Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Bedzie ok, zrzucimy na tej a potem to juz poprostu malo bedziemy jesc i uwazac na to czym sie faszerujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak sobie mysle mozna czynie mozna powtarzac to pewnie kwestia wzgledna moze tyle sie nie uda zrucic za drugim razem co za pierwszym moze ktosmadry wie czemu niby nie mozna powtarzac.? pewnie nie jest zdrowa ale czy kturas z takch rygorystycznych diet jest zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja juz nie czuje glodu tylko troche sie spiaca robilam i chyba pojde wczesnie spac a ty ? w nocy pewnie bedzie mi burczyc w brzuchu eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) mi tez sie chce bardzo spac. Sprzatam sobie mieszkanko zeby jutro miec juz spokoj, goscie sie zapowiedzieli na sobote, pewnie bedzioe grill i ciasto, a ja na diecie :-( buu ale sie nie ugne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile tej wolowinki mamy zjesc, taki 1 stek, jak ty jutro sobie ja przyzadzasz bigbabon. Ja wogole nie jadam czerwonego miesa, nie lubie, ale jak jest w diecie, to ma byc widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo musi byc gotowana ja sobie wezme ugotuje tak ze 2h bedzie sie gotowac zeby byl miekka ja wogole bardzo trzymam sie diety nawet salatke robie z tych co jest napisane tylko pieprz do jaj do daje jezeli chodzi o jaja to jutro tylko po jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co najchetniej poszlabym spac :-) ale mala sie kladzie dopiero ok 21, a po 21 wraca moj mezulek i pewnie bedzie chcial posiedziec do pozna, a ja pewnie o 22 odlece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu czuje glod cholera az glowa mnie boli i powieki ciezkie zazwyczaj o tej porze dopiero pozadny posilek jadlam a teraz woda woda woda :) chyba zrobie sobie herbatke :P bo juz wody mam dosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdziewczyny ja robie wlasnie obiad dla meza bo juz jedzie wiec bede spadac pewnie do jutra. chocprzezwekend bede malo zagladac bo maz nie lubi jak siedze w kafe dla niego to bez sensu. no i wniedziele urodzinki starszego wiec musze troche posprzatac i ciasto upiec ,no i nalot tesciowej haaaaahaaaa narazie spadam trzymajcie sie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam że tylko mój maż się ze mnie śmieje że tu wypisuję jakieś bzdury.Faceci tego nie rozumieją i nawet nie ma sensu ich uświadamiać. Jeżeli chodzi o moich teściow to są ok-jutro do nich jedziemy. Może dlatego że daleko mieszkają i widujemy się raz na jakiś czas:-) ale nie mogę narzekać,nie wtracaja się do niczego i raczej mamy wspólny temat do gadania,nie milczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez tesciow widze raz do roku ale zdaza namieszac w naszym zyciu. Mam 6 jajek jeszcze ugotowanych (pozostalosci z diety :) ) .... Moze zrbie jutro salatke??? oczywiscie dla meza.... ok ja tez ide... usypiac mala.... dobranoc tzn. u nas jeszcze sloneczko mimo iz jest 8 godzina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziwewczyny ! czuje sie bardzo slabo rece mam bardzo zimne oj az kreci mi sie w glowi a do sniadania kawalek czasu bo o 8.30 jem bardzo slabo sie czuje nawet nie potrafie zabardzo pisac :( ale za to jaie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musialam zjesc suszone sliwki bo tak mi cukier spadl ze az mi sie rece trzesly i nie mialam sily chodzic musialam tez sie troche przespac terazjuz sie super czuje:) i czekam na drugie sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy mialam cukrzyce ciezarnych i teraz musze sie pilnowac bo inaczej moge gdzies zaslabnac jak tylko zle sie czuje to sliwki mi pomagaja tym razem tez chociaz badania teraz wykazaly ze nie mam cukrzzycy to czasem wlasnie ma takie zawirowania jak niedojem:P ale ciesze sie ze wszystko wrocilo do normy i ze moge kontuowac diete dzisiaj schudlam 1,200 kg super co ? a wlasnie jak ci idzie galileoo bardzo jestem ciekawa czy u ciebie cos sie ruszylo ? ja biore leki na tarczyce i moze dlatego tak duzo schudlam :P? az bylam w szoku jak zobaczylam pomiar na wadze uwierzyc nie moglam ze tak mozna :) pije duzo wody i latam bezprzerwy do lazienki eh raz