Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kasiulek kaad ja musze zrobic salatke owocowa wiec moze ananas kiwi i cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by do tej sałatki pasowały winogrona-ale to chyba zły pomysł? Na chwilkę spadam bo mały szaleje,te ząbki mnie i jemu daja się we znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelo to taki duzy grejfrut jest w polsce jest to slodsze jak grejfrut takie misiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon napewno gratuluje bo wytrzymujesz i radzisz sobie :) Jestes pewna ze dobry pomysl aby dodac pomelo do tej salatki?? Jesz dziennie 2 grejpfruty i to chyba wystarczy.. tak mi sie przynajmniej zdaje.. Banany sa kaloryczne ale ja bym wkroila tak czy siak... Trzymam kciuki.... A pozostale dziewczyny jak tam dieta?? Nie obiadacie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiulak nie wiem jak reszta dziewczyn ale mnie galileo i bigbabon zmotywowaly i jestem 2 dzien na norweskiej i trzymam sie dzielnie nawet jajka nie sa takie zle wczoraj bylo ciezko ale dzis mi nawet smakowalo. teraz byle doczekac nocy zaraz klade malego spac potem robie obiad dla meza ale narazie na mnie to nie dziala nie mam ochoty na to co oni jedza starczami to co mam. a co do pomelo to on bardzo syci i tak jak grejfrut ma malo kalorii ale smakuje troche inaczej jak grejfrut. to tylko propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z zakupow niestety nie bylo pamelo kupilam ananasa kiwi winogrono gruszke i jablko wystarczy co? a i wolowinke na jutro juz nie moge sie doczekac buuuuu cholera a moz je pizze i jak tu liczyc na wsparcie :( wy musicie mnie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cie wspieram patrz na stopke jak ladnie kilosy lecai pomysl sobie a raczej postanow nie predko wezme do ust to swinstwo tzn. picce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co maz mnie straszy ze po tej diecie bede przybierala bardzo szybko i zebym jej nie ciagnela tak dlugo tylko tydzien co wy na to nakrzyczal na mnie ze teraz dobrze wygladam ze z czasem schudne ze powinnam jesc wszystko tylko w malych ilosciach i rozsadnie co wy na to ja nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon zazdroszcze meza :) Chcialabym zeby moj tak mi powiedzial. Dla niego moja dieta to glupota bo powinnam cale dnie cwiczyc , biegac .... a obiad zrobi sie sam i reszta domowych zadan... poprostu masakra :( czasami brakuje mi juz sil do wszystkiego. Jedyna nadzieja na motywacje to wy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do konca tygodnia pociagne gorzej z drugim tygodnie chyba sie troche zaczynam bac efektu ubocznego czyli jojo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie zaczelam kolejny dien diety znowu poszlo w dul ale cos malutko chciala bym do knca pierwszego tygodnia 5 kg ciekawe czy mi sie ida osiagnac cel i utrzymac wage:) rano wstalam glodna jak wilk strasznie glodna pozniej sie do was odezwe czeka na wasze efekty piszcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem po sniadanku :) ach te jaja :P schudlam juz albo az 3,500 to chyba niezly wynik co dziwewczyny ? niemoge sie doczekac II sniadania bo zjem sobie salateke z owocow mniam mniam :P a potem wolowinka o 15.00 wiecie co te jaja sa zabujcze myslalam zeby drugi tydzien byc na kopenhackiej co wy na to maz jest lekarzem i boi sie zeby mi nie podskoczyl cholesterol bo ja sie lecze na niedoczynnosc tarczycy hmm co robic zaczal mnie straszyc cholera:( poradzcie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze poprawke bo marysia mi przeszkadzala i bledow narobilam ze hoho maz sie boi ze mi podskoczy cholesterol a ja sie lecze na niedoczynnosc tarczycy ze te jaja sa dla mnie zabojcze :( a reszta sie zgadza :P w powyzszym poscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bardzo szkoda mi przerywac ta diete bo mam po niej efekty kurde poradzcie cos dziewczyny licze na was ? on sie tak o mnie martwi kochanego mam meza bardzo wiecie dzisiaj zaczynam chodzic w gorsecie