Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Już jestem, i czekam na kogoś kto jest tak samo szalony jak ja i zamiast w niedzielny wieczór robić różne ciekawe rzeczy siedzi na kafe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem ruda jestes???? moja mala juz spi jestem wolna jak narazie mogemy pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochana tylko troszeczkę się rozbijałam na innych topikach tyle że anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda moze polecisz mi jakas dobra dietke co cos w czym moge wytrwac i nie bedzie uczulalo mojego malenstwa:) prosze polec mi cos ja mam beak pomyslow najgorsze jest to ze kocham slodycze i wszystko co slodkie nie potrafie odmowic jak ktos czestuje mnie batonikiem czy cukierkiem :( pomozcie mi chyba jestem uzalezniona od slodkiego ...o boze chyba nigdy nie schudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zielona herbatka zbrzydla mi jak najlepsze siano koniowi :p chcialabym ta norweska bo na niej mialam super efekty i nie nabieralam dopoki nie zaczol sie remont kuchni i zaczelam jesc u tesciowej:) moze znasz cos podobnego tzn. taka diete jak norweska tylko bez jaj albo w b. malych ilosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o dietkę to przedewszystkim odrzuć słodycze, ja jak pewnie pamiętasz piłam dużo wody i jak widać na mnie zadziałało, tylko ten okres raz się na mnie obraził ale teraz jest już ok. Wczoraj rano ważyłam dokładnie 52,3 - szok, ale wpisałam sobie 53 bo to aż nie możliwe, chyba waga się pomyliła, choć wierze że nie. Jak karmisz malutką to na pewno woda nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ty sie tak nie rozbijaj bo cie wsadzo za zmieszanie hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba bede zmuszona przeprosic sie z H2O ojejku ....a na pepsi nie schudne ????? :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 67 kg a wazylam 64 :( kurde ale to nie 70 jak na poczatku i oby juz nigdy nie wrocilo a wiesz co z dziweczynami sie dzieje oj cos olewaja nasz topik :( a fajna to juz z miesiac nie zagladala ....szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pepsi - raczej nie. A co do buszowania to uwielbiam kłucić się z niektórymi głupkami, wtedy wychodzi moje drugie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam, że praktycznie codziennie tutaj zaglądam ale rzadko kiedy się wpisuje bo jak widze pustki to nie narzucam swojego ja i czekam, może inni też tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam, że praktycznie codziennie tutaj zaglądam ale rzadko kiedy się wpisuje bo jak widze pustki to nie narzucam swojego ja i czekam, może inni też tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyznam się że praktycznie codziennie tutaj zaglądam, ale rzadko coś wpisuje ponieważ jak widze takie pustki to sama też się nie wychylam, może inni też tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w gronie zagladaczy nie piszacych jak nikogo niema bo ja tez tak robie jak zajrze i nikt nie pisze to ja tez nie pokazuje swojego ja czasem ale od jutra juz codziennie bede na topiku na 100% remont fine wiec teraz jestem dla was od rana do wieczora :) ruda pojdz w moje slady to moze sie cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja w sumie mam taką pracę że często się nudzę więc buszuje po sieci, mam nadzieje że mój szef tego nie czyta..... Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jak to kobitka i jeszcze na macierzynskim walczaca z kilogramami moze nas pogczytywac hahahha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to facet, a z resztą chyba by nie wpadł na to że tutaj nazywam się rudamałpa, choć widzi że jestem ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo tez cos nas nie odwiedza :( czyzby sie poddala galileoo jak nas czytasz to apelujemy odezwij napisz co z twoimi kilogramami joasia tez cos nie pisze ale moze miala wczoraj imprezke bo bylo joanny jak tak to asia dla ciebie 🌼 i wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie popisalysmy mala sie obudziala musze konczyc zajrze pozniej tak za godzinke jak bedziesz to super i odezwij sie a nie ukrywasz sie ty podgladaczko jedna :P hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie!Ach te słodycze, to też moja zmora i już zauwazyłam że zaczynam folgować...wiecie te ciągłe komplemenyi to co przewidywałam, narazie musze sie wziąć za siebie i wytrwac w swoim postanowieniu... tez nieraz czytuje różne topiki, ale jak grasuja tam jakies palanty to nie mam nawet sil i ichoty krytykowac ich głupotę... No jutro poniedziałek to i dobry moment na mocne postanowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiulak, pewnie że początek tygodnia jest dobrym momentem ta wprowadzenie postanowien, a co do nie których debili na tym forum to czasami ich uwielbiam, poprawiają mi humor a do tego wyrzucam z siebie złą energię i strasznie im wciskam, sama czasami nie wierze że potrafię kogoś aż tak zmieszać z błotem (ale tylko tych złych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiulak, pewnie że początek tygodnia jest dobrym momentem ta wprowadzenie postanowien, a co do nie których debili na tym forum to czasami ich uwielbiam, poprawiają mi humor a do tego wyrzucam z siebie złą energię i strasznie im wciskam, sama czasami nie wierze że potrafię kogoś aż tak zmieszać z błotem (ale tylko tych złych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ruda!Az dziw ze takie debile i ujawniaja sie ze swoja porażającą głupotą...masakra!A te głupie pytania i nieraz znajda sietacuy co biora to na poważnie i wdaja sie w dyskusje. Pewnie, to dobry sposob zeby wyrzucic siebie zle emocje...kochana od jutra zaczynam bardziej przygladac sie temu co jem i kiedy jem, cos sie opusciłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×