Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jeszcze nie bo jaobiad jem o17,18 bo moj mlodszyidzie spac i mam wtedy spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie tez tak pojdzie zobaczysz tylko nie wiem czy ciagnac drugi tydzien co sadzisz moze kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moim zdaniem kopenhaska jest gorsza jak juz todociagnij do konca ta tylko potem nie rzc sie na jedzenie. albo zrob ta 1000 kalori jakpotrafisz sie twardo trzymac w liczeniu kal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz boje sie troche ja mam wysoki cholesterol a jaja to wiesz nie mozna jesc i nie wiem co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze w tejdiecie jest takze grejfruty minimalizuja holeserol wiec niby nie grozi podwyzka. nie cwicze czasem hulahop aleostatnio mam lenia. caly dzien dzieciaki a jak pojda spac to wtedy wraca maz i robie mu obiad i kanapki na nastepny dzien wiec mam lenia i misie nie chce dzieci to moje cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze maz fajnego meza bo cie wspiera i sie martwi. moj nie ma cierpliwosci do moich diet on mysli ze to taki proste schudnac . on nie lubi jesc dla niego jedzenie to przykry obowiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosc dobrze tylko do poludnia bylam rozdrazniona i krucho z cierpliwoscia jutro test na wytrzymalosc bo maz w domu a gdzie dzis sie dziewczyny podzialy tylko my sie trzxymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad maz bardzo mnie wspiera wie jak mi zalezy wrocic do formy ale nie chce bym osiagnela to kosztem zdrowia poprostu boi sie o mnie i juz moja marysia juz wstala spioch jeden wlosy ma we wszystkie strony i ani je ulozyc :) zjadla dzisiaj caly sloiczek zuch dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby przez caly dzien nikogo nie bylo to dziwne tylko my dwie no i galileo od jutra ale ona norweska juz porzucila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj powiedzial ze kocha moje boczki problem w tym ze ja nie. on jest chudzielec 178 cm i 68 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny!!!! Ja juz w domku! Podlaczylam komp. i wpadlam sie przywitac! Podroz meczaca, mala sie darla.... Teraz spi a ja musze mieszkanie ogarnac i przygotowac sie do jutrzejszej rozmowy :-p Ponad rok nie pracowalam i troche mam pietra przed jutrzejszym spotkaniem :-( Bigbabon, gratulacje, widze ze waga slicznie spada, kaad witaj, jak u ciebie? Pozniej poczytam sobie posty. Acha wiecie co, napewno wroce do norweskiej, strasznie zaluje ze przerwalam ale musialam sie troche podregenerowac. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro to nawet mnie zabraknie bo jade z malym na kontrole a potem jakies zakupyno i maz w domu tzn. 3 dziecko do opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj galileo mijo ze wpadlas bo my dzis bardzo samotne tylko ja i bigbabon u mnie tak dobrze nie leci jak u was bo ja w zeszlym tyg tez bylam na diecie iwtedy szybciej lecialo ale postaram sie wytrwac naraze ok 1,5 kilo mniej ale to i tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze pogoda je wymiotla ja bym tez byla ale maly przeziebiony i nie chce mu dolozyc .jutro jade do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej galileoo fajnie ze jestes !!! zaluj zaluj zaluj ja bede piekna i mloda a ty dalej bedziesz walczyc a kaad tez bedzie dżaga a ty na diecie :) a co musialam ci dopiec zebys wiedziala co stracilas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz przyszlam... Od rana na spacerku i wpadlam tyko do domu ugotowac obiad dla meza. Sliczne mamy sloneczko i cieplutko wiec szkoda siedziec w domu :) BIGbabon gratuluje wagi :) ja waze sie dopiero w niedziele. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia mialam nosa zastanawialaysmy sie z kaad gdzie was wywialo wiedzialam ze spacerki bo co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialam chyba pierwszy raz od poczatku diety (humor mi nie dopisuje) ja jak wytrzyma te 2 tyg to powtorze ja za miesiac. moim zdaniem jest lepsza jak kopenhaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, przyjmuje krytyke :-p Bede troche z tylu. Planuje zaczc norweska jeszcze raz od poniedzialku, ale chyba wlacze do niej 1-2 jablka dziennie, myslicie ze to zakloci przebieg diety? Ja bez owocow nie potrafie a i cukier mi zabardzo spadl w zeszlym tygodniu. Dzis jestem na 4 kawach juz, na nogach od 4 w nocy bo samolot o 8 rano. Zjadlam jakas kanapke z salata i 3 jablka i za chwilke lece sie polozyc bo mi sie oczy kleja a mala spi, wiec musze wykorzystac. Mezus wraca w sobote bo ma tam jeszcze do pozalatwiania troche wiec jestesmy same ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co galileo ja mysleze jakwprowadzisz te jablo to nic strasznego sie nie stanie to milego spanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×