Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Joasia nie przejmuj sie, moj jest mlodszy ode mnie o 1,5 roku. Czasem potrfi zachowac sie jak glowa rodziny, czasem jak totalne dziecko, tacy juz sa ci faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tyle ma spokoju co idzie do pracy. Jkis glodek mnie dopadl (cvhyba Danio trzeba zjesc - oczywiscie zartuje :) ) kawki sie napije. Dzis jadlam jajka na sniadanie :) Raz w tygodniu pozwalam sobie na to szalenstwo ;) Dzis na obiad rybka z rusztu :) o godz. 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny super z was sliczne laski a faceci to palanty joaska ty sie swoim nie przejmuj jestes ekstra fajna laska nie daj sie zdolowac przez faceta no i sliczna masz niunie dzieki za zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i problem a moze nie...... ale jeszcze nie planowalam drugiego dziecka, a nie mam okresu.... troszke za duzo juz sie opoznia i nie wiem czy to podwod odchudzania czy.... moze ciazy.... a nie chce isc na razie do lekarza i nie chce zrobic testu..... czekam z dnia na dzien i mysle ze dostane w koncu.... a teraz to juz zaczyna sie niepokoic ze nie mam:(:(.... drugie dziecko planowalam jak pierwsze pojdzie do przedszkola, bo moja mama nie zgodzi sie siedziec w domu z dwojka malych dzieci...........:(((((((((((((((( ..... poczekam jeszcze przez weekend jak nie dostane @ to kupie test na poczatek...... a moj mezus jest szczesliwy i juz sie cieszy...... ech.... a ja nie zdarze sie odchudzic:(((((...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajna a ile mastarsze? ja jestem zwolenniczka\"jedno po drugim\" bo potem dzieciaki moga sie razem bawic nie ma duzych roznic wiekowych, itd. a mezowie sa udani jak jestesmy w ciazy to super szczesliwi a jak sie urodzi to potemmaja dosc bo placze bo marudzi bo my zmeczone.... ale nie martw sie bedzie dobrze dziecko to zawsze skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drugie dziecko urodziłam po 8 latach i uważam że to super rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie mieć dwójki maluszków co nie oznacza że jest to złe. Moja starsza córcia bardzo mi pomaga przy maleństwie a jednocześnie się uczy - więc w przyszłości się jej przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy wszystkie jestescie laseczki!!! Joasia, sliczny bobasek :-) Bigbabon, faktycznie kluseczka z Twojej niuni, ale jak zacznie chodzic to waga spadnie, cudne oczka Kaad, no to masz roboty z 2 chlopakami + trzeci duzy :-) , swietne dzieciaczki a reszta kobietek, bo nie wiem ktora to ktora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej galileo mnie tez ciekawi kto jest kto widze tamjakas sliczna blondyne tylko nie wiem kto to wszystkie sa laseczki i wszystkie sie odchudzaja. wiecie co faceci sa jacy sa to nizszy gatuneak, no ale dzieciaki to mamy wszystkie super i dzieki nim te figurki no ale bylo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, tak myslalam po wlosach ;-) Zgadzam sie z kaad, na tej glownej fotce jako blondynka, extra ! Juz masz corcie 8 letnia, fajnie pomaga ci napewno przy malej :-)Sliczne Jak bym miala miec drugie, choc nie planuje, ale jak sie zdazy to tez chce coreczke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam za bardzo miłe słowa, wy też wyglądacie superrrrr!!! A ten blond włosy to czysty przypadek pewnego lata, teraz mam rude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nikt nie chce chlopcow ! ja mam2 i tez sa super maminsynki haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kolor wlosow sie wyjasnil ale gdzie ta malpa?ja tam widze fajna dziewczyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam mieć synka jak byłm drugi raz w ciąży, niestety poroniłam raz a póxniej drugi raz więc przy trzecim podejściu było mi wszystko jedno byle całe i zdrowe... i mam zdrową córcię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo mamuski!!! A moze poprowadzimy wspolnie ten profil na n.k? Przeciez to nasza stronka. Co wy na to? Wklejajmy sobie tam nasze fotki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane...pomysł super!Ale też przyznaję, że super z nas mamuśki,naprawdę...a dzieci wspaniałe, śliczne i rozkoszne!!! Wiecie,ja sobie tak myslę, że niejedna po ciąży chciałaby tak wyglądać jak my!Za to my dążymy do jeszcze lepszego wyglądu...i dobrze...niech faceci zwracają na nas uwagę...nie mam na myśli mężów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez mowi na mnie wredeota wiec moze powinnam nik zmienic na kaadmalpa haha! mozemy sie przeniesc na nasza klase ale tu nie jet zle przyzwyczailam sie troche. tam nas bezie moglo wiecej znajomych odnalezc i poczytac pzestanie byc anonimowo a tu nawet jak ktos wejdzie to nie wie kim jestesmy . tylko my wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak absolutnie się z tobą zgadzam, ale wiadomo jak to z nami kobietami jest - nigdy nie jest tak dobrze aby nie mogłoby być lepiej !!! Mi np. już mówią abym przestała się odchudzać ale ja wiem jak chce wyglądac aby dobrze się czuć i robię to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj malutki cos sie troche przeziebil i dzis marudny nawet ma troch goraczki, taka ta wiosna zdradliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdybysmy byly takie idealne to byloby za nudno ;-) Kazda musi miec cos z wredoty hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nerwa złapala tyle sie napisalam i wszystko mi zniknelo:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.... załamka napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem zla jak cos napisze i samo w jakis dziwny sposob zniknie no alenapisz pozniej bo czekamy bigbabon a co tam u ciebie masz jakas konkretna dietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda jak tam u ciebie z dietka bo widze ze waga rewelacyjna! Ja zaraz bede wcinac rybke duszona :-) Mniam ,mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaczki super , sliczniutkie. Moja najmlodsza :) Temat troche nam sie zmienil z diet na nk. No ale lepiej czasami porozmawiac o czyms przyjemniejszym... fajna jestem ile Ci sie spoznia?? Ja czuje sie jak w poczatku ciazy , chociarz do @ mi daleko ale jestem pewna ze Niunka nie bedzie miec rodzenstwa. Bo zeby cos zdzialac trzeba miec faceta :P hahaha. zartuje ... No ale gratuluje meza. Dzis omalo nie padlam w sklepie. Nagle mnie zmulilo i ciemno sie zrobilo przed oczami i musialam wyjsc na swierze powietrze. Dziwne bo nawet nie dietuje sie zbytnio. Tzn. jem ale normalne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli chodzi o dietkę to ja cały czas na wodzie, czyli ok 6 litrów dziennie oraz stepperek ok. 3000 kroków dziennie. Mam silną motywację poniewaz dokładnie za miesiąc mam przyjęcie starszej córci i muszę być super mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×