to myslalam ze nie zdaze na sniadanie zjadlam jedno jajo i kawke wypilam i sliwki suszone ale nieduzo z 10 sztuk o godzinie 12.00 zjem IIsniadanie jajo grejfryt tym razem bialy i herbatke zielona:) na obiad wolowine przyprawie chili i zjem gotowana bo solic nie wolno salatke pomidor z cebulka i pieprzem a i herbatka zielona wypijam w ciagu dnia 5 zielonych herbat bo tak wskazane jest przy odchudzaniu galileoo przeczytaj sobie ta strone cala na koncu sa porady o ilosci picia i jak przygotowac :) http://diety.sekrety-urody.net/kawa-odchudzajaca.html pogoda taka w kratke u nas a szkoda bo poszlabym z mala na spacer a dzisiaj mi sie przysnelo a malutka przytulila sie do mnie i tez poszla spac ja sie obudzilam bylam w szoku dobrze ze mi z lozka nie spadla boze co by bylo --to bylo wtedy co cukier mi tak spadl szok bozia czuwa nademna dzieki ci boze !!! dziewczyny piszcie jak u was mierzenia i wazenia bo jestem strasznie ciekawa galileoo napisz jak sie czujesz???? kasiulek czesciej prosze zagladac ! joasia dieta garsciowa wdrazona ??? kaad a tobie jak idzie?? madzia i co przylaczysz sie ?? gosiu zapraszamy do nas im nas wiecej tym razniej no to macie tasiemca :Pmam czas bo malutka usnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja wczoraj mialam koszmar! Bylam senna, bylo mi bardzo zimno, trzesly mi sie rece i myslalam ze zwymiotuje. Zasnelam o 22 na kanapie. Moj facet wsciekly ze sie glodze, on mnie wogole nie rozumie. Ja tez juz nie moglam wytrzymac i zjadlam w nocy suszona fige. wiem ze to ingeruje w diete ale bede ja kontynuowac dalej. wiec dzisiaj 2 dzien walki, ja tez sie slabo czuje, ale to znak ze cos sie dzieje i wydzielamy toksyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big babon, tak sie wlasnie zastanawialam nad brakiem cukrow w tej diecie, przeciez ich spadek powoduje ze sie tak fatalnie czujemy. Mysle ze nic sie nie stania jak od czasu do czasu poratujesz sie suszonymi sliwkami, szczegolnie ze po nich lecimy do kibelka. Mi przez noc spadlo 900g, hmm, zwaze sie jutro rano ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo super az mi sie dalej chce walczyc z ta dieta :) a co na obiadek jak ta wolowinka jak ja przyrzadzisz? ja tez bede jadla sliwki bo musze jak mi spada cukier a one nie maja tak duzo kalorii bede je jadla jak bede potrzebowac nie maja duzo kalorii :P coraz bardziej sie motywuje do tej diety nie bardzo w nia wierzylam ale teraz nie zaluje ze ja zaczelam i musze dobrnac do konca mi to zimno w nogi caly czas:P a tak sobie myslalam czy stosujesz cos na cialo zeby skora lepiej wygladla bo ja nie wiem czy sie smarowac ? jak cos stosujesz napisz nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, mi jest bardzo ciezko bo naprawde sie wiecorem zle czulam a moj mezczyzna mnie wcale nie wspiera, twierdzi ze to glupota. wiec jedyne oparcie mam w Was :-)) Ja przez caly czas uzywam balsamu ujedrniajacego i jednoczesnie dziala na rozstepy.Ten sam uzywalam podczas ciazy. Jest to balsam firmy Palmer's nie wiem czy dostepny w polsce, ja go kupilam w UK. Ja sie przekonalam ze te najdrozsze kremy i balsamy do ciala wcale nie musza byc najlepsze, placimy praktycznie za marke, a sklad one maja wszystkie taki sam albo zblizony, wiec nie przeplacalabym zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki Z checią do Was dołaczę. 2 m-ce temu urodziłam i chćę pozbyc się zbędnych kilosow. Mam 165cm wzrostu, waże 72kg:( W ciazy przytylam 20kg. Narazie poczytam Wasz topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big babon, ja chyba przesune sobie obiad na troszke pozniej tak 16 albo 17 bo sie naprawde zle czuje wieczorem. Witaj Monika, napisz cos o sobie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon dzieki za zaproszenie na topik. Chętnie skorzystam bo w grupie raźniej (mam nadzieje ze również łatwiej :) ) Mam 3 miesięczną córeczke i dużą nadwagę. Nie karmie piersia niestety i nie lubie diet :-O Chciałabym poprostu odżywiać sie rozsądnie.... Postawiłam sobie za cel schudnięcie 10 kg do połowy czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze chyba wszystkie macie podane kg i sukcesy w stopce, też tak zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×