie sie w kuchni eh kusza te ciasta wszytkie i inne smakołyki z lodowki tak ze szok ale nie dam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×