Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja dzis juz zjadlam co mialam zjesc wiec spokoj tylko herbatki i spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez nie moge sie doczekac. Ale zbytnio sie nie "dietuje" poprostu jem mniej i nie jem miedzy posilkami :) Mam nadzieje ze chociarz kilogram w dol pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wpadłam do was z zaproszenia kaad1, z forum o diecie Mayo Clinic, ale widze że zrezygnowałaś z tej diety.... ja zaczełam ja w poniedzialek dzis jest trzeci dzien nie waze sie narazie, bo jest napisane w diecie że chudnie sie dopiero od 4 dnia..... wiec moze jeszcze poczekam i zwaze sie w sobote.... Czytałam troszke wasze forum i bede tu pisac o ile czas mi pozwoli. Bo ja pracuje a druga zmiana z moja 14-to miesięczną Oluchą :) pozdrawiam i do nastepnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fajna jestem czekalam na ciebie bo szukalam wsparcia w mayo clinic ale tak dziewczynom fajnie szlo ze pozazdroscilam ale mayo to moja przyszlosc bo mam co zrzucac a po tej napewno wszystko nie zleci . witam serdecznie no i odzywaj sie czasem i pisz o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajna jestem super ze do nas dolaczas :) kaad jak mozesz wpisz w preferencjach ile chydniesz dziennie zeby porownac jak namnie i na ciebie dziala dietka? co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaada1 ---->>>>> a ja wytrwam na tej zgodnie z zaleceniami 12 dni a potem chce przejsc na norweska. tez mnie zaciekawila. Musze wam przyznac ze ja w dietach to jestem stara weteranka juz:)...... przed ciążą straciłam 25kg:) taka bylam, ale wciazy przytylam 20kg potem spadlo 10 i znowu idzie w gore, no ale ze wiosna tez idzie to postanowilam cos zrobic z tym i dlatego dolączam do was.... Ja zaczynalam swoje odchudzanie od diety kopenhadzkiej jej zawdzieczam duzo... tylko przyznaje sie ze stosowalam ją za czesto i teraz juz na mnie nie dziala tak dobrze, mniej chudne na niej.... ale jesli ktos jej nie stosowal to polecam wg mnie jest rewelacyjna.... ja za pierszym razem na niej schudlam w ciagu 14 dni 7kg i to mnie bardzo zmobilizowalo..... potem stosowalam diete nielaczenia i znowu kopenhadzka i znowu jakas inna i znowu kopenhadzka i tak moj organizm sie do niej przyzwyczail ze po raz trzeci jak ją stosowalam to schudlam tylko 2kg...... dlatego nalezy stosowac sie tej zasady ze po roku mozna ją dopiero powtorzyc,.... ale i tak duzo wowczas schudlam, dlatego teraz tez MI SIE UDA!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE ZE MNIE GADULA OD RAZU WIDAC ;) HEHEHEHEHE TYLKO MNIE NIE WYGANIAJCIE ZA TO GADANIE:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no fajnie ze gadula bo myslalam ze to tylko ja tyle gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robilam kop. na jesieni i schudlam z74 do 68 ale dalam ciala i wrocilo ale teraz sie staram i mysle ze wkoncu sie uda. ja tez weteranka bo to juz moje 3 odchudzanie raz przed pierwszym dzieckiem mialam ok 72 kilo potam po pierwszej ciazy no i teraz . no i zawsze jak juz schudlam to potem jakos sie trzymalam tylko teraz jakos trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ale ja tez musze isc kompac mojego roczka a potem starszego bo jutro do lekarza. papa postaram si e pozniej wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie male sprzatanko, bo strasznie tuuuuu, oj strasznie,,,,, nie ma gdzie nogi postawic pelno zabawek.... wiec do roboty a na plotki wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!ja dziś wogóle nie mialam czasu wpaść do was na plotki-najpierw sprzątanie,obiad a potem spacerki i tak zleciało-ale było bardzo miło. Wolę chodzić z dzieckiem na spacery niż siedzieć w domu i zastanawiać się co tu podjeść... Bigbabon-poprostu rewela...zaskakujesz mnie z dnia na dzień coraz bardziej...GRATULUJĘ, wiesz jak widzę te spadającecyferki to sama się zastanawiam czy nie skorzystać z twojego doświadczenia i nie spróbować tej diety...Narazie zobaczę na efekty swoich zmagań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo !!! jestem dzisiaj rozczarowana bo niestety nic mi waga nie poszla w dół cholera czyzbym z czyms przesadzila ale wczoraj tak sie zlozylo ze zjadlam wszystko to co bylo w rospisce kurde co jest grane ? kiedy indziej jadlam sliweczki i chudlam oj chyba za duzo jadlam ??? bo sporo wolowiki zjadlam !!!to moze dlatego dzisiaj tyle tego mieska :( jest w diecie !! postanowilam ze drugi tydzien tez bede dietkowac zaryzykuje