Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

ja to sie juz pogubilam troszeczke kto jest kto na naszej klasie:D chyba musze sobie jakos Was podpisac :) niewiem jeszcze jak to zrobie ale pomysle:) treselle, sa tam zdjecia zz nowa fryzura? u mnie waga jak w stopce.. ale od dzis podjelam walke jadlospis: zupa jarzynowa na wodzie, sałatka wiosenna, bułka, red bull bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyła-> jeszcze nie mam \"nowych fotek\" najpierw muszę sobie zrobić sesje zdjęciową :)))) Oj jak mnie muli, jak mnie głowa boli - ide zrobic kawkę :) Ciężki dzień sie zapowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja mieszkam 60 km od Torunia, w Brodnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 - bo krotkie włosy to jest to ... ;) sama sie wybieam we wtorek do fryzjea ;D znowu gorocao i goroco ... ;) ale kocham słoneczko i pewnie dzis znwou dziłka ... ach wesole jest zycie studenta ... ;p - na wakacjach oczywiscie ;) prygotowalam sobie snaidanie ale nawet nie cche mi sie go jesc ;( jakies glupie smutne czasy na mnie znowu przychodza ... ;( ale coz zycie takie niesety ... człwoeik mlody i glupi ... a teraz juz nic nie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia -> Fakt Brodnica niedaleko, tylko że ja nie jeżdżę w tamte strony. A Ty kumcia masz profil na n-k?? Mój e-mail znasz :) ggoska87-> czasem chciałabym umieć cofać czas i pozmieniać co nieco :) A ja siedzę w pracy i zasypiam :( wypiłam juz kwkę , zaraz zrobie sobie zielona herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia, a ja tez moge Cie zobaczyc? tressele moj kontakt ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pozwolicie jak bede znow zasmiecac nasz temat spisownikiem kazdego dnia co zjadlam i czy cwiczylam :P zachecam tez Was bo cos ostatnio o tym zapominamy! moj dzien dzis: kawałek arbuza, kasza gotowana z warzywami, lód z mcdonalds aerobic 1h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia dałam dziewczyną na n-k namiary na Ciebie :) mam nadzieje , ze nie będziesz zła :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem - ciebie już mam na n-k, kto dalej? wysyłajcie dziewczyny zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie siedziałam rano i zamiast księgować zrobiłam sobie listę kto jest kto i jaki ma nick i stwierdziłam , że brakuje mi krupci na naszej-klasie :( chyba ?? juz sie sama zakręciłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treselle81 - az tak dobrze na naszej kalsie sie nie znam ;d ... ostanio słuzy mi niestety do pogorszania humoru ... głupia jestem ale coz ... dzien zaczelma od wody z cytrynka ... na snaidanie serek z rzodkiewka ... ;) a obiad ... hmmm ?? ktoz to wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie mialam juz kiedys pytac ... stosujecie jakies tabletki wspomagajace odchudzani e ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyla, co za pytanie :P, to my chyba ostatnio naginamy nasze zasady rozpisujac sie o wszystkim tylko nie o diecie :D, ja juz sie usprawiedliwiam: po wyjezdzie z domu znowu biore sie w garsc i wtedy bede pisac tylko o tym co zjadlam i ile cwiczylam :) wracam dokladnie za tydzien :) :( ok, troche napisze na temat diety :), waga chyba stoi w miejscu, lub minimalnie poszla w dol, nie objadam sie, wczoraj zrobilam 20 kilometrow na rowerku - jezdzilam po polnych drogach z masa kamieni, gorek, dolkow; dostalam niezly wycisk, bo na codzien nie jezdze goralem, wiec nawet ta pozycja podzialala mi na rece :), u siebie \"rozbijam\" sie oma fiets (rowerek babuni :D ) - czyli typowym holenderskim rowerem turystycznym, siedz sie na nim jak na tronie - bardzo komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zawsze lepiej zapytac:D kto wie moze ten temat nabrał już podstaw czysto towarzyskich rozrywkowych , a ja tu wkrocze z czarnym tematem diet .:D jadłospis: 3 bułki , wafle ryżowe, suchary, kawa , kompot. kiepsko.. ale aerobik był ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie: bułka z warzywami ,4 chicken mc nuggets (domowe) + surówka, jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś praktycznie śniadania nie jadłam tylko parę łyżeczek płatków i kawałeczek bułki przegryzłam podczas sprzątania. na obiadek: 3 łyżki ryżu + pulpeciki w sosie. dziś idę na urodzinki więc pewnie jakieś cicho będzie i lampka wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka z warzywami ,10 chicken mc nuggets (domowe) + surówka (w sumie były to 2 posiłki z odstepem czasowym), jogurt, troche pieczonych, kawa mrożona, 3 kieliszki wódki + szklanka soku. brzmi strasznie ten jadłospis ale zmiescilam sie w 2000 kcal ćwiczenia: basen 1 h + sauna , aerobik 40 minut (latino) . Chyba sie zrekompensowałam za ten jadlospis:) kupiłam płyty z aerobikami tanecznymi , bardzo fajna sprawa! :) Polecam . treselle mało tego jedzenia Ci dzis wyszło , mam nadzieje ze nie skonzczy sie rzuceniem na jedzenie na imprezie ( u mnie na bank by tak było! :D) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyła-> na imprezie zjadłam 3 kawałeczki karpatki :) i wypiłam kawkę rozpuszczalną oraz 2 lampki czerwonego wina. W domku wypiłam nie całe 1 piwko i zjadłam 1 paróweczkę ( z tych cieniutkich) A dziś zjadłam pulpeciki ( 2 ) w sosie pomidorowo paprykowym, na obiad frytki + pałeczka kurczaka z rożna i na razie to koniec jedzonka . Pod wieczór idę do brata na smażone rybki w occie :))) Strasznie po urlopie mi brzuch wywaliło :((( Zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to nie najgorzej Treselle jak na impreze . :) tez czuje ze mi brzuch wywala... wiecej jem ale za to duzo cwicze . Rozlicze sie z dzis: bób, mizeria, jogurt duzy, wafle ryzowe, kawa mrozona, ciastka z pestekami dyni. (duzo tego:() godzina basen i 40 minut orbitreka (wreszcie naprawiony) Kumcia, a jak tam Twoj orbitrek , moze jakies odkurzenie go? proponuje znowu wyzwania wytrzymalosciowe ile wytrzymamy :P:) wyjezdzam neistety na 3 dni:( takze napisze zaniedlugo , liczac po cichu na to ze jak wroce bedzie maasa lektury u Was szczegolnie wiwaty z powodu utraconych kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie właściwie diety BRAK!!!!!!! myślę że zacznę po 15 sierpnia, a jak na razie a to lodzik, a to piwko.... :) orbitrek strasznie, ale to strasznie się zakurzył, ale poczekam aż więcej się kurzu uzbiera, to samo spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie tak zastanwiam czy na kapusciankenie isc ;D bo jem mniej a tu i tak wszytsko stoi w miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dawno nic nie pisalam ale ciesze sie ze wchodzac na kafeterie moge poczytac wasze wpisy ze ciagle tu jestesmy w takim samym skladzie:):) Jeżeli chodzi o odchudzanie to nadal cwicze moze juz nie tak regularnie i czesciej na basenie ,waga spadla 2 kg zadna rewelacja ale i z dieta roznie bywa. Teraz czeka mnie prawdziwe wyzwanie z odchudzaniem jade na wczasy z ALL i obawiam sie ze waga bedzie na ++ Nie bede przez to mogla do was zagladac przez 2 tyg:( Treselle81:) Faktycznie mnie nie ma na naszej klasie bo nie mam tam założonego konta z roznych przyczyn,ale o tym dlugo by pisac ale za to po przyjezdzie obiecuje powysylac wam moje zdjecia na meila,na nasza klase moge wchodzic z neutralnego profilu mojej znajomej:) Jeżeli możecie napiszcie czy jest tu ktoś z Krakowa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×