Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

ahaa fakt ;D ok ja spadam :P z psem, potem relax w wannie i muszę się przyszykować bo mój wraca z uczelni ;) buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej :* miłego dnia, wpadnij potem bo coś tu się cicho robi :( :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z biegania, jestem dumna 25minut :D na pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh gratulacje :D:D:D:D:D ja dzisiaj w łózeczku caly dzien hehe moj się teraz kąpie ;] i moge chwile posiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja zaraz idę a6w robić i koło 500 brzuszków no i z 20 przysiadów a co! :D nie ma co tracić czasu :D dziś na bieganie miałam boską pogodę, 15 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu ale boska pogoda :D Ja na sniadanko zjadłam na szybko fitness z mlekiem na drugie , pół jabłuszka - albo jedno malusie,jak kto woli :P na obiad : pomidorowa a na kolację activię zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie-dzień wspaniały-ja byłam z synkiem na 3 h spacerku i czujemy sie świetnie (no mój brzdąc właśnie śpi).Z tego wzgledu że niedługo mam urodziny zrobiłam sobie prezencik-serum Lirene na cellulit i krem z garniera na zmarszczkie Ultra Lift.Nie mam jeszcze 30 l. ale juz zauważyłam lekkie zmarszczki koło oczu i czole.Wiec biorę się za siebie...Kalorie liczę i sie pilnuje,narazie nie mam nic na sumieniu-a wy dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie :) też ok o 6 na śniadanie zjadłam 2 kromki razowa , szynka na to surówka i swiezy ogórek teraz dopiero zjadłam obiad kotlet drobiowy + surówka pozdrówki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja właśnie jestem po pilingu kawowym i już zastosowałam serum na cellulit-czuję się świetnie i czekam na efekty...Dziś nawet mój mąż sie zdenerwował że nie jem rano śniadania tylko piję kawę.Jakoś tak ostatnio mi się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z biegania :D zaraz chyba pójdę się wykąpać i znów zrobię peeling bo rano nie bd miec czasu. bo na 8 do sql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy się zwazycie :P ? bo ja w sobotę rano ;) jestem ciekawa czy coś mi ubyło :P Rzadko mam czas żeby na bieząco sledzić topik :(:(:( jestem zabiegana :P co chwile gdzieś wychodzę , a to muszę pozałatwiać sprawy , zakupy m gotowanie , sprzątanie itd :P no i do tego nauka ;) dochodzi . Jutro ide na impr postaram się jak najmniej nagrzeszyć ;) ale wytańcze sie :P to zawsze jakiś ruch hehe . Trzymajcie się :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram się od piątku do niedzieli zrobic taki :P \"detoks\" czyli woda , woda dużo wody , owoce , warzywa :) bo czuje ze tego baaardzo potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeleine1990 lepiej się kuruj bo w takapogodę łatwo o chorobę-dziś ciepło jutro chłodniej i takie efekty-ciepła herbatka z cytrynką i miodem i marsz do łóżka. dziś pogoda była wspaniała,ale pospacerowałam z dzieckiem,tyle mojego,wolę wyjść jak siedzieć w domu.Dziś moja fryzjerka zrobiła mnie na bóstwo,na wieczór zrobiłam sobie kuracje antycellulitowe i czuję się świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyobrażacie sobie,że jak szłam z dzieckiem na spacer to jakieś mośki trąbili na mnie-wariaci-na matke z dzieckiem????kto to widział,jako młoda,piękna i szczupła panienka to rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pół dnia przespałam i dzisiaj już jest lepiej kasiulak :* aa co robiłaś z włoskami? :) Oj trąbili hehe no co masz powodzenie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podcięłam,tak do ucha(zawsze miałam długie włosy a po porodzie to moja najkrótsza fryzura)tak jak Ola Kwaśniewska i pasemka blond! Jak człowiek coś koło siebie zrobi to od razu poprawia się samopoczucie. Wszyscy mi mówią że w jasnych mi lepiej, wiesz taki kolor odmładza i rozpromienia, a na lato tak właśnie chce wyglądać.Dziękuję za mile słowa, ale te mośki to naprawdę zachowali się smiesznie, może ja juz inaczej to odbieram...A ty coś robisz z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jak słoneczko ładnie opali buźkę to będzie super :) Mi sie podoba fryzura na boba :D tak jak tutaj http://i7.photobucket.com/albums/y279/NrllAless/blog/mine/rihanna-haircut-2.jpg ale Ty masz chyba podobnie co ?:) Ja hmm .. miesiąc temu robiłam całe na blond ( pasemkami ) i blondyna ze mnie 100% :) mam za łopatki, troche więcej, jeszcze troszkę i będą do połowy pleców zastanawiam sie nad zmianami ale troche szkoda mi je obcinac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo podobnie, tylko z przodu troche krócej.Zrób coś nowego,zaskocz wszystkich nowym wyglądem, od razu lepiej się poczujesz!Ja też sie bałam ścinać, potem farbować, ale to są tylko włosy...Mam fajną fryzjerkę, która mi szczerze doradza i nigdy nie było tak że mi się nie podobało. acha mam jeszcze ochotę zrobić coś z paznokciami,ostatni raz robiłam do ślubu (2 lata temu)potem przy dziecku dlugie paznokcie się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, marze o długich blond włosach, a mam takie po środku więc ugrzęzłam w tym ;P albo dalej zapuszczac albo skrócić, nie wiem poczekam jeszcze do lata! :D a farbowac uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam juz powoli, bo mój skarbuś się kręci(idą mu ząbki)nie chce żeby się rozbudził, a ty sie kuruj, bo nie chce żebys sie całkiem rozłozyła.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×