tylko nie mowie ze sie nie boje kasiulek a jak tobie idzie ??? galileoo kiedy zaczynasz norweska??? joasia a ty jak dajesz rade czy nic nie podjadasz ??? fajna jestem a tobie jak idzie moze juz przejdziesz na norweska???czy wolisz jeszcze mayo clinik ciagnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Wczoraj troche odespalam, ale za to dzis mala obudzila mnie o 6.30 rano! Bigbabon, swietnie Ci idzie-podziwiam jak ci kg leca w dol.Czytalam, za czasem jak waga szybko spada to wkoncu na pewnien czas sie zatrzyma, Wiec sie nie przejmuj, bardzo duzo juz osiagnelas w tak krotkim czasie :-) Ja norweska zaczne jeszcze raz od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piatek zaczynam drugi tydzien co muslisz zeby sie przylaczyc ? chce schudnac jeszcze ze 3 kg mam nadziej ze sie uda bo cel minimum osiagnelam bo sobie myslalam ze jak schudne nawet 3 kg to zawsze lzej :) i mniej do zrzucania prawda galiloo idziesz na rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja w sumie mysle ze powinnam moze przejsc na norewska, bo widze ze są lepsze rezultaty, wiec moze od jutra. Tylko musze wskoczyc na rozpiske i sprawdzic czy wszystko potrzebne mam w domu bo nie bardzo mam czas dzis na zakupy...... pozdrawiam i milego odchudzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rozmowe mam o 16.00, czyli u Was bedzie 17. Ale sie troche stresuje bo mialam troche przerwy w pracy i nie wiem jak wypadne na tej rozmowie. Juz dawno chcialam wrocic na pol etatu ale w mojej poprzedniej pracy troche sie pozmienialo, nowi menazerowie itp. nie mogli mi dac elastycznych godzin, wiec w grudniu odeszlam z pracy, akurat po urlopie macierzynskim. No i jakis czas temu powysylalam cv do innyc companii no i sie wreszcie odezwali :-) Tak wiec trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo a gdzie bedziesz pracowac ??? domyslam sie ze jestes w anglii ja mam rodzicow w irlandii jestes po studiach ?ja jestem po stomatologii ale jeszcze nie mam stazu bo urodzilam dzidziusia i narazie z nia siedze mysle ze wroce na staz w przyszlym roku :)ze mama wroci i zajmie sie maria:) jestem fajna to dla ciebie http://diety.sekrety-urody.net/dieta-norweska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.baglionihotels.com/pages/eng_hp_londra.jsp kochana ide wlasnie tam na rozmowe, nie wiem jeszcze dokladnie co mi chca zaproponowac poniewaz maja kilka ofert dla mnie tak wiec wszystkiego dowiem sie na spotkaniu. Mam troche doswiadczenia w hotelarstwie i powiem szczerze ze bardzo lubie ta prace. Przed ciaza pracowalam w Marriocie, tez w londynie przez 3 lata. Przed wyjazdem do anglii ukonczylam trzy letnie administracyjne, oraz egzamin i szkole celnicza, takze kompletnie inny kierunek :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :-)))) Ale mam pietra wiesz. Narzie ide zrobic sniadanko, ugotuje sobie dzis jajeczka i zjem grejfruta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawoo galileooo jaja zapychaja na dobre pewnie rob sniadanko abyc nie glodna poszla na rozmowe bo z glodu czlowiekowi rozum dochodzi :P przynjmniej ja wiem jak glodna poszlam na egzamin to ledwo dawlam rade a jak zjadlam sniadanie to co innego :) a ty jeszcze pamietaj o obiadku !!!nie idz na glodnego to wazne mowie ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos lekkiego na obiadek przyzadze. Wczoraj byla salatka, ale chyba jestem przed @ bo tak jakos mi sie chce jesc ciagle, ale powstrzymuje :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed miesiaczka pamietaj ie jedz słodyczy bo sie bardzo szybko przybiera na wadze po nich :) wiecie co czuje sie jakbym byla lzesza o 10 kg a nie o 3,500kg a to czemu ? ale uczucie mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak przyzadzic kurczaka na zimno gotuje teraz dwa podudzia i nie wiem co dalej moze mi ktos cos poradzi galileoo moze ty ? a na obiad bede miec udko gotowane bez skorki dobrze ? boze poradzcie mi cos bo nie wiem jak to wszystko ma byc przygotowene ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz super i dlatego bede jeszcze tydzien wczoraj jadlam salatke owocowa ale nie dalam rady zjesc malej miseczki i z obiadem tez tak bylo chyba zoladek sie skorczyl wszystko na to wskazuje:) to chyba dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na drugie gotowanego kurczaka i pomidorka, tak? No zbyt duzo z tym nie zrobisz. Poprostu zjedz taj jak napisane, nie przyprawiaj.Sol zatrzymuje wode w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×