Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

madzia ratuj jestem tak glodna ze oh zjadlabym konia z kopytami :( a mam jeszcze gore prasowania i nie moge wczesniej isc spac :( musze malej wszystko poprasowac!!! a co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytałam co ci sie przytrafiło . ja jak karmiłam piersią i zaczęłam stosować dietę kopenhadzką to zaczęłam mieć mniej pokarmu i nawet po herbatkach laktacyjnych nie był go więcej. Nie wiem więc za bardzo co ci poradzić. Ale musisz jak najczęściej przystawiać Marysię do piersi i dużo pić Właściwie to wszędzi czytałam że kobiet karmiąca nie powinna się odchudzać ani stosować diet. Tobie zostało jeszcze 10 dni to może pokarmu nie będziesz traciła tak szybko. Aby tylko mała się nie zniechęciła do ssania. Jak chce ci się jeść to możesz tylko się napić. Może herbatkę owocową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zjadłam tyko obiad ale nie chce mi się jeść już się chyba przyzwyczaiłam do niejedzenia kolacji. Ty też się przyzwyczaisz ja będziesz uważała by nie jeść już po 18. jak ci się skończy ta dieta norweska to tak rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije duzo wody jak bede miec coraz miej pokarmu to przerwe diete :) wiem ze nie powinnam sie odchudzac ale mala juz nie jest taka mala ze tylko na cycu bo dzisiaj skonczyla 13 miesiecy a co do przystawiania do piersi to mala sama chyba instynktownie czesciej teraz ssie bo potrafi rzerwac zabaew i przyjsc do cyca a wczesniej tylko do usypiania i w nocy ssala:) zobacze jutro jak bedzie moja siora praktycznie nic nie jadla po urodzeniu tylko pila wode i miala pokarmu tyle ze hoho:) tylko wlasnie pila herbatki laktacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku ! jestem po kolejnym wazeniu i coraz bardziej jestem zadowolona z tej diety herbatka dla karmiacych mi pomogla mialam w nocy wiecej pokarmu :) zobacze teraz w ciagu dnia jak bedzie:) zaraz bede jadla sniadanie (jajo i herbatka albo kawka) bardzo ciekawa jestem jak waga wyglada u galileooo?mysle ze dzisiaj zajrzy do nas i napisze cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bigbabon widze ze u ciebie nawet fajnie leci wiec gratuluje!!!! ja wrocilam po koszmarnym wekendzie i jestem szczesliwa ze koniec z urodzimami i z odwiedzinami tesciowej. moja dietka dalaniecale 2kino w tydzien ale troszke popsulam wczoraj wiec dzis od nowa ale juz tak od wczoraj mysle moze zaczne te wasze jaja jestemciekawa co u galileo jakjej idzie bo jak u niej tez ok to bede przekonana ale u niej troche innyczas i przewaznie jest pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spacja cos zawodzi i czasem nie rozdziela mi wyrazow z gory sorkii!! a co tam jest na sniadanie tylko jajka i herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie dosyc ciezko z ta dieta, slabo sie czuje, wczoraj o mala nie zemdlalam, bylam tak oslabiona. Pewnie to z powodu spadku cukru, musialam zjesc jablko. Nie wiem czy dalej kontynuowac ta diete, pewnie juz wszystko na marne.. Spadlo mi 2,5kg jak narazie. Dziewczyny nie wiem czy jest sens ja dalej stosowac czy te jablko calkowicie zaburzyly przebieg diety? Poza tym rece mi sie trzesa, i ciagle chodze newrowa. wczoraj przespalam pol dnia, niezbyt sie czuje na tym jedzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc galileo pewnie organizm sie broni ale moze jak wytrwasz to minie ? a pijesz uzo czy tylko na przetrwanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze na tego typu dietkach jest ciezko bo juz to przerabialam no i moj maz zawsze powtarza ze jestem nieznosna i zebym sobie wreszcie cos zjadla to mi przejdzie ale jak zjem too i tak jestem zla tym razem na to ze sie zlamlam no i od roku tak se kreci bez sensu. teraz dupsko mi sie juz troche pali bo za 2 i pol tyg jade do polski na wesele a tu nadwaga wiec oddzis norweska a jak skoncze to wtedy moja mayo clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem zobacz jeszcze dzis jak dalej bedzie zle to sie zastanow co z tym zrobic! a dziewczyny co jest na ssniadanie bo czytam sprzeczne wersje jest ten grejfrut czy nie. i czy wy rzeczywiscie do obiadu zjadacie kromke chleba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja codziennie zjem cos slotkiego wczoraj naprzylklad wypilam slodzona herbate stosuj ja dale bo to nic nie zaburza ja juz jestem po sniadanku mleczko mam w cycach i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja przestrzegom diety calosciowo chyba ze czuje ze cukier mi spada to wtedy cos slotkiego sliwki badz herbata z cukrem:) w pierwszy dzien na sniadanie sa 3 jaja i herbatka:) smacznego i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki wklejcie przepis jaki macie bo wkurza mnie to ze jest ich tysiac i nie wiem jaki wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad to dla ciebie dzisiaj wyglada to tak : sniadanie 3jaja i herbatka lub kawa IIsniadanie 3jaja i grejfrut herbatka obiad 3jaja surówka warzywna bez dodatkow kawa lub herbata i kromka chleba ja jej nie jadlam tzn. kromki zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galileoo Zawsze jest tak ze jak zaczniesz stosować dietę to jesteś osłabiona. Może powinnaś śniadanie jeść o 9 II śniadanie o 13 obiad jeść około godz 17, to wtedy nie będziesz miała dużej nocnej przerwy w jedzeniu. Morze to pomoże. Dziewczyny nawet jak zjecie coś innego niż jest w diecie a będziecie ja dalej stosować to będzie ona działać ale już nie na tą przyspieszoną przemianę materii. Ja chyba zjadłam wczoraj za duży obiad , albo dopiero dziś w nocy odłożyło mi się sobotnie piwo bo 0,5 kg do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziwczyny, stosuje ja dalej, trudno moze nie schudne 10kg ale cosik moze spadnie. ale wiecie co musze wlaczyc do niej conajmniej 1 jablko dziennie bo przez ten brak cukru nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tak sie darlam na mojego i na dziecko taz krzyknelam jak cos nabroilo, tak mnie wszystko draznilo przez te zle samopoczucie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,dziś znów deszczowo i pochmurno...buuuu! galileo-uważaj żebyś nam się nie pochorowała,nie wiem czy ta twoja dieta nie jest zbyt rygorystyczna,uważaj żeby nie było jakiś komplikacji,chodzi mi o twoje zdrowie. Bigbabon-ja tez jeszcze karmię, ale jestem już tym zmeczona,podziwiam twój upór i chec karmienia do 2 latek,a ile maleństwo twoje ma?mój synek za m-c kończy roczek!Przez karmienie nauczył sie spac w naszym łóżku i czekam az go odstawie i przyzwyczaje do łóżeczka,bedzie trudno, bo on kocha cycusia!W ciągu dnia już tak czesto nie je ale wieczorem i przez noc-musowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie umiałam stosować sie do diet tak rygorystycznie, np.:d.norweska!Kiedys ja wypróbowałam ale to nie dla mnie,wole jesc normalnie ale uważać co z czym łącze,no i liczyc kcl(choc nie zawsze sie udaje).Boje sie jojo,bo to zmora niejednej z nas!Ale dbam o ciłało-masaże,pilingi i balsamy!pilnuje tego codziennie,już weszło mi w nawyk!Po ciąży skóra jest już mniej jędrna,dlatego nie można tego tak zostawić...wy też coś stosujecie na brzuch,uda,piersi...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×