Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja sie zabralam za male porzadki wiec bede wpadac co jakis czas do was. Dzisiaj juz troche lepiej sie czuje, moze wytrzymam do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartałapa witamy!!! Pozostale dziewczyny witam roawnierz!!! Ja zaraz wybieram sie na spacerek z luska.... Ja waze sie dopiero w niedziele... mam taka nadzieje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis pusciutko wszystkie na spaecerkach? ja tez ide jak chlopaki wstana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po IIsniadanku super sie czuje nie wiem jak ta rybke zjem ale co no musze zrobie ja na grillu bo inaczej jak ? kasiulku maz w domku to malo mam czasu zeby zagladac dzisiaj do was a i czekam na pana bo projektuje meble w kuchni remont przede mna:( odezwe sie wieczorkiem :) cos widze ze elfik nie gaglada :( o i widze nowa uczestniczke nadzej dietki pewnie ze zapraszamy przylacz sie bedzie razniej z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy poszli na spacerek. Moja malutka wreszcie usnela, mam chwilke ale czy ktos tu jest jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartapała a jaka dietke proponujesz ? moze zaczniesz nasza norweska mnie i galileoo ladnie kilogramki spadaja :) napisz cos wiecej o sobie pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, przerwalam diete norweska, nie jestem w stanie noramlnie na niej funkcjonowac. Wlasnie zjadlam jablko i o niebo lepiej sie czuje. Chyba zostane na diecie nielaczenia i zastosuje 1000 kal. Bigbabon, wiem bedziesz mnie karcic, mialam byc z Toba i peklam. Mozesz po mnie pojechac, :-p ale nie dam juz dluzej rady, nie mam na nic sily, ja potrzebuje owocow do normalnego funkcjonowania. Ale trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek jak w jadlospisie zaserwuje sobie rybke, zrobie ja na parze i slatke z pomidora i ogorka, bez przypraw. Pozniej juz tylko jakis owoc i to tyle na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym kochane, to tez jest tego powod, dostalam oferte pracy! Trzymajcie kciuki!!! Jutro wracam do Uk, po 2,5 miesiacach w polsce :-) Koniec wakacji! W czwartek rozmowa kwalifikacyjna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba nikogo nie ma, a ja mam wlasnie chwilke. Jutro mnie nie bedzie pewnie zajrze tutaj dopiero w piatek. Chyba wszyscy na spacerku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam ze spacerka.... zanosi sie na deszcz :( Galileoo gratuluje oferty pracy :) trzymam kciuki zeby cie przyjeli :) przykro mi z powodu diety.... Dziewczyny pomyslcie: nosimy dziecko w sobie przez okolo 9 miesiecy (wymiotuje nas , mdli, slabo nam itp) rodzimy dziecko kilka godzin :) , pozniej polog (mnie bolal brzuch i plecy) a na koniec radosc z dziecka i walka z kilogramami... WYOBRAZCIE SOBIE TERAZ SWOICH MEZOW. Milej na duszy no nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam sie twardo. Ciagnie mnie do slodkiego ale jade teraz na wodzie.... Najsmieszniejsze w mojej diecie jest to ze moj maz chudnie a ja nie , a jemy to samo.. Ale on pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileo-gratuluję,napewno wypadnies znakomicie!nieraz,jak ten mój mały terrorysta, da mi w kość to mam ochotę z miejsca wrócić do pracy,ale później nie wyobrażam sobie takgo zostawić w jakims żlobku,zapłakanego...ja niestety nie mam z kim go zostawić,dlatego siedzimy na wychowawczym,ale jak bedzie miał odpowiedni wiek to zapiszę go do przedszkola i wracam do biurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak ja tylko wracam na pol etatu, ale mam nadz. ze wszystk pojdzie ok. Mala bedzie zostawala z mezem w weekendy a jesli bede musiala pracowac troche w tygodniu takze(poniewaz staram sie o prace gl na weekendy) to mamy znajoma ktora sie nia zajmie te pare godzinek. Trzymajcie kciuki, ja lece sie pakowac i odezwe sie z londynu! Kochane trzymajcie sie, do szybkiegi klikania ;-)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo szkoda ze przerwalas diete jutro sa owoce na IIsniadanie tyle dni wytrzymalas i preklas szkoda ja trzymam sie twardo i mam nadzieje ze nie pekne tak jak ty:) idzie lato musze wygladac jak czlowiek a nie jak potwor mam tyle fajnych ubran w rozmiarze 36 i 38 ze zal nie schudnac a i obracze chce zaczac nosic wiec musze bo teraz nie wodzi mi na palec :P dziewczyny licze na wasze wsparcie bardzo :) czy ktos teraz zaczol diete norweska - kasiulek chyba ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki kochana i przyjemnej podróży,odezwij się szybciutko...pa pa ,będziemy tesknić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja norweską?NIE!!!kiedyś dawno,dawno temu próbowałam ale nic z tego,nie lubie diet gdzie jest ryrorystycznie wskazane co w danym dniu mam jeść!ja stosuje d. niełączenia i licze kcl!!!przynajmniej staram siejastosować;-) mój synus marudził,oj i to bardzo ale teraz zasnął-mąż go uśpił,a jak twoje szczęscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja marynka tez spi :) a ja pisalam teraz rozpiske co mam na jutro kupic do jedzenia nie bardzo wiem jakie owoce:( moze cos doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem czy uda mi sie schudnac w ciagu tygodnia 5 kg jak myslicie ? juz schudla 3,200kg niezle jestem z siebie zadowolona:) oby tak dalej musze wytrwac a wlasnie galileoo nic sie nie stalo z tym ze zjadlas jablko ja zjadlam z ran sliwki bo zle sie czulam moze jednak bedziesz ja kontynuowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Bigbabon naprawdę podziwiać twoj upór i efekty,niedość że jesteś zajęta teraz urządzaniem kuchni to jeszcze pamietasz o pilnowaniu się...wiesz ja ostatnio mam ochotę na pomarańcze,kiwitez ma mało kcl tak jak mandarynka...a już nie mogę doczekać się truskawek, w tamtym roku nie zjadłam ani jednej bo bałam sie zaszkodzić dziecku ale w tym rokuto sobie odbiję-będe jadła je tonami i popijała litrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek przynajmniej ma zajecie i nie mysle o jedzeniu a wieczorem jak mi sie chce jesc to ide spac zeby cos nie chrupnac :P musze schudnac bo duzo osob mi dokucza ze jestem paczkiem i to mi bardzo przeszkadza przez to spadla mi samoocena :( musze musze musze !!!! za 2 latka chce sie postarac o drugir dziecko i jak teraz nie spadne z wagi to potem bede wazyc 100 albo i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tej diecie norweskiej jakie owoce moge do salatki jutro bo nie mam pojecia banan to odpada co ? kasiulek poradz mi cos bo nie chce by moje efekty poszly na marne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc galileo szlo ci niezle wiec szkoda ze odpadlas bo to dzieki tobie i bigbabon uwierzylam w norweska! ale trzymaj sie cieplutko i odzywaj sie czasem . czesc bigbabon a moze kup sobie ananasa albo pomelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie-anans też dobra rzecz-nie tucząca!Kochana nie martw się,Galileo wroci, a my i tak bedziemy się wzajemnie wspierac,po to tu jesteśmy...Ja tez chce miec drugie dziecko,fajnie jakby była dziewczynka (ważne żeby zdrowe,nie ważna pleć) ale napewno jak synka odchowam i zapiszę do przedszkola,muszę wrócić do pracy bo z jednej pensyjki byłoby ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×