albo w majtkach wyszczuplajacych maz mi doradzil poki nie mam jeszcze skory obwislej na brzuchu :)...ale on jest kochany kasiulku co u ciebie jak idzie dietka napisz czy sa efekty wiem ze pozniej przechodze na diete 1000kal a co zeby nie miec efektu jojo przynajmniej tak mi sie wydaje ze bedzie dobrze a wy jak sadzicie dobry ten pomysl z dieta 1000kal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem tutaj sama wiec tez znikam papa bede zagladac co jakis czas czy ktos juz wstal i pisze posciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bigbabon dieta dobra miprzez dwa dni ubylo 1,5 kilo ale ja juz wode to w zeszlym tygodniu zgubilam. co do jojo to napewno cos trzeba zrobic po tej diecie bo inaczej to mu7rowane jojo. pomysl z 1000 kalori jest dobry ale ja jak nie mam ykonkretnego przepisu to sobiew nie radze.ja przejde na moja mayo clinic bo tam je si mieso a ja lubie i po niej tez mialam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad jestes jeszcze ? napisz jak sie czujesz mnie chyba tak malo ubylo bo wczoraj malo pilam ale dzisiaj nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bigbabon wiesz nie co dzien leci po kilogramie kiedys przestanie dzis spadlo malo ale moze jutro wiecej spadnie to picie jest wazne no ale bez przesady czase sie nie da bo potem na spacerze nie ma cozrobic. u mnie duzy sie przeziebil i dzis bardzo marudny ja tez troche kicham . ale co do diety nie narzekam glodna bardzo nie jestem posilki mi wystarczaja ja tylko pije herbatki ze slodzikiem bo mi lepiej smakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bigbabon i takci super leci wiec sie nie poddawaj i mysle nie przerywaj diety bo jojo i po tygodniu moze przyjsc a pomysl sobie ze w drugim tygodniu tez bedzie jekos leciec moze nie tak szybko jak w pierwszym ale zawsze 300 gram na dien to i tak super bo 3 dni ijuz o kilo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co czytalamze komus po 2 tyg ubylo 11cm w pasie to jest dopiero cos. wczoraj pytalas o urzadzenia kuchenne jakie najlepsze to zalezy ile chcesz wydac bo jak duzo to miele trochee taniej to boch nie wiem jak to sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kaad za wsparcie tez myslalam o bosch ale duzo osob poleca mi whirlpool wiem ze bosch jest super bo mam pralke i jestem bardzo z niej zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nie wachaj bosch to bosch ja mam zmywarkei tez jestemzadowolona i moja kumpela tez a whirpol nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co bigbabon pomysl sobie ze jeszcze kilka dni temu wazylas 70 a teraz 66 wiec chyba warto sie katowac . choc ja przyznam ze ta dietamnie nawet nie meczy jestem najeedzonano inajwazniejsze to pozytywne myslenie. tylko pamietaj nie zmarnuj tych efektow bo ja najesieni robilam kopenhaska no i zmarnowalam te dwa tygodnie wiec pamietaj nie badz taka glupia jak ja! po norweskiej trzeba dalej walczyc jakas inna dieta tylko barziej rozsadna 1000 kal albo rozsadek i umiar w jedzeniu i zachowac dobre nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad ja juz po II sniadaniu nie zjadlam calej saladki bo nie dalam rady nieiwem co bedzie z obiadem czy go zmieszcze chyba mi sie zoladek skurczyl ale czy to mozliwe ze tak szbyko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie mam troszke czasu dla sie bie i dla was !! marynka spi wiec poszukam sobie fajnych sprzetow agd :) i bede do was zagladac ale widzsze dzisiaj pustki kaad na troche zajrzala a reszta gdzie joasia magda galileoo i reszta !!!! rudamalpa to juz dlugo do nas nie zaglada szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos tu dzis pusciutko czyzby wszyscy porezygnowali czy zaslabli mam nadzieje ze nie todrugie. u mnie z czasemkruchobochlopcy marudnialeteraz mam minutke moze sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja walczez pokusami i przyszlam do kompa bo zrobilam mojemu synkowi kotletaa z kurczaka wyglada tak smakowicie iazciezko wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×