Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

heh ja wróciłam z treningu, dziewczyny się obijały i nas wyrzuciła 15 minut przed czasem, ehh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz właśnie będę robić, ja się nie cieszę.. bo przez to co one wyprawiają rozwalą nam w końcu grupe jestem tego pewna, połowę wyrzucą a połowe pewnie do początkujących dadzą. Mam nadzieję że mi się nic nie stanie, bo ja się staram i nie obijam się. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie wim, one są niezgrane :// jak to dojdzie do głównego trener ato po nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy grupą średnio zaawansowaną, jesteśmy razem już prawie od 2 lat... i nic... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę topik :) Schudłam 1 kg, czyli na dzień dzisiejszy ważę.... 81 kg :D no i spoko ;) Widzę, ze nawet zjedzona puszka całej kukurydzy mi nie zaszkodziła ;) A dziś... muszę się przyznać.. zjadłam kaszę, duuużo kaszy nie mogłam powstrzymać :D miałam włączyć takie rzeczy (kasze, ryż od 75 kg dlatego czuję się trochę przegrana) ale może włącze je już teraz, a od kwietnia zacznę ćwiczyć dużo... przynajmniej takie mam marzenie :) powodzenia! piszcie jak wam idzie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi Tobie nic się nie stanie jak się najesz... kurwa a ja :(:(:( ehhhhhh załosna ta moja dieta, tyle starań a tu chujnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uspokojcie sie do jasnej cholery......roxi na twoj temat nic nie poweim.....a na madelaine......sluchaj o,6kg nie tragedia to moze miesnie sie wzmocnimy albo pokarm zalega w przwodzie wydalniczym jezu nie rob takiego haloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań!! ja zjadłam dziś z 2500kalori!!!!!!!!!!!!!!!! ;(((((((( zaraz się porzygam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka czy ja robie halo ? Jestem po prostu smutna,że waga poszła w górę :o widzę nawet tutaj do chuja nie można nic napisac bo ciągle cos nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaleina1990 nie przejmuj się, ja Cię rozumiem. ziś mam tak kijowy dzień, jeszcze chłopak mi powiedział że mam jeszcze tłuste nogi!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi ale takiego to bym w dupe kopneła jak on może tak mówić? Ty masz je umięśnione i wyćwiczone,tyle ćwiczysz przecież..taniec itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on powiedział że to flaki a nie nogi ;(((( jestem grubą świnią ;(( ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś chuda dziewczyno! Ja bym nie mogła być z facetem który tak mówi o moim ciele...przecież masz super figure..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;(( pokazałam mu dziś moją spódniczkę jak wyglądam to powiedział ,, jeszcze masz za grube nogi żeby w niej wyjśc, ale nie jest źle, idź na fitness.. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie panikujcie, czy ty nie jesteś przed okresem? wtedy waży się nawet do 2 kg więcej. Roxi zostaw tego palanta nie ejst Ciebie wart. Mam nadzieje, ze po tych 2500 kcal nie poleciałaś do kibla :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale boli mnie strasznie brzuch. umieraaaaaaaam chyba muszę iść się załatwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!No Roxi-zachowanie twojego chłopaka mnie po prostu oburzyło,nie powinien ci coś takiego mówić,nie w taki sposób,nawet jakby too była prawda(patrzac na twoja wage i wzrost to naprawde nie masz sobie nic do zarzucenia).Ja wiem on tak specjalnie powiedział,bo w tej spódniczce wyglądasz sexi i jest zazdrosny o męskie spojrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie się pobeczałam przy Moim.. ale on mnie pocieszał ,że jestem chuda ;| pffffffffffff.. no ale cóż, co miał powiedzieć.. no ale jest lepiej,on jest kochany...ehhhh .... jutro będzie lepiej,musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) co tam u was? widzę, że jakieś problemy macie?? (raczej małe) :P Nie ma co się przejmować... trzeba walczyć o swoje :) Ja ostatnio strasznie zabiegana, nie mam czasu nawet kompa odpalić :( Ale cóż, u mnie waga też stoi w miejscu, ale chyba dlatego, że dziś dostałam okres...Ale dziś i tak już nie wytrzymałam, w dzień fakt faktem zjadłam mało bardzo, ale niedawno wypiłam 2 piwa 0,6l :/ Cóż, piwo to jedyna z najgorszych moich wyrzeczeń, jeszcze nie umiem się go pozbyć z mojego życia, przynajmniej jak widzę się ze znajomymi :P No nic, lecę spać...trzymajcie się laseczki, wszystko będzie ok!! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×