Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

U mnie juz po obiadku jarzynki i miesko gotowane.Pojadlam ciekawe na jak dl ugo?????? Widze ze nie wszystkie wyszlyscie na spacer:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz po obiadku jarzynki i miesko gotowane.Pojadlam ciekawe na jak dl ugo?????? Widze ze nie wszystkie wyszlyscie na spacer:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano moja waga wskazala 70.05 :( (i tak nie jest zle ). Karmie dziecko piersia wiec musze cos jesc :) Moze nie dokladnie dieta garsciowa chce schudnac ale podobna.... Wstaje srednio okolo 9.30 okolo 10.00 jem sniadanie , potem ok.13. owoce i 17.30 obiad z mezem... Zero bialego pieczywa i slodyczy... Mieso gotowane , ryby z rusztu (polecam..... miodzio :) ) pije duuuuzo wody i cwicze. Od dzis zaczynam sie dopiero pilnowac :P ale mialam juz przygotowanie przez okolo 2-3 tygodni.... do do 19joasia85 moze dolaczysz do mnie... wymyslimy sobie jakies menu dzienne i razem razniej.... P.S. Mam nadzieje ze dziecko zacznie wysysac ze mnie ten tluszczyk.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 19joasia85
dziękuję za odp, chcętnie bym sie prxzyłączy ła ale nie mam zbytnio czasu na kafeteria, tylko czasem zaglądam, ja dziś rano zjadłam o 9.00- utarłam sobie jabłko duze na papkę i zjadłam z jogurtem naturalnym i łyżką siemienia lnianego ( tak to wszyatko wymieszałam z miseczce i taka papka wyszła, ale pyszna, a tak mało kalorii, i przed chwilką zjadłąm obiadek: rybka smażona w jajki i 3 duze ogórki konserwowe, chce juz do wieczora tylko owoce tak o 16 i koniec, to w sumie tak jak ty tyle ze Ty masz obiad wtedy kiedy ja owoce, a owoce wtedy kiedy ja obiad. Pozdrawiam Serdecznie i bede zagladać :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziweczynki! Nadal trzymam sie dietki, obiadek dzis zjem dopiero o 17, zeby zbytnio nie doczuwac glodu wieczorem. Bigbabon, jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej galileo dolanczam do wszej iety norweskiej tak fajnie wam idzie ze pozazdroscilam mam niecale 3 tyg do wesela brata wiec trzeba sie wziasc a potem przejde spowrotem na moja diete zobaczymy ile zleci na norweskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bigbabon chyba jest akurat na spacerku ja moze tez pojde zobaczymy. moj obiad tez pewnie ok 17 18 bo moj maly tak idzie spac wiec dopiero jak zasnie bebde miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz wrocilam ze spacerku bo cos pogoda sie psuje :) jem wlasnie obiadek :) mniam mniam galileoo ja dobrze sie czuje dzisiaj jeszcze nie jadlam sliwek bo sie dobrze czuje ale jak cos bede odczuwac to sobie zjem nie jadlam szpinkau bo nie moge nigdzie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mój synek był tak potwornie marudny, że poszliśmy na spacerek,on spał sobie smacznie a ja mokłam,wróciłam do domu przemoczona doszczętnie...ale czego sie nie robi dla dziecka...w końcu spacerek mi też się przydał. Dzis zjadłam zdrowy obiadek i jestem z siebie dumna-kaszę jęczmienna z warzywami...do zobaczenia wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z spacerku :) zlapal nas grad :) ale pozniej cd slonca..... przedemna obiad i od 18 tylko woda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie zjadlam wlasnie obiadek no i jestem ciekawa czy dam raade jesc ciagle jajka dzieki bogu jutro juz mniej. podziwiam kobitki kture wytrzymuja na tej diecie no i chudna 6 , 8 kilo super to tylko trzyma mnie przy tym by wytrwac i przez 14 dni jes jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Wiecie co tak czytam te nasze pogaduszki i pomyślalam sobie ze,jak się odchudzimy, osiągniemy wymarzona wage, to kazda z nas usiądzie przed kompem i zgrzeszymy.!Weżniemy po kawalku pysznego ciasta i bedziemy się nim rozkoszowac,pisząc do siebie,jakie to było dobre.Co Wy na to??? Bo chyba kazdej z was spada czasem cukier i chce sie slodkiego nie???;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Ja po obiadku, jakos narazie sie trzymam. Obiad zjadlam o 17.30 i to tyle na dzisiaj. Oby do jutra.Witaj Kaad na norweskiej! :-)) Potrzebne nam wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalam zegdzies was wcielo sprawdzam i sprawdzam i pusto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo mi z wami dietowac . jakos przetrwalam ten dzien nie bylo tak zle a potrzebuje szybkich efektow wiec bede sie trzymac. wiem tylko jedno napewno nie zjem szpinaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko wytrzymac te 2 tygodnie nic mnie tak niemartwi jak tak duza ilosc jajek alejuz jutro mniej nadzieja!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis naczytalam otej norweskiej zobaczymy co praktyka pokarze. a wiecie co dzis zeby godniezaczac diete to reszte tortu wyrzucilam do kosza . nie jestem odkurzaczem by wszystko co zostanie zjadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem glupia jak bym byla konsekwentna to bym miala juz dawno kilosy z glowy a tak to caly czas masakra ale teraz koniec postanowienie ostateczne koniec z tymi kilogramami!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i was znowu wywialo a jestem ciekawa jak tam wasz dzien jak tam zapal a zaraz ja znikne bo bede klasc malego spac a potem musze robic obiad dla meza. i pewnie znikne do jutra ale juz sie nie moge doczekac wazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ciagle mam gosci, wiec troche zajeta. Teraz mam chwilke, ale czy ktos tu jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie swietnie czuje jak narazie tylko musze sie zmuszac do piscia wody :( bo mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bigbabon, ja sie wczoraj naprawde potwornie czulam. widze ze kg ci ladnie spadaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie schudlam 2,5 kg, wpisze w stopke efekty po tygodniu, mam nadz ze wiecej poleci w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigbabon jaka masz wage ? Ja mam zwykla i chyba musze ja zmienic bo dokladnie co do gramow nie jestem w stanie okreslic A przydalaby sie dokladniejsza skala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×