Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula188

WSZYSCY KTORZY ZLE SIE CZUJA W SWOIM CIELE I CHCE TO SZYBKO ZMIENIC!!!

Polecane posty

polecam www.guarana.pl na allegro jest tania, ja pracuje i duzo wysiłku psychicznego ma w ciagu dnia i ni dałabym rady bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaleine1990 i jak w liceum Ci sie podoba? bo ja myśle o technikum ekonomicznym bądź liceum.. ale chyba wolę technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam kochane was wsystkie, c zytałam sobie od kilku dni wszystki fora az w koncu postanowiła sie przyłavzyc i jak tak pisze troche z wami to juz mi lepiej ... raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly_85 to dobrze, ja te na początku nie wiedziałam gdzie się podłączyć ale tu jest miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio miło, kazda z was jest inna na swoj sposob patrzy na swiat i wnosi duzo.. w sumie to fajnie ze ktos czuje podobnie...ze nie jest sie samemu... to jest jan gorsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, wiesz nie miałam jeszcze sprecyzowanych celów co do przyszłości więc nie chciałam wybierać technikum, poszłam do liceum o kierunku ( nie profilu !) pedagogika z elementami psychologii :) jest nawet spoko, gdyby nie rozszerzenia, rozszerzona biola, polski i angol ,angol ujdzie ale te dwa pozostałe n/c .. już koncówka drugiej klasy a pamiętam jak tam dopiero szłam osobiście się cieszę,ze za rok koncze i że nie poszłam do technikum ponieważ szkoła jest jebnięta pod względem poziomu:o wyścigi szczurów pffffffffffffffffff.... masakra.. a potem wybieram się na studia w katowicach - psychologia w biznesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolly_85 nio niestety a tutaj jest się tak jakby anonimowym i można powiedzieć wszystko i czekać aż może ktoś zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madaleine1990 no proszę jakie plany :D mnie to ekonomia kręci strasznieeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz roxi jedni mowia o tobie tak inni potepiaja ale w sumi to najwzniejsze ze nie jest sie samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mózgu do maty,jestem taka tępa,że szok :p mnie interesuje wos :D public relations itp ;P Dolly _ witaj wśród nas :D 🌼 mi również jest tutaj najmilej :D właśnie piję zieloną herbatkę :) prosze się częstować dziewczęta :D \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 dzieki, powiedz mi jaka pijesz ta zielona? lipton czy jaks z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w spożywczaku jest taka typowa zielona herbatka, nie z liptona , jakaś taka inna :) piję jeszcze czerwoną i zioła klimuszko na odchudzanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :P waga ani drgnie, ale spodnie lecą. Zakładałam rozmiar 50 na początku teraz spokojnie mieszczę się w rozmiar 46 (Kiedy przyjdą dni kiedy mieściłam się w 38? 😭 ). Widać, że schudłam, bo mam inne nogi, brzuch, no wszystko tylko czemu waga nie leci? nie wiem :-o Od kwietnia włączam do diety ćwiczenia, bo w tym miesiącu w ogóle nie ćwiczyłam. Może waga wtedy poleci. Firanko jednak się wstrzymam z meridą, bo też była mi proponowana. Lekarz stwierdził, że jestem młoda i dam sobie radę sama, bez pomocy prochów skoro już raz schudłam prawie 30 kg :P poza tym podobno jakieś duże skutki uboczne są? W każdym razie poprosiłam by nie wypisywał recepty. Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sa podobno kazdy na te leki inaczej reaguje ja jak sie nie przekonam nie bede wiedziala:) bedzie cos nie tak to odstawie je i juz ogolnie dzis ide na silownie po 11:) wiec zajrze do was tak hmm o 13 z minutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzień dobry , właśnie jestem po prysznicu jeszcze :P w ręczniku siedzę po 10 wychodze na wykłady pewnie wrócę ok 16-17 . Nasniadanie zjadłam 1kawałek razowca podzieliłam na 2 części 1 zjadłam z twarożkiem i ogórkiem swiezym , a 2 z szynką i ogórkiem i wypiłam kawke z mlekiem 0,5% to było ok 8 . Teraz popijam wodę z cytryną . Na obiad zjem małgo kotleta z piersi z kurczaka i chude leczo ;) na uczelnię zabiorę jogurt malinowy serduszko i wodę . Wieczorem jeszcze na chwile tu wpadnę :D miłego dnia dziewczynki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja już ze sql wróciłam ale idę zaraz na tipsy :D miłego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny ;) wpadłam na chwilke by wszystkim podziekowac za to ze sa i zyczyc miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pofolgowałam sobie z żarciem :| :| :[ na śniadanie fitness z mlekiem :/ drugie śniadanie grahamka obiad talerz zuupyy :/ 😭 oj głupiaa głupia za kare będę ćwiczyć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medeliana co ty opowiadasz niby kurde z czym przesadzialas....musisz jesc zdrowo 1000kcla i cwiczyc...przeciesz takim podejsciem ze zjesz zupe i o boze jaka ja glupia jestem ze tyle zjadlam za daleko nie zajdziesz z waga....co z tego ze schudniesz do 60kg czy ile tam chcesz jak to ci wroci...zastanowcie sie dziewczyny co wy piszecie chyba naprawde zadna z was nie miala jojo po dietach takich nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddie- a mówiłaś, że będziesh się zdrowo odchudzać.... przykro mi, że się tak traktujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na uczelnie zjadłam 1 manadarynkę Obiad kotlet z piersi z kurczaka taki cieniuuutki z odrobina panierki i 1/2 miseczki leczo pieczarki papryka chuda kiełbaska w sosie pomidorowym . O 19 zjem mało kolację czyli pół kromki chleba z szynką i szklankę soku pomidorowego :) wieczorem pogimnastykuję się z 10min :P chociaż hehe Madeleina :) przeciez nie zjadłaś dużo!!! lepiej zjeść wiecej i pocwiczyć niż tak drastycznie ograniczać jedzenie ;) :)szkoda zdrówka dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka postaram się żeby waga nie wróciła :P bo jem może i mało ale jestem pełna jak prosiak! zupe zjadłam o 15 a do tej pory mnie 3ma i czuje się ocięzała dzisiaj na prawku miałam lekarza i ni chuja :P nie widziałam literek hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×