Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

pa dziewczynki i do jutra!może uda nam się skoczyć choć na chwilę na pogaduchy,acha-no i pilnujcie się przed zakazanymi rzeczami.Dobranoc chudzinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i co znalazłaś coś? :) ja jutro idę białe spodnie, albo jeansy kupić bo koleżanka ma 4 kwietnia urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są fajne z nike ale różowe itp a ja bym chciała zwykłe czarne, a nic nie ma , poszukam w sklepach dzisiaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co będziesz biegać? :D szkoda że ze Szczecina nie jesteś, razem byśmy biegały. a tak to nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 15 min drogi od dommu park, ale tak mi dziwnie samej :| :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do parku mam dobrą godzinę, a i tak wolę biegać pod wieczór a tam bym się bała :o będę musiała między blokami ;P yhm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie wparku dużo ludzi biega, ale mm sama chodzić?;/ co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem chyba zaczne sama biegać, odczekam jakiś tydzień,kupie dres i wieczorkiem będę sobie biegać bo wiem,że bieganie jest super na figure;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozmawiałąm z trenerem to on mówi że to tłuszczcu nie spali tylko na mięśnie zmieni. więc nie wiem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) jem zdrowo ale wczoraj byłam na imprezce to troche sobie zaszalałam :/ tzn. zjadłam kilka ciastek , troche czekolady i % i to dosyc sporo ale ogólenie jest dobrze i lżej sie czuje niż kilka dni wstecz :P .pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski dla Roxi, nie martw sie facetem ;) oni nic nie rozumieja, potrafia wszystko mowic wprost.. to boli... ale nie ma co tego brac do siebie... jestes młoda i szczupła i pewnie ładna wiec bierz z zycia to co n ajlepsze ... nie ten to innym.. a jesli ten to mu powiedz co czujesz i ze nie ma tak mowic ;) kochał cie wczesniej to i terz bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi-ja serdecznie polecam wszystkim ten piling kawowy-jest super i od razu widac efekty.Sama kawa ma właściwości antycelulitowe i wyszczuplające więc warto przeznaczyć trochę kawy dla swojej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i taką kawowo-żelową papką smarujesz uda,pośladki,brzuch...wcierasz ten pilin, a potem po opłukaniu jakaś oliwka lub balsma-efekt murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×