Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Ja po śniadanku, a coo ;) 2 jajeczka + pół grahamki :) a zaraz czerwona herbatka pu ehr specjalnie po jedzonku ;) na drugie śniadanie będzie activia na obiad to nie wiem.. .. a na kolacyjkę grejpfrut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Ja też już po śniadanku, zjadłam jog. naturalny z otrębami... Wczoraj po pracy byłam na małej imprezce, ale się najadłam ;/ no i piłam alkohol :/ (wstyd mi), waga na razie nie urosłam, a nawet spadła o 1kg :) mam nadzieję, że ten wczorajszy wybryk nie odbije się na mojej wadze... No nic, życzę miłego dnia, ja niedługo jadę do ZOO :D Buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jest ciężko wyrzec się piwka i innych alko :-P przedwczoraj wypiłam 2 duże piwa, a wczoraj wódkę ;D ale cóż, jakoś i tak dużo ograniczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja tam myslę , że imprezka raz na jakis czas i troche % :P nie zaszkodzi diecie 1 i poł jajka zjadłam i 1,5 kawałka razowca ;) miłej niedzieli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wróciłam z zakupów, boże pierwszy raz szczęśliwa. Kupowałam spodnie, nigdy nie mogłąm dostać żadnych rozmiar 32 jenasów był za mały, a teraz 29 :D Kupiłam białe spodnie na imprezkę do koleżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 ? Super :D Ja noszę 31 :o :( ale chciałabym mieć 29 ! Może kiedyś się uda.. ale na razie nic nie kupuję, co najwyżej buty xD typowe zakupki odwale pod koniec maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 29 :D sama się zdziwiłam, babka się pyta o numer a ja od razu no jakoś 31 - 32 :D ona dałą mi 30 :D to za duzą, 29 ok :D ale nawet w 28 bym weszła :D ale nie chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj nam znać jak się zważysz :* Roxi założyłaś temat o rozstępach, to ja Ci powiem,że prawie nic nie pomaga :( masz je białe takie czy lekko czerwone? Ja smaruje ciągle ciało oliwką i serum na rozstępy Eveline, w sumie to mało daje , no ale przynajmniej nowe nie powstają! w sumie ja mam takie perłowe i są mało widoczne. ale niestety są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je mam już kupe lat miałam 6 lat to mi wyszł moje są przeźroczyste... ale nie nawidzę ich, na nogach są widoczne trochę :(( też evenlinem je smaruje i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja je mam od ok 14 roku życia ok 4 lata, mam je troche na boczkach :( no i na udach ale na udach są niewidoczne w sumie, a na boczkach takie perłowe ale co zrobić;/ oliwka pomaga i nie powstają nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam trochę na bokach ale tam prawie nie widać, ale na nogach mnie drażnią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziś o 18 chyba biegać, heh pogoda dopisuje to może pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ja tam mam gdzies mojego, wkurzyl mnie wczoraj (znowu) i niech się wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niestety facet to facet :/ i się nie zmieni :// w ogóle wczoraj byłam na solarium na 20 minut :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na 12 i mi mówią,że wyglądam jak mulatka :D ale chodzę na nowe łóżka i mocne lampy i bardzo pieką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze na 15, nieważne jakie solarium to zawsze na 15 :D a wczoraj sobie poszłam na 20 i jestem teraz murzyn :D jutro też pójde chyba na 20 :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna to trzeba być opaloną :D boże chyba ziółka mnie już 3 raz do toalety wyganiają :D ale nie chce mi się iść :D błonnik z ananasem sobie kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co jest błonnik ?:P dla mnie wiosna będzie dopiero jak będę mogła chodzic w kurteczce jeansowej ,bo póki co to pogoda chwiejna .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam, ale kupiłam :D ja najbardziej lubię czerwone i zielone, są pyszne, niedawno jak zaczynałam się odchudzać to codziennie jadłam jednego lub pół ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie wcinam te białe mmmm :D jutro zrobię zapas :D a jadłaś je ot tak,czy po posiłku? bo słyszałam,że też po posiłku się powinno jeść że niby ułatwia spalanie czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie jadałam i nie jadam posiłków jadłam je np. o godzinie 13 jako obiad. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×