Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

Gość miszmasz
hej dziewczyny:) dolly ja tez marze o 15 kg w dol... dzis po pierwszym dniu glodowki mam nadzieje ze wytrzymam do niedzieli... ile kosztuje ta dieta cambridge? slyszalam ze sie trzeba wykosztowac... ktos to sprawdzil? ja slyszalam ze jest taka dieta tez z koktajlami i ziolkami z herbapolu podobno dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie ukrywasz przed nia jedzenia, chodzi mi o to ze nie udajesz ze jesz a nie jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie, że aż tak. ona wie że i tak mi nic nie zrobi i mi nie przegada więc sobie odpuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dieta to wydatek ponad 100zł na tydzien diety ale ja pracuje i podczas 8 godzin pracy nie mam czasu n a obiady i8 tym podobne to po prostu id edo dklepu i kpuje alb zupki jogurt serek soki i inne takie to zostawiam w tydzien tykle co ta dieta prawie kosztuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z jednej strony podziwiam wytrwałosv Roxi i samozaparcie ale ałąbym sie az tak jak ty bo nie wiem czy umiałabym wrocic do jedzenia normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś powinnam robić 6 ale cholerka nie umiem się zmotywować nie miałam czasu kiedy a teraz tak mi się nie chce ,bOOOżE;/ myślisz,że jeden dzień mogę się odpuścić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie wiem, bo nie wiem czy potem od nowa nie bd musiała zaczynać. Ja kurde źle przeczytałam i za mało powtórzeń robiałąm i dopiero dziś tak jakby mi wyszedł pierwszy dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku tak miałam około 300 kcal dziennie głownie w sokach , spac nie mogła bo miałam wyrzuty ze az tyle zjadłam ;P kcal rowerek w łozku i dopiero mogłam zasnac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja też ale nie chciało mi się czytać tego co pod spodem :D i za mało powtórzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly ja też nie zasne jak nie poćwicze i na pewno coś zrobie ale ta a6w jest za nudna i żmudna:/ a co do wyrzutów to też zaczynam takie mieć.. zjem krążek ryżowy i już zaczynam się wkurwiać na siebie i biore się za ćwiczenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie wtracic i zapytac co to a6w? czesto jak czytam forum posługujecie sie na róznych watkach skrótami a ja tu od niedzwna i nie bardzo kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 to widzę że nie jestem sama, ja dziś nic nie zjadłam i wypiłąm może niecałe 0,5 l:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxy...moge zapytac ile ty masz lat??? to co robisz w tej chwili to nie jest dieta...pomysl o komplikacjach jakie cie czekaja...zanik miesiaczki,anemia,zawroty glowy,zszarzenie i wypadanie wlosow,problemy ze skora...i co najgorsze efekt jojo po ktorym powstana rozstepy i cellulit... to twoje zycie i twoja sprawa ale pomysl zanim bedzie za pozno.... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dzisiaj mało piłam :o muszę nadrobić , wypije jakieś ziółka itp bo i tak nie zasne szybko,spałam po południu i mam troche nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat :) madeleine1990 no ja zaraz tez wipiję ziółka, bo jutro na 8 na konkurs z matmy lecą do sql i szybko się urywam bo na 10tą idę na tipsy :D a wieczorem trenio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madelie kup sobioe taletki albo garane w proszku działa jakkilka kaw poprawia koncentracje a o to chyb a trudn w tym wieku nprzed matura jak sie jest na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie robisz? żele? ja mam jutro lekcje do 16 a o 17 ide na prawko do 20 !! :o nosz kurwa mać :o uwielbiam takie dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnijka
czesc dziewczyny! ech strasznie sie czuje w swoim ciele... chcialabym moc stanac nago przed lustrem i sie sobie podobac... dlatego wlasnie zaczynam od dzis! widze, ze wy juz tu doswiadczone :) Roxy, czy moglabys mi powiedziec jak jest z Twoją energią, bo ja sie boje że jak zacznę tak jak Ty, to nie będe miala na nic siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly :) maturę mam dopiero za rok, bo jestem teraz w 2 liceum ale dzięki za troskę coś muszę kupić bo jestem słaba na tej diecie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleine no żele :DD a jakie to ni wiem, pójdę to zobacze :D ale chyba różowe :O jak zaczęłam z energią było różnie, oczy podkrążone, nie miałąm sił chodzić, było też tak i to nawet jest do tej pory że jak ktoś mnie podniósł to potem w miejscach których mnie złapał miałam siniaki. ALe teraz już nie czuję się osłabiona, mam nawet więcej sił do ćwiczeń